foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Smart Band MAX FIT

W ostatnich latach monitorowanie codziennych aktywności spopularyzowało się nie tylko wśród sportowców, ale także wśród osób, które chcą stopniowo poprawić swoją kondycję i zacząć prowadzić aktywny tryb życia. Świadomość tego, ile się ruszamy, stanowi znakomitą motywację do zwiększenia dawki codziennej aktywności fizycznej, a znajomość własnych nawyków znacznie wpływa na ich poprawę.

Smart Band MAX FIT, czyli nowa, zaawansowana opaska fitness firmy GOCLEVER, nie tylko mierzy liczbę kroków, przebyty dystans i spalone kalorie – potrafi też analizować statystyki snu i ma wbudowany pulsometr, ciśnieniomierz i oksymetr (wskazujący wysycenie krwi tlenem).

Każda minuta aktywności pomaga poprawić samopoczucie, redukuje poziom stresu i podnosi poziom energii. Monitoring wszelkich aktywności – liczba kroków, przebyty dystans czy spalone kalorie – pozwala na planowanie codziennych treningów, a także umożliwia porównanie osiąganych rezultatów. Opaska Smart Band MAX FIT firmy GOCLEVER stanowi alternatywę dla drogich urządzeń, oferując równie zaawansowane funkcje, co konkurencja – w bardzo przystępnej cenie.

Centrum dowodzenia – Personal LAB

GOCLEVER Smart Band MAX FIT to zaawansowana opaska fitness, oferująca funkcje pomiaru parametrów ciała, takich jak: rytm serca (puls), ciśnienie krwi (ciśnieniomierz) oraz wysycenie krwi tlenem (oksymetr). Opaska na bieżąco mierzy spalone kalorie, przebyty dystans i liczbę kroków, co pozwala mądrze zarządzać planem ćwiczeń i aktywności fizycznej. Dodatkowo funkcja analizy snu pomaga dobrać najlepsze warunki i poprawić jego jakość – a jak wiadomo – sen stanowi prawie jedną trzecią życia i ma diametralny wpływ na nasz nastrój i energię.

Smart Band MAX FIT można sparować z dowolnym smartfonem z systemem Android lub iOS, dzięki czemu wszystkie statystyki dostępne będą w telefonie. Opaska powiadomi nas o nadchodzących rozmowach telefonicznych i sms, wyświetli alerty o zaplanowanych w kalendarzu wydarzeniach i inne powiadomienia dostępne na ekranie naszego smartfona. Dodatkową, bardzo pomocną, funkcją jest możliwość sterowania migawką aparatu w smartfonie oraz sterowania odtwarzaczem muzyki (zmiana utworów). Urządzenie spełnia normę IP65, co oznacza, że jest odporne na kurz, pot i deszcz.

Najważniejsze cechy produktu:

• Funkcje analityczne – moduł Personal LAB: pulsometr, ciśnieniomierz, oksymetr, pomiar spalonych kalorii, statystyki snu
• Zaawansowane funkcje sportowe – pomiar liczby kroków, przebyty dystans, podgląd trasy, stoper
• Dedykowana aplikacja na systemy Android i iOS
• Powiadomienia o nadchodzących rozmowach telefonicznych oraz wiadomościach z identyfikacją numeru
• Zegar: data, godziny, minuty, alarmy
• Funkcja sterowania migawką aparatu i odtwarzaczem muzyki
• Długi czas działania – do 7 dni
• Nowoczesny wyświetlacz OLED
• Wodoodporność IP65

Opaska Smart Band MAX FIT od GOCLEVER jest dostępna w dwóch kolorach: czarnym i niebieskim, w cenie 149 zł, 

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube