Genesis Pallad 500

Plecak dla graczy godny uwagi

Więcej...

NEC MultiSync EA245WMi

Prosty ale cenny monitor do biura

Więcej...

PocketBook Aqua 2

Nowa generacja czytnika do kapieli

Więcej...

Genesis Radon 710

Słuchawki z dźwiękiem przestrzennym 7.1

Więcej...

Philips 258B6QUEB

Monitor do biura o dużych możliwościach

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

IRIS: IRIScan Pro 5 – dwustronne skanowanie zawsze pod ręką

IRIScan Pro 5

Skanowanie pokaźnych dokumentów potrafi zająć wiele czasu, a jeśli papier jest zadrukowany dwustronnie, czas ten wydłuża się niemiłosiernie. Dlatego IRIS w swoim IRISCan Pro 5 oferuje możliwość skanowania dupleksowego. 

Urządzenie robi to z szybkością 23 kartek (lub inaczej: 46 obrazów stron) na minutę. Najpopularniejszym obsługiwanym formatem papieru jest A4, ale możliwości Pro 5 na tym się nie kończą. Wizytówki, laminowane powierzchnie, a nawet dokumenty długości 3 metrów (np. wydruki z drukarki igłowej) można zeskanować za pomocą IRISCan Pro 5.

Bogactwo plików
Sprzęt bez odpowiedniego, dobrze działającego softu nie byłby użyteczny. W przypadku omawianego urządzenia oprogramowanie jest równie ważne co hardware. IRISCan Pro umożliwia skanowanie do różnorodnych formatów plików, od popularnego pdf do w pełni edytowalnych plików Worda i Excela. Można też ze skanowanych materiałów tworzyć e-book. Wszystko to za sprawą Readiris, oprogramowania odczytującego tekst i konwertującego treść do różnego rodzaju plików. To nie wszystko. Dzięki Cardiris Corporate możemy dodać automatycznie do kontaktów wszystkie dane z właśnie zeskanowanej wizytówki.
Bezpiecznie w chmurach
Czasem skanowane dokumenty są na tyle ważne, że ich utrata miałaby naprawdę przykre konsekwencje. IRIScan Pro 5 może integrować się z wybraną usługą przechowywania plików w chmurze. W ten sposób możemy błyskawicznie umieścić zeskanowane treści na: Microsoft SharePoint, Therefore, Microsoft Dynamics CRM, Salesforce, OneDrive, Google Drive, Box, Evernote lub Dropbox.
Mały, lekki i elegancki
IRIScan Pro 5 to skaner, który zajmuje niewiele miejsca, ale dużo potrafi. Skanowanie dwustronne zwykle jest domeną urządzeń o dość pokaźnych rozmiarach. Tu jednak mamy do czynienia ze sprzętem o długości ledwie 356 mm i wadze 1,4 kg.
Urządzenie jest dostępne na rynku w cenie ok. 1150 zł.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube