Genesis Radon 720 Virtual 7.1 Headset

Słuchawki z mocnym powerem

Więcej...

Natec Crake

Mysz o nietypowym, bardzo nietypowym kształcie

Więcej...

Monitor Lenovo L24q

Elegancki monitor o nietuzinkowych możliwościach

Więcej...

Router TP-LINK M7200

Sieć WiFi w kieszeni

Więcej...

Genesis Xenon 400

Gamingowa elegancja w dłoni

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

BITDEFENDER: Firma zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom Windows Defender ATP

Logo Bitdefender

Ukierunkowane ataki i zagrożenia stały się nowym, normalnym zjawiskiem w przedsiębiorstwach na całym świecie. Ponieważ zdarzają się one coraz częściej potrzeba kompleksowej analizy zagrożeń w firmie stała się wręcz obowiązkowa. Bitdefender walczy z tym problemem i zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom Windows Defeder ATP.

Microsoft i Bitdefender opracowali tzw. agentów bezpieczeństwa

W wyniku kooperacji powstało oprogramowanie dla firm, które poszukują dodatkowej ochrony przed zagrożeniami dla serwerów Linux oraz sprzętu urządzeń Mac. Integracja GravityZone Cloud oraz Microsoft Defender Advanced Protection pozwoli na szybkie wykrywanie, przeglądanie, analizowanie oraz reagowanie na cyberataki i naruszenia danych w systemach Mac OS i Linux, które oparte są na WDATP.
Klienci Windows Defender ATP mogą rozszerzyć usługę na urządzenia inne niż te korzystające z oprogramowania Microsoft
Bitdefender pozwala użytkownikom Windows Defender na rozszerzenie usługi ATP na inne urządzenia niż te korzystające z Windows. Wykorzystywać do tego będzie zaawansowane rozwiązanie do ochrony przed zagrożeniami. Dzięki usłudze Bitdefender użytkownicy wszystkich systemów będą posiadali ochronę, a oprogramowanie zapewnia szybkie i dokładnie wykrywanie, a także badanie i reagowanie na ataki.

BITDEFENDER: Zaufanie klientów
Przedsiębiorstwo Bitdefender zostało wybrane do tego partnerstwa ze względu na długoletnią reputację w zakresie najwyższej skuteczności wykrywania złośliwego oprogramowania, a także najmniejszej liczby fałszywych alarmów dla Mac i Linux. Przełomowe technologie oraz najlepsze w swojej klasie rozwiązania zapewniają pełną ochronę przed całym spektrum zagrożeń cybernetycznych.
Współpraca Microsoft i Bitdefender
Cieszymy się, że mamy okazję współpracować z Microsoftem i być partnerem dla posiadaczy Windows Defender ATP. Nasi inżynierowie wykonali wspaniałą pracę polegającą na integracji naszych dwóch produktów, aby klienci Microsoft mogli cieszyć się płynnym interfejsem zarządzania w celu nadzorowania bezpieczeństwa nie tylko w przypadku dużych wdrożeń punktów końcowych Windows, ale także tych z systemem Mac i Linux” – powiedział Vince Schiavo, wiceprezes ds. Globalnej sprzedaży i marketingu firmy Bitdefender.

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube