Genesis Krypton 700

Bardzo kolorowa mysz

Więcej...

Genesis Vanad 750

Mouse bungee godny uwagi

Więcej...

DOD LS475W

Wideorejestrator samochodowy z GPS

Więcej...

Cooler Master MasterMouse S

Prosta mysz dla graczy

Więcej...

Genesis Radon 600 Virtual 7.1 Headset

Słuchawki z dźwiękiem 7,1

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

HARMAN KARDON: ONYX: lider jest jeden

 

Zapytacie, za co Onyx otrzymał doroczną nagrodę i tytuł Najlepszego Przenośnego Systemu Audio 2013-2014, przyznawany przez The European Imaging and Sound Association (EISA)? Bo nie ma drugiego bezprzewodowego systemu głośnikowego, który by nie tylko tak doskonale brzmiał i rewelacyjnie wyglądał, ale też pachniał luksusową skórą jak portfel biznesmena i łączył się z każdym bezprzewodowym źródłem dźwięku. KAŻDYM, bez wyjątku.

Tak, fachowcy z EISA – stowarzyszenia 50 wyspecjalizowanych magazynów Europy poświęconych m. in. tematyce audio, docenili uwodzicielską moc tego intrygującego głośnika oprawionego w 30-centymetrowy, stalowy okrąg. Zresztą, przetestujcie ją sami. Postawcie sprzęt w roli efektownego bibelotu w widocznym miejscu mieszkania, a przekonacie się, że ktokolwiek do was wpadnie choćby i na chwilę, nie oprze się pokusie dotknięcia go. Z chłodnego pierścienia ze szczotkowanej stali dłonie same ześlizną się na drobno tkany grill, aby zaraz poszukać ciepła wonnej, mięsistej skóry, którą pokryto tylną połać wewnętrznego dysku. A jeśli palce zabłądzą w okolice jego krawędzi, to wystarczy lekko musnąć którąś z ikonek na zewnętrznym pasku, by wyczarować światełko diod, sygnalizujących zmiany nastaw, np. przez iOS lub Androida. W taki oto, zmysłowy sposób pozbawiony przycisków głośnik komunikuje się z aplikacjami odpowiedzialnymi za parametry odsłuchu, pozostawiając pełną kontrolę nad dźwiękiem w opuszkach palców swego użytkownika.
Onyx otrzymał wszystkie najnowsze technologie bezprzewodowego przesyłania dźwięku i strojenia. Mamy tu Bluetooth® z NFC, aptX oraz AAC, ale także DLNA® i AirPlay®. To produkt przełomowy nie tylko dla Harmana, bo wyznacza nowe, nieosiągalne dotąd, standardy w sektorze bezprzewodowego, przenośnego sprzętu audio. Ta nieograniczoność wariantów łączności bezprzewodowej wprawia w osłupienie sprawiając, że nie wymyślicie sobie stacjonarnego ani przenośnego nadajnika bezprzewodowego – smartfonu, tabletu, komputera – z którego Onyx nie byłby w stanie czerpać muzyki. Dzięki autorskiej technologii Harmana TrueStream™, sygnał dźwiękowy jest optymalizowany, gwarantując najlepsze osiągalne warunki odsłuchu, i to bez względu na używaną aplikację lub źródło dźwięku. Natomiast za końcowe brzmienie, budujące w pomieszczeniu solidną, doskonale wyważoną scenę muzyczną, odpowiadają cztery ukryte za maskownicą głośniki (2 średniotonowce o średnicy 7,5 cm i dwa tweetery) o mocy 15 W każdy, oraz dwa pasywne radiatory, z klasą formujące mięsisty, głęboki bas. Efektem ich mistrzowskiego popisu jest perliście klarowny, soczysty, pełny i precyzyjny w każdym szczególe dźwięk w pełnym zakresie częstotliwości od 60Hz do 20kHz.
Onyx może być zasilany z sieci, ale też z wbudowanej baterii litowej o pojemności 2500mA, która po naładowaniu gwarantuje 6 godzin nieprzerwanej muzyki. Dzięki niej, bez wikłania się w przewody, możesz z każdego miejsca kontrolować sygnał i sposób, w jaki twój głośnik podaje uszom ulubioną muzę. Ten przenośny głośnik jest jak tabletka szczęścia – nie tylko zaprasza do zabawy, ale sam buduje świetny nastrój. Daj się wciągnąć!
Harman Kardon ONYX – cena 1999 zł

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube