ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CREATIVE: Nadchodzące premiery głośników „Smart Home” oraz inne ekscytujące produkty

Aurvana Trio

Creative Technology Ltd poinformowało, że podczas CES 2018 zaprezentuje nadchodzące i nowo wprowadzane produkty. Zobaczymy więc głośniki takie jak Creative Nova, Creative Muvo Genie oraz Creative Halo Genie, które współpracują z technologią Alexa. Wizytówką będą również nowo wprowadzone douszne słuchawki Creative Aurvana Trio, a także karta dźwiękowa Sound BlasterX AE-5, która została wyróżniona w takich kategoriach jak „komponenty i sprzęt komputerowy” oraz „akcesoria komputerowe” w CES 2018 Nagrody Innowacji.

Najważniejsze informacje o produktach, które pojawią się na CES 2018

• Zapowiedź: Creative Nova – przenośny, wielofunkcyjny głośnik WiFi
Creative Nova stanowi bramę do świata zmysłowych inspiracji, który jest kluczem do znalezienia i utrzymania równowagi ciała i dobrego samopoczucia. Creative Nova to pierwsze na świecie urządzenie integrujące całą gamę światła i dźwięku spa. Potężny, pięciokanałowy, dwuwibracyjny system głośnomówiący WiFi / Bluetooth® o wysokiej wydajności w przenośnej eleganckiej obudowie, która doskonale pasuje do każdego miejsca do życia w domu, a także na zewnątrz. Sprzęt obejmuje również możliwość korzystania z asystenta głosowego obsługującego Amazon® Alexa z rozpoznawaniem głosu w dalekim polu.

• Zapowiedź: Creative Muvo Genie – przenośny, wodoodporny głośnik Bluetooth
Całkowicie nowy Creative Muvo Genie - teraz z obsługą Amazon Alexa. Kompaktowy Muvo Genie, wyposażony w wodoodporną obudowę zewnętrzną, pozwala cieszyć się muzyką podczas wszystkich przygód. Wystarczająco mały, aby zmieścił się w każdej torebce. Użytkownicy mogą odtwarzać swoją muzykę głośno w dowolnym miejscu, w deszczową pogodę lub nawet podczas najdzikszej imprezy na basenie lub na uboczu. A teraz dzięki obsłudze Alexa Muvo Genie, gdy głośnik jest połączony z Bluetooth za pomocą telefonu, użytkownicy będą mogli również uzyskać dostęp do całego świata treści, usług i inteligentnych elementów sterujących tylko za pomocą głosu!

• Zapowiedź: Creative Halo Genie – mały, przenośny głośnik Bluetooth z podświetleniem
Creative Halo Genie to 16-milionowy pokaz świetlny w głośniku Bluetooth wyposażony w możliwość korzystania z technologii Amazon Alexa. Oznacza to, że na szczycie niesamowitego doświadczenia z dźwiękiem i oświetleniem, Halo Genie zapewni użytkownikom dostęp do całego wszechświata zawartości muzyki online, usług i inteligentnych elementów sterowania w domu za pomocą głosu po podłączeniu do telefonu przez Bluetooth! Wewnątrz Halo Genie znajdziemy dwa pełnozakresowe przetworniki zamontowane w dużej komorze refleksyjnej, a wraz z pasywnym głośnikiem niskotonowym, który zapewnia zaskakująco głośny dźwięk z ulepszonym basem.

• Nowość: Creative Aurvana Trio – audiofilskie słuchawki douszne
Aurvana Trio wyposażono w potrójny przetwornik - dwie zrównoważone armatury składające się z głośnika wysokotonowego i przetwornika średniego zasięgu zapewniają szczegółowe odtwarzanie wysokich częstotliwości i naturalny wokal, a dynamiczny 10-milimetrowy przetwornik Bio-celulozy pompuje dokładne i potężne basy. Ta unikalna hybrydowa konstrukcja zapewnia optymalny rozmiar i dokładną wydajność dźwięku, która nie jest reprodukowana w konwencjonalnych słuchawkach. W połączeniu z doświadczeniem audio firmy Creative, Aurvana Trio może zapewnić niesamowitą klarowność w szerszym spektrum, niezależnie od wysokich tonów, wokalu lub basu - co daje zapierającą dech w piersi dokładność i szczegółowość sceny dźwiękowej.

• CES 2018: Sound BlasterX AE-5 – audiofilski DAC dla graczy z najlepszym na świecie wzmacniaczem słuchawkowym do komputerów PC wyposażonym w pierwszy na świecie kontroler RGB
Doceniony zarówno w kategorii „Sprzęt komputerowy i komponenty” jak i w „Akcesoria komputerowe” Sound BlasterX AE-5 jest DAC-em stworzonym do dostarczania najwyższej jakości dźwięku z pełną mocą 122 dB 32-bit/384kHz ESS Sabre. Jest to pierwszy tego typu produkt wyposażony w Xamp, specjalnie zaprojektowany 600Ω sprzęt w konstrukcji z potrójnym wzmacniaczem, który indywidualnie wzmacnia każdy kanał audio w celu zapewnienia nieskazitelnego, bezkompromisowego dźwięku w czułych i studyjnych słuchawkach od 16 Ω do 600 Ω. AE-5 to także pierwsza karta dźwiękowa z wbudowanym kontrolerem RGB z w pełni konfigurowalnym systemem oświetlenia reaktywnego Aurora, aby gracze mogli elastycznie budować swoje wymarzone urządzenie do gier - działa nawet z zestawem SDK Aurora Reactive, który umożliwia programistom dowolne dostosowanie, animacji i synchronizacji oświetlenia z innymi produktami Sound BlasterX.

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube