Lenovo IdeaPad 720

Elegancki notebook w średniej cenie

Więcej...

Genesis Xenon 400

Sprawna mysz to podstawa

Więcej...

ROG Strix Fusion Wireless

Wysoka jakość i dobre brzmienie

Więcej...

Cooler Master MasterBox Lite 5

Prosta ale elegancka

Więcej...

Fury Thunderjet Gaming Combo Set

3 w 1 czyli wygodny pakiet dla gracza

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

EDIMAX: RE23S - najnowszy extender Wi-Fi AC2600

Extender Edimax RE23S

W odróżnieniu od innych urządzeń do rozszerzania zasięgu Wi-Fi, Gemini RE23S zapewnia szybsze i silniejsze połączenie o lepszym zasięgu dla płynnego połączenia roamingowego w Twoim domu. Gemini RE23S może również opcjonalnie stworzyć niezawodny punkt dostępu, aby wzbogacić przewodową sieć domową o funkcję Wi-Fi.

Jedna nazwa Wi-Fi i niezawodny roaming

Stabilne połączenie z siecią Wi-Fi podczas poruszania się po domu. Bez konieczności konfigurowania i łączenia się z różnymi sieciami podczas wchodzenia do różnych pomieszczeń. Używaj jednej nazwy Wi-Fi dla całego domu.
Plug and Play w trybie punktu dostępu
Gemini RE23S w trybie AP został zaprojektowany tak, aby był łatwy w konfiguracji i zarządzaniu. Co więcej, można łatwo podłączć dodatkowe Gemini RE23S, aby wzbogacić przewodową sieć domową o Wi-Fi.
Większa prędkość w standardzie 11ac
Uzyskaj najnowszą technologię 11ac z dużą szybkością do 2600 Mb/s (N800 Mb/s + AC 1733 Mb/s) i jednocześnie rozszerz połączenia bezprzewodowe na 2,4 GHz i 5 GHz.
Zmień domowe Wi-Fi na dwuzakresowe
Główny router może dostarczać tylko jednopasmowe Wi-Fi? Bez obaw! Gemini RE23S może zapewnić niezawodne połączenia dwuzakresowe, pozwalając cieszyć się wolnym od rozłączeń oraz opóźnień Wi-Fi na wszystkich urządzeniach.
Strumieniowanie wideo dzięki MU-MIMO
Dzięki MU-MIMO (Multiple User - Multiple Input Multiple Output) Gemini RE23S obsługuje cztery strumienie naraz i wiele urządzeń jednocześnie, zapewniając najszybszą prędkość i nieprzerwaną łączność Wi-Fi.
Funkcja iQ Setup
Zawiera przyjazną dla użytkownika funkcje konfiguracji iQ Setup, które wykorzystuje przeglądarkę do inteligentnej, automatycznej i szybkiej instalacji. iQ Setup automatycznie wykrywa dostępne sieci Wi-Fi w pobliżu i pomaga nawiązać połączenie w ciągu kilku minut
Gigabitowa wydajność
Gigabitowy port Ethernet Gemini RE23S umożliwia podłączenie przewodowego urządzenia, takiego jak konsola do gier lub smart TV, w celu szybkiego i stabilnego połączenia przewodowego, co ułatwia udostępnianie plików, zdjęć, muzyki i wideo w sieci domowej.
Łatwość konfiguracji z routerem dzięki iQ Setup
Uniwersalna kompatybilność i łatwa, oparta o przeglądarkę konfiguracja (iQ Setup) do szybkiej i łatwej instalacji.
Cechy główne:
- Roaming Wi-Fi w domu: Wymień swój extender WI-Fi na nowy, dzięki któremu sieć Wi-Fi będzie zawsze podłączona, extender RE23S zapewni bezproblemowe i szybkie roamingowe połączenie Wi-Fi.
- Bez kłopotów z przełączaniem sieci Wi-Fi i wpisywania haseł.
- Niezawodne Wi-Fi, które pozostaje podłączony, gdy poruszasz się po domu.
(Działa z każdym urządzeniem z serii Edimax Gemini, które obsługuje roaming Wi-Fi.)
- Tryb Punktu Dostępu: Podłącz i używaj, aby utworzyć punkt dostępu Wi-Fi, aby rozszerzyć przewodową sieć domową o funkcję Wi-Fi.
- Większa Prędkość 11ac: technologia AC2600 zapewnia jednoczesne, dwuzakresowe Wi-Fi o prędkościach: 800 Mb/s dla 2,4 GHz i 1733 Mb/s dla 5 GHz.
- Dwuzakresowa sieć Wi-Fi w domu: Ulepsz jednozakresowe Wi-Fi 2,4 GHz na dwuzakresowe z lepszym zasięgiem bez konieczności wymiany routera.
- 11ac MU-MIMO: Najnowsza technologia 11ac obsługuje cztery strumienie i dzięki temu umożliwia transmisję do wielu urządzeń jednocześnie.
- Beamforming: dzięki obsłudze formowania sygnałów kierunkowych, zwiększona zostaje wydajność, niezawodność i zasięg Wi-Fi, wolniej też spada siła sygnału w miarę wzrostu odległości.
- Gigabitowy Ethernet: uzyskaj szybkie, stabilne połączenie przewodowe z konsolą do gier, smart TV lub komputerem.
- Kompatybilność: łatwa konfiguracja do współpracy z routerem

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube