Mio Pilot 15LM

Nawigacje ciągle na topie

Więcej...

Audictus Explorer

Słuchawki godne uwagi

Więcej...

Cooler Master CM310

Szyk i elegancja

Więcej...

Plantronics BackBeat FIT 305

Nie liczy się rozmiar tylko jakość

Więcej...

Audictus Winner

Winner znaczy zwycięzca

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

EDIMAX: Office 1-2-3 i sieć gotowa!

Office 1-2-3 i sieć gotowa!

Office 1-2-3 to profesjonalny system bezprzewodowej sieci Wi-Fi, który został zaprojektowany z myślą o funkcjonowaniu biura. Zestaw trzech urządzeń zapewnia bezpieczne i oddzielne Wi-Fi dla pracowników, gości oraz osobną sieć dla urządzeń biurowych.

Łatwość instalacji i obsługi systemu
Zestaw startowy biurowego systemu Wi-Fi Office 1-2-3 zawiera trzy wstępnie skonfigurowane urządzenia AP, czyli punkty dostępowe, komunikujące się między sobą i posiadające samodzielnie działające funkcje ułatwiające konfigurację.
Intuicyjny interfejs
Oprogramowanie wbudowane w urządzenia AP nie wymaga użycia serwera, dodatkowych programów ani innych opłat. Dedykowany interfejs Office 1-2-3 jest intuicyjny, bazuje na ikonach i w prosty sposób przeprowadzi użytkownika przez cały proces tworzenia sieci Wi-Fi.
Trzy bezpieczne i oddzielne sieci Wi-Fi
Domyślnie każdy punkt dostępowy ma trzy sieci Wi-Fi: biurową, dla gości i obsługującą urządzenia. Ułatwia to codzienne funkcjonowanie biura. Każda z tych sieci ma osobne i bezpieczne uwierzytelnianie.
Proste sposoby na logowanie
Sieci biurowe używają usługi RADIUS działającej na zasadzie klucza dostępu do Wi-Fi. Wystarczy wpisać hasło raz i system je zapamięta. Każdy pracownik ma swój indywidualny klucz dostępu do sieci. Sieci przeznaczone dla gości używają uwierzytelnienia przez SMS i specjalnej strony logowania do sieci WiFi spersonalizowanej przez firmę. Sieci urządzeń używają listy kontroli dostępu dla sprzętów, które nie są w stanie podać informacji o koncie.
Zdalny harmonogram i E-MAP
Funkcja E-MAP pokazuje obszar, w którym działa Wi-Fi oraz status punktów dostępowych. Dzięki opcji ustawienia harmonogramu osoba zarządzająca siecią może określić godziny w jakich powinny działań wybrane sieci.
Optymalizacja wydajności Wi-Fi
Urządzenia są wyposażone w technologię 11ac Wave 2 MU-MIMO, Beamforming, AirTime Fairness, Band Steering, zapewniając niezawodność i wydajność.
Prosta konfiguracja
Do uruchomienia sieci wystarczą trzy proste kroki.
1. Podłącz Office 1-2-3 do istniejącej sieci za pomocą switcha
2. Ściągnij program IP Finder utility i system znajdzie punkty dostępowe Office 1-2-3 automatycznie.
3. Wykonuj instrukcje wyświetlane w interfejsie użytkownika i w ciągu kilku minut skonfigurujesz swoją sieć Wi-Fi.
Kluczowe funkcje Office 1-2-3
- Biurowe Wi-Fi dla firm zatrudniających do 100 pracowników.
- Łatwy w konfiguracji, samodzielnie funkcjonujący i wstępnie skonfigurowany system Wi-Fi - zestaw zawiera trzy punkty dostępowe.
- Bezpieczne i oddzielne sieci: trzy osobne sieci Wi-Fi, domyślnie biurowa, dla gości oraz dla urządzeń.
- Bez dodatkowych kosztów: obsługa nie wymaga serwera ani licencji na dodatkowe oprogramowanie.
- System Wi-Fi z możliwością rozszerzenia zasięgu: zestaw zawiera trzy punkty dostępowe AC1300 do montażu sufitowego. Zasięg można zwiększyć dodając kolejny punkt dostępu Office +1 AP. Maksymalna liczba obsługiwanych punktów dostępu wynosi 16 urządzeń.
- High-Speed 802.11ac Wave 2 & Efficient MU-MIMO: Obsługuje wiele urządzeń jednocześnie, zwiększając ich wydajność.
- Wysoka wydajność sieci Wi-Fi: technologia Beamforming AirTime Fairness (ATF) i Band Steering.
- Wbudowany serwer RADIUS: Obsługuje aż do 256 kont.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube