foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Logo HyperX

HyperX®, dział gamingowy Kingston Technology Company, Inc. ogłosił, iż zostaje sponsorem Tom Clancy’s Rainbow Six® Ubisoftu® podczas turniejów Major w 2018 roku. HyperX jest oficjalnym i wyłącznym partnerem słuchawkowym podczas dwóch największych wydarzeń w tym roku na scenie Tom Clancy’s Rainbow Six, Six Invitational 2018 w Montralu oraz Six Major w Paryżu. Ubisoft wybrał HyperX ze względu na jakość zestawów słuchawkowych, a także znaczące wsparcie i zaangażowanie we wspieraniu społeczności graczy już od ponad dziesięciu lat. Współpraca pomiędzy Ubisoft i HyperX rozpoczęła się w 2016 roku.

Bardzo nas cieszy możliwość współpracy z HyperX podczas największych wydarzeń esportowych Tom Clancy’s Rainbow Six” – mówi Geoffroy Sardin, v-ce przewodniczący w dziale sprzedaży i marketingu Ubisoft w regionie EMEA. „To partnerstwo pokazuje, jak silną relację nawiązaliśmy z HyperX już w dniu premiery Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege oraz jak rośnie zainteresowanie sceną esportową tego tytułu.
Ubisoft ogłosił nowy format rozgrywek na lata 2018-2020 dla sceny esportowej Tom Clancy’s Rainbow Six. Przearanżowana formuła uwzględnia dwa turnieje typu Major, wydarzenia podczas których dochodzi do najbardziej zaciekłych starć na scenie Tom Clancy’s Rainbow Six Siege. Poza Six Invitational w lutym, do puli rozgrywek dołącza „Six Major” – turniej, który zaplanowany jest na sierpień. Pierwsza edycja Six Major odbędzie w Paryżu w sierpniu 2018 roku. Łączna pula nagród w turniejach Six Major w Paryżu oraz Six Invitational wyniesie odpowiednio 350 000$ oraz 500 000$. W obu turniejach weźmie udział 16 drużyn z całego świata. HyperX jest wyłącznym partnerem słuchawkowym podczas turniejów Major w Tom Clancy’s Rainbow Six w roku 2018.
W HyperX bardzo cieszymy się na partnerstwa z Ubisoftem w ramach turniejów Major w Tom Clancy’s Rainbow Six w 2018 roku.” – mówi Florian Goetz, marketing manager ds. produktu i strategii HyperX w regionie EMEA. „Zawodnicy zagrają na najwyższym poziomie, ponieważ wyposażeni będą w zestawy słuchawkowe HyperX Cloud Revoler, znane z szerokiej sceny oraz wyrazistości dźwięku. Z zaciekawieniem i entuzjazmem patrzymy na perspektywę bycia częścią społeczności RB6 i wspierania jej rozwoju.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube