Genesis Radon 720 Virtual 7.1 Headset

Słuchawki z mocnym powerem

Więcej...

Natec Crake

Mysz o nietypowym, bardzo nietypowym kształcie

Więcej...

Monitor Lenovo L24q

Elegancki monitor o nietuzinkowych możliwościach

Więcej...

Router TP-LINK M7200

Sieć WiFi w kieszeni

Więcej...

Genesis Xenon 400

Gamingowa elegancja w dłoni

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

INTEL: Esportowe emocje i wydajne technologie dla graczy - Intel podsumowuje 2017 rok

Intel podsumowuje 2017 rok

Mijający rok był świetny dla graczy i fanów esportu. Ostatnie miesiące obfitowały w niesamowite esportowe emocje i premiery wydajnych technologii gamingowych.

2017 rok rozpoczął się niezwykłymi emocjami esportowymi za sprawą jedenastych finałów Intel Extreme Masters. Odbywające się w na przełomie lutego i marca w Katowicach rozgrywki Counter-Strike: Global Offensive, StarCraft II oraz League of Legends śledziło 173 tysiące fanów w Spodku i 34 miliony widzów w sieci. Finały Intel Extreme Masters 2017 stały się największą imprezą w historii esportu. Intel zamierza kontynuować swoje zaangażowanie w rozwój esportu i dostarczanie graczom niezawodnych technologii, czego dowodem są nawiązane w tym roku partnerstwa i inicjatywy oraz zaprezentowane produkty w gamingowym portfolio firmy.

Wzmocnienie partnerstwa Intela z ESL
Podczas tegorocznych targów E3 Intel i ESL ogłosiły rozszerzenie swojej 15-letniej współpracy mającej na celu rozwój esportu. W ramach umowy wszystkie turnieje organizowane przez ESL oraz ich transmisje bazują na technologii Intela. Wszystkie komputery PC używane w turniejach amatorskich i zawodowych wyposażone są w najnowsze procesory Intel® Core™ i7, natomiast sprzęt ESL używany do produkcji w procesory Intel Core i Intel® Xeon®.
Rozgrywki esportowe poprzedzające Międzynarodowe Igrzyska Olimpijskie
W listopadzie Intel ogłosił także rozgrywki esportowe poprzedzające Międzynarodowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczangu. Jako rozszerzenie światowego partnerstwa Intela i Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego, firma zorganizuje w Korei turniej esportowy Intel Extreme Masters PyeongChang z jednym z najbardziej znanych tytułów esportowych wszechczasów - StarCraft II oraz rozgrywki w Steep™ Road to the Olympics, oficjalną grę Zimowych Igrzysk Olimpijskich.
Seria Intel Core X – procesory dla najbardziej wymagających użytkowników
Intel Core X to najbardziej rozbudowana, wydajna oraz skalowalna rodzina procesorów dla komputerów stacjonarnych w historii rozwiązań konsumenckich. Najwyższym modelem z serii jest nowy procesor Intel Core i9 Extreme Edition — pierwszy procesor dla komputerów stacjonarnych wyposażony w 18 rdzeni i obsługujący 36 wątków, co umożliwia wydajne wykonywanie bardzo wielu zadań równocześnie, zwłaszcza w takich zastosowaniach jak gry czy rzeczywistość wirtualna.
Rodzina produktów Intel® Optane™
Na początku tego roku, na rynku konsumenckim zadebiutowała wywodząca się z rozwiązań serwerowych rodzina produktów Intel Optane Memory – pamięci opartych o standard 3D XPoint. Zastosowanie rozwiązania Intel Optane Memory gwarantuje dwukrotnie szybsze uruchamianie, wzrost wydajności systemu o 28%1, a także skraca czas ładowania poziomów gier o 65%1. W tym roku Intel zaprezentował również Intel Optane SSD 900P, pierwszą serię dysków SSD dla użytkowników końcowych desktopów PC i stacji roboczych, bazującą na technologii Intel Optane.
Procesory Intel Core ósmej generacji
W październiku miała miejsce premiera rodziny procesorów Intel Core ósmej generacji, zaprojektowanych z myślą o wysokiej wydajności, wyjątkowej rozrywce i wygodzie dla użytkowników. Procesory 8 generacji oferują wzrost wydajności o 40% w stosunku do poprzedniej generacji2. Porównując działanie komputera z najnowszym procesorem do sprzętu sprzed 5 lat, ten wzrost jest aż dwukrotny3. Najlepszy procesor do komputerów stacjonarnych w rodzinie — model Intel Core i7-8700K — to zarazem najlepszy w historii procesor Intel do gier4. Dzięki technologii Intel Turbo Boost 2.0 maksymalna częstotliwość pracy jednego rdzenia w trybie turbo sięga 4,7 GHz (najwięcej wśród procesorów Intela), moduł bardzo wydajnie obsługuje więc zarówno aplikacje jedno-, jak i wielowątkowe.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube