Asus Blue Cave

Router jak... pralka

Więcej...

Onyx Boox Max 2

Czytnik w rozmiarze MEGA

Więcej...

Adaptery sieciowe Green Cell

Zasilanie bez względu na wszystko

Więcej...

Philips LCD Curved Ultrawide

Elegancki monitor z zakrzywionym ekranem

Więcej...

ADATA P20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

GIGABYTE: Aivia Uranium - bezprzewodowa mysz gamingowa

GIGABYTE prezentuje wyjątkowy zestaw dla graczy – mysz Aviva Uranium z zewnętrzną stacją GHOST Macro Station wyposażoną w wyświetlacz OLED! 

GIGABYTE, wiodący producent płyt głównych, kart graficznych oraz akcesoriów dla graczy, poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży bezprzewodowej myszy gamingowej – Aivia Uranium. Model ten wyróżnia się doskonałą precyzją oraz wyjątkową ergonomią, umożliwiającą komfortową, wielogodzinną rozgrywkę. Dodatkowym atutem produktu GIGABYTE jest dołączona do zestawu GHOST Macro Station – zewnętrzna stacja wyposażona w wyświetlacz OLED informujący o statusie myszy oraz odpowiadająca za bezprzewodową komunikację pomiędzy Aviva Uranium a komputerem. Ponadto GHOST Macro Station umożliwia konfigurację ustawień myszy, w tym przypisywanie makr, oraz pozwala na szybkie i wygodne ładowanie akumulatorów. Warto przy tym wspomnieć, że pojedynczy cykl ładowania baterii pozwala na około 50 godzin grania!

Bezprzewodowa technologia GamePlay – granie bez lagów!

GamePlay to opatentowana przez GIGABYTE technologia, będąca częścią silnika GHOST, która gwarantuje stabilną i szybką (opóźnienia ograniczone do minimum) komunikację bezprzewodową pomiędzy myszką a komputerem. Dzięki temu Aivia Uranium oferuje częstotliwość odświeżania na poziomie 1000 Hz (czas reakcji nie przekraczający 1 ms), co jest wartością porównywalną do osiągów urządzeń przewodowych.

GHOST Macro Station – zewnętrzny monitor informujący o statusie myszy
GHOST Macro Station to wyjątkowy system informowania o statusie myszy. Na wbudowanym wyświetlaczu OLED na bieżąco aktualizowane są dane dotyczące DPI, częstotliwości odświeżania, aktywnego profilu oraz poziomu naładowania baterii. GHOST Macro Station pozwala także na sprawne i wygodne ładowania akumulatorów myszy.

Live Editing Mode GHOST Macro Station oferuje również bezprzewodowe zapisywanie i edytowanie makr. System taki umożliwia swobodną zmianę ustawień myszy nawet w trakcie grania.

Aivia Uranium – jeden gracz, siła drużyny!

Mysz GIGABYTE Aivia Uranium została stworzona przede wszystkim z myślą o graczach. Doskonały, sensor laserowy twin-eye o rozdzielczości 6500 DPI zapewnia najwyższą precyzję w trakcie grania. Ponadto specjalnie zaprojektowana obudowa, wykonana z wysokiej jakości materiałów, gwarantuje wysoki komfort w trakcie wielogodzinnych sesji przed komputerem. Do powyższych zalet należy dodać jeszcze wbudowaną pamięć, pozwalającą na zapisywanie makr, zewnętrzny system monitorowania pracy myszy GHOST Macro Station oraz długi czas pracy bez konieczności ładowania baterii.

Wszystkie te zalety sprawiają, że mysz GIGABYTE Aivia Uranium to jedna z najciekawszych propozycji dla graczy dostępnych na rynku.

Mysz GIGABYTE Aviva Uranium dostępna jest w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 359 zł. Produkt objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Specyfikacja techniczna:

Sensor laserowy

Twin-eye

Rozdzielczość DPI

100-6500

Interfejs

USB/ 2.4GHz

Częstotliwość odświeżania

1000 Hz

Przyciski boczne

4

Szybkość

150 IPS

Przyśpieszenie

50 g

Waga

170g(z bateriami)

Wymiary

130x78x40 mm

Zawartość zestawu

Stacja z wyświetlaczem OLED, dwa akumulatory AA, wymienne ślizgacze, ściereczka, instrukcja obsługi

Komentarze zostały wyłączone