Natec Maxi Mouse Pad – Time Zone Map

Podkładka pod mysz z edukacyjnym akcentem

Więcej...

Rapoo 8200P

Klawiatura i mysz - zestaw dla każdego

Więcej...

Genesis Titan 660 Plus

Prosta obudowa o sporych możliwościach

Więcej...

Genesis Xenon 200

Mysz dla graczy

Więcej...

Natec Zebu

Prosty plecak na laptopa i coś jeszcze

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

IRIS: IRIScan Pro 5 – dwustronne skanowanie zawsze pod ręką

IRIScan Pro 5

Skanowanie pokaźnych dokumentów potrafi zająć wiele czasu, a jeśli papier jest zadrukowany dwustronnie, czas ten wydłuża się niemiłosiernie. Dlatego IRIS w swoim IRISCan Pro 5 oferuje możliwość skanowania dupleksowego. 

Urządzenie robi to z szybkością 23 kartek (lub inaczej: 46 obrazów stron) na minutę. Najpopularniejszym obsługiwanym formatem papieru jest A4, ale możliwości Pro 5 na tym się nie kończą. Wizytówki, laminowane powierzchnie, a nawet dokumenty długości 3 metrów (np. wydruki z drukarki igłowej) można zeskanować za pomocą IRISCan Pro 5.

Bogactwo plików
Sprzęt bez odpowiedniego, dobrze działającego softu nie byłby użyteczny. W przypadku omawianego urządzenia oprogramowanie jest równie ważne co hardware. IRISCan Pro umożliwia skanowanie do różnorodnych formatów plików, od popularnego pdf do w pełni edytowalnych plików Worda i Excela. Można też ze skanowanych materiałów tworzyć e-book. Wszystko to za sprawą Readiris, oprogramowania odczytującego tekst i konwertującego treść do różnego rodzaju plików. To nie wszystko. Dzięki Cardiris Corporate możemy dodać automatycznie do kontaktów wszystkie dane z właśnie zeskanowanej wizytówki.
Bezpiecznie w chmurach
Czasem skanowane dokumenty są na tyle ważne, że ich utrata miałaby naprawdę przykre konsekwencje. IRIScan Pro 5 może integrować się z wybraną usługą przechowywania plików w chmurze. W ten sposób możemy błyskawicznie umieścić zeskanowane treści na: Microsoft SharePoint, Therefore, Microsoft Dynamics CRM, Salesforce, OneDrive, Google Drive, Box, Evernote lub Dropbox.
Mały, lekki i elegancki
IRIScan Pro 5 to skaner, który zajmuje niewiele miejsca, ale dużo potrafi. Skanowanie dwustronne zwykle jest domeną urządzeń o dość pokaźnych rozmiarach. Tu jednak mamy do czynienia ze sprzętem o długości ledwie 356 mm i wadze 1,4 kg.
Urządzenie jest dostępne na rynku w cenie ok. 1150 zł.