Notatnik elektroniczny LCD Forever

Ciekawy sposób notowania

Więcej...

Forever VRB-200

Wirtualna rzeczywistość z dźwiękiem

Więcej...

Genesis Argon 570

Słuchawki nie tylko do komputera

Więcej...

Genesis Rhod 400 RGB

Klawiatura z pełną kolorstyką podświetlenia

Więcej...

Genesis Argon 500

Cecha szczególna: duża uniwersalność

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

BITDEFENDER: Firma zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom Windows Defender ATP

Logo Bitdefender

Ukierunkowane ataki i zagrożenia stały się nowym, normalnym zjawiskiem w przedsiębiorstwach na całym świecie. Ponieważ zdarzają się one coraz częściej potrzeba kompleksowej analizy zagrożeń w firmie stała się wręcz obowiązkowa. Bitdefender walczy z tym problemem i zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom Windows Defeder ATP.

Microsoft i Bitdefender opracowali tzw. agentów bezpieczeństwa

W wyniku kooperacji powstało oprogramowanie dla firm, które poszukują dodatkowej ochrony przed zagrożeniami dla serwerów Linux oraz sprzętu urządzeń Mac. Integracja GravityZone Cloud oraz Microsoft Defender Advanced Protection pozwoli na szybkie wykrywanie, przeglądanie, analizowanie oraz reagowanie na cyberataki i naruszenia danych w systemach Mac OS i Linux, które oparte są na WDATP.
Klienci Windows Defender ATP mogą rozszerzyć usługę na urządzenia inne niż te korzystające z oprogramowania Microsoft
Bitdefender pozwala użytkownikom Windows Defender na rozszerzenie usługi ATP na inne urządzenia niż te korzystające z Windows. Wykorzystywać do tego będzie zaawansowane rozwiązanie do ochrony przed zagrożeniami. Dzięki usłudze Bitdefender użytkownicy wszystkich systemów będą posiadali ochronę, a oprogramowanie zapewnia szybkie i dokładnie wykrywanie, a także badanie i reagowanie na ataki.

BITDEFENDER: Zaufanie klientów
Przedsiębiorstwo Bitdefender zostało wybrane do tego partnerstwa ze względu na długoletnią reputację w zakresie najwyższej skuteczności wykrywania złośliwego oprogramowania, a także najmniejszej liczby fałszywych alarmów dla Mac i Linux. Przełomowe technologie oraz najlepsze w swojej klasie rozwiązania zapewniają pełną ochronę przed całym spektrum zagrożeń cybernetycznych.
Współpraca Microsoft i Bitdefender
Cieszymy się, że mamy okazję współpracować z Microsoftem i być partnerem dla posiadaczy Windows Defender ATP. Nasi inżynierowie wykonali wspaniałą pracę polegającą na integracji naszych dwóch produktów, aby klienci Microsoft mogli cieszyć się płynnym interfejsem zarządzania w celu nadzorowania bezpieczeństwa nie tylko w przypadku dużych wdrożeń punktów końcowych Windows, ale także tych z systemem Mac i Linux” – powiedział Vince Schiavo, wiceprezes ds. Globalnej sprzedaży i marketingu firmy Bitdefender.

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube