Tracer Torn

Bojowa mysz w natarciu

Więcej...

Lenovo Yoga 920-13IKB Glass

Uniwersalizm pełną gębą

Więcej...

Lioncast LX20

Proste ale dobre słuchawki dla graczy

Więcej...

A4TECH Bloody B180 RGB

Klawiatura z szeroką gamą podświetleń

Więcej...

Sennheiser GSP 500

Sennheiser to również słuchawki dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

EDIMAX: RE23S - najnowszy extender Wi-Fi AC2600

Extender Edimax RE23S

W odróżnieniu od innych urządzeń do rozszerzania zasięgu Wi-Fi, Gemini RE23S zapewnia szybsze i silniejsze połączenie o lepszym zasięgu dla płynnego połączenia roamingowego w Twoim domu. Gemini RE23S może również opcjonalnie stworzyć niezawodny punkt dostępu, aby wzbogacić przewodową sieć domową o funkcję Wi-Fi.

Jedna nazwa Wi-Fi i niezawodny roaming

Stabilne połączenie z siecią Wi-Fi podczas poruszania się po domu. Bez konieczności konfigurowania i łączenia się z różnymi sieciami podczas wchodzenia do różnych pomieszczeń. Używaj jednej nazwy Wi-Fi dla całego domu.
Plug and Play w trybie punktu dostępu
Gemini RE23S w trybie AP został zaprojektowany tak, aby był łatwy w konfiguracji i zarządzaniu. Co więcej, można łatwo podłączć dodatkowe Gemini RE23S, aby wzbogacić przewodową sieć domową o Wi-Fi.
Większa prędkość w standardzie 11ac
Uzyskaj najnowszą technologię 11ac z dużą szybkością do 2600 Mb/s (N800 Mb/s + AC 1733 Mb/s) i jednocześnie rozszerz połączenia bezprzewodowe na 2,4 GHz i 5 GHz.
Zmień domowe Wi-Fi na dwuzakresowe
Główny router może dostarczać tylko jednopasmowe Wi-Fi? Bez obaw! Gemini RE23S może zapewnić niezawodne połączenia dwuzakresowe, pozwalając cieszyć się wolnym od rozłączeń oraz opóźnień Wi-Fi na wszystkich urządzeniach.
Strumieniowanie wideo dzięki MU-MIMO
Dzięki MU-MIMO (Multiple User - Multiple Input Multiple Output) Gemini RE23S obsługuje cztery strumienie naraz i wiele urządzeń jednocześnie, zapewniając najszybszą prędkość i nieprzerwaną łączność Wi-Fi.
Funkcja iQ Setup
Zawiera przyjazną dla użytkownika funkcje konfiguracji iQ Setup, które wykorzystuje przeglądarkę do inteligentnej, automatycznej i szybkiej instalacji. iQ Setup automatycznie wykrywa dostępne sieci Wi-Fi w pobliżu i pomaga nawiązać połączenie w ciągu kilku minut
Gigabitowa wydajność
Gigabitowy port Ethernet Gemini RE23S umożliwia podłączenie przewodowego urządzenia, takiego jak konsola do gier lub smart TV, w celu szybkiego i stabilnego połączenia przewodowego, co ułatwia udostępnianie plików, zdjęć, muzyki i wideo w sieci domowej.
Łatwość konfiguracji z routerem dzięki iQ Setup
Uniwersalna kompatybilność i łatwa, oparta o przeglądarkę konfiguracja (iQ Setup) do szybkiej i łatwej instalacji.
Cechy główne:
- Roaming Wi-Fi w domu: Wymień swój extender WI-Fi na nowy, dzięki któremu sieć Wi-Fi będzie zawsze podłączona, extender RE23S zapewni bezproblemowe i szybkie roamingowe połączenie Wi-Fi.
- Bez kłopotów z przełączaniem sieci Wi-Fi i wpisywania haseł.
- Niezawodne Wi-Fi, które pozostaje podłączony, gdy poruszasz się po domu.
(Działa z każdym urządzeniem z serii Edimax Gemini, które obsługuje roaming Wi-Fi.)
- Tryb Punktu Dostępu: Podłącz i używaj, aby utworzyć punkt dostępu Wi-Fi, aby rozszerzyć przewodową sieć domową o funkcję Wi-Fi.
- Większa Prędkość 11ac: technologia AC2600 zapewnia jednoczesne, dwuzakresowe Wi-Fi o prędkościach: 800 Mb/s dla 2,4 GHz i 1733 Mb/s dla 5 GHz.
- Dwuzakresowa sieć Wi-Fi w domu: Ulepsz jednozakresowe Wi-Fi 2,4 GHz na dwuzakresowe z lepszym zasięgiem bez konieczności wymiany routera.
- 11ac MU-MIMO: Najnowsza technologia 11ac obsługuje cztery strumienie i dzięki temu umożliwia transmisję do wielu urządzeń jednocześnie.
- Beamforming: dzięki obsłudze formowania sygnałów kierunkowych, zwiększona zostaje wydajność, niezawodność i zasięg Wi-Fi, wolniej też spada siła sygnału w miarę wzrostu odległości.
- Gigabitowy Ethernet: uzyskaj szybkie, stabilne połączenie przewodowe z konsolą do gier, smart TV lub komputerem.
- Kompatybilność: łatwa konfiguracja do współpracy z routerem

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube