Genesis Radon 720 Virtual 7.1 Headset

Słuchawki z mocnym powerem

Więcej...

Natec Crake

Mysz o nietypowym, bardzo nietypowym kształcie

Więcej...

Monitor Lenovo L24q

Elegancki monitor o nietuzinkowych możliwościach

Więcej...

Router TP-LINK M7200

Sieć WiFi w kieszeni

Więcej...

Genesis Xenon 400

Gamingowa elegancja w dłoni

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

COOLER MASTER: M800 Gaming Series

Słuchawki MH850

Dziś w Las Vegas, 9 stycznia 2018, podczas targów CES, Cooler Master zaprezentował nową rodzinę urządzeń: M800. W jej skład wchodzą klawiatury MK850 i MK851, słuchawki MH850, mysz MM830 oraz podświetlaną diodami RGB podkładkę MP860. Przyjrzyjmy się bliżej nowościom Cooler Mastera. 

Rodzina M800 wykorzystuje szereg technologii takich jak Aimpad™, Focus FX czy ukryty w obudowie D-Pad, by zapewnić jak najlepsze wrażenia z gry. “Urządzenia M800 uosabiają to, co najlepsze z najlepszych. Staramy się podnieść poprzeczkę oferując wyjątkowe technologie, takie jak Aimpad™, ale też dbając o nietuzinkowy design, by zapewnić pełne poczucie przyjemności z gry” powiedział Bram Rogers, Senior Product Marketing Manager firmy Cooler Master. 

Klawiatury MK850 i MK851
Wśród nowości tajwańskiego producenta debiutują dwie klawiatury: MK850 oraz wyposażona w technologię Aimpad™ MK851. Cooler Master, by ulepszyć precyzję sterowania, dodał pełną, analogową kontrolę dla ośmiu klawiszy (w tym oczywiście WASD). Tym samym udało się zapewnić bardziej dokładne kontrolowanie ruchu pojazdów i postaci w grach. Dlaczego to takie wyjątkowe? Normalnie klawisze na komputerowych klawiaturach działają na zasadzie zero-jedynkowej. Klawisz może być przyciśnięty, lub nie. Kiedy jednak aktywujemy Aimpad™ na nowym MK851, wybrane klawisze działają jak pedał gazu w samochodzie. To jak intensywnie przyciśniemy klawisz ma znaczenie. Daje to płynność sterowania niemożliwą do uzyskania w normalnych klawiaturach. Z racji dość niezwykłej natury MK851, Cooler Master będzie oferował ten model wyłącznie z przełącznikami czerwonymi Cherry MX. W pozbawionym technologii Aimpad™ modelu MK850 do wyboru będą Cherry MX niebieskie lub brązowe. Obie klawiatury posiadają metalową płytę wzmacniającą konstrukcję, przyciski multimedialne, ponadto oferują obsługę makr, oparcie dla nadgarstków oraz dwa pokrętła, działające wspólnie z innymi urządzeniami z nowej serii produktów.
Szybka reakcja, ukryty D-Pad: mysz MM830
Cooler Master w nietypowy sposób podszedł też do budowy myszy gamingowej, oznaczonej numerem MM830. Model ten ma bowiem wbudowany D-Pad. Cztery zintegrowane ze sobą przyciski o niskim skoku działają jak znana z padów gamingowych metoda sterowania. Znajdują się one pod kciukiem, dając tym samym wygodną i szybką kontrolę graczowi. Według producenta to rozwiązanie znakomite dla miłośników gier MMO, w których dzięki MM830 będzie można sterować ruchem postaci wyłącznie kciukiem. Oczywiście przyciski D-Pada można przypisać konkretnym funkcjom w grze, więc jest to też bardzo przydatna opcja dla graczy spędzających czas przy tytułach typu MOBA. Dołączone oprogramowanie pozwala także na zaprogramowanie działania podświetlenia RGB, jego barwy i efektów oraz funkcjonowania charakterystycznego dla serii M800 pokrętła. MM830 zamknięta jest w solidnej obudowie wzbogaconej o wyświetlacz OLED o rozdzielczości 96x94 piksele. Za precyzję działania odpowiada sensor optyczny Pixart 3360. Maksymalna rozdzielczość to aż 24 000 dpi.
MH850. Słuchawki, które pozwolą usłyszeć więcej
Nowy headset oznaczony jako MH850 powinni docenić szczególnie miłośnicy gier FPS. Słuchawki te mogą działać w dwóch trybach. Przy włączonym Focus FX wysokie i średnie tony zostają odizolowane, dzięki czemu lepiej słychać kroki, dźwięk otwieranych drzwi lub przeładowywanej broni. Wyłączenie Focus FX skutkować będzie pełną paletą brzmienia, w tym soczystymi basami, zapewniając bardziej realistyczne odczuwanie gry. MH850 posiadają wyłożone tkaniną i skórą nauszniki, zapewniające komfort grania. Kable, USB typu C oraz 3,5 mm audio, są odłączane. Podobnie zresztą jak mikrofon, umieszczony na elastycznym wysięgniku. Ponieważ nowe słuchawki to pełnoprawny członek rodziny M800, także i tu nie mogło zabraknąć charakterystycznego „pokrętła” sterującego, umożliwiającego np. sterowanie podświetleniem RGB. Mobilni gracze docenią też fakt iż MH850 są składane, co ułatwia ich przenoszenie.
MP860. Podkładka z bogatym podświetleniem.
Cooler Master uzupełnia rodzinę M800 o podkładkę MP860 oferującą podświetlenie RGB. Nie jest to jednak zwyczajna podkładka pod mysz. Z jednej strony znajduje się gładka, twarda powierzchnia, ułatwiająca prowadzenie myszy przy dynamicznym graniu, z drugiej jest natomiast miękka, sprzyjająca codziennym zadaniom.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube