ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

D-LINK: Odporna na wandali kamera IP

D-Link powiększył swoje portfolio kamer IP odpornych na wandalizm i warunki pogodowe, przeznaczonych dla użytkowników biznesowych. Charakteryzująca się wysoką jakością rejestrowanych obrazów, wodoodporna sieciowa kamera HD DCS-6314 z technologią WDR, została wyposażona w wytrzymałą obudowę zapewniającą ochronę przed aktami wandalizmu i trudnymi warunkami pogodowymi. Wbudowana grzałka umożliwia pracę w niskich temperaturach. Urządzenie idealnie sprawdza się w trudnych warunkach takich, jak rampy magazynów, boiska szkolne lub parkingi szpitalne.

Możliwość pracy w zupełnych ciemnościach i przy silnym świetle sprawia, że obrazy rejestrowane przez DCS-6314 cechują się dobrą jakością bez względu na porę ich wykonania, zarówno w dzień, jak i w nocy. Dzięki temu można zapewnić nieprzerwaną ochronę monitorowanego obiektu 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Kamera HD wyposażona w dwumegapikselowy przetwornik gwarantuje wysoką rozdzielczość obrazów, co umożliwia rejestrację wszystkich szczegółów obserwowanego obszaru. Natomiast zastosowanie technologii WDR (Wide Dynamic Range) pozwala uzyskać czysty zapis wideo z dobrze widocznymi detalami praktycznie w warunkach każdego oświetlenia - ostrego światła słonecznego, zacienienia lub obszarów niedoświetlonych. Podczas monitoringu nocnego doskonałej jakości zdjęcia można uzyskać dzięki zastosowaniu doświetlenia w postaci diod IR LED operujących w zasięgu 15 metrów.

- Opracowanie modelu DCS-6314 to dowód dużego doświadczenia firmy D-Link w dziedzinie monitoringu IP – powiedział Marcin Michalski, Dyrektor Generalny w firmie D-Link Polska. - To oferowane w przystępnej cenie profesjonalne narzędzie nadzoru wizyjnego wyposażono w wiele funkcji przydatnych w różnych sytuacjach z jakimi codziennie spotykają się użytkownicy biznesowi. Wielu z nich korzysta z zewnętrznych urządzeń nadzoru wizyjnego do ochrony ludzi lub towarów. Aby była ona skuteczna, konieczne jest zabezpieczenie przed aktami wandalizmu, odporność na warunki atmosferyczne oraz możliwość pracy w różnych warunkach oświetleniowych. Kierując się doświadczeniami użytkowników opracowaliśmy kamerę, która spełnia te wymogi, a jednocześnie dostarcza zdjęcia w jakości HD zarówno w dzień, jak i w nocy.

Kamera została także wyposażona w oprogramowanie do zarządzania zapisem wideo, dzięki któremu można przybliżać wybrane obszary i oglądać obiekty z większą liczbą szczegółów, niż w przypadku standardowego podglądu. Zmiennoogniskowy obiektyw gwarantuje, że współczynniki kąta widzenia i zoomu są dostosowane do warunków środowiska.

Kamerę można umieścić praktycznie w każdej zewnętrznej lokalizacji. Dodatkowo jest ona prosta w montażu i konfiguracji. Wsparcie technologii PoE (zasilanie przez ethernet) umożliwia przesyłanie zasilania za pomocą kabla ethernetowego przez co nie wymaga ona podłączenia do standardowego źródła zasilania. Obsługa dwukierunkowego przesyłania dźwięku z użyciem zewnętrznego mikrofonu i głośnika umożliwia użytkownikom stosowanie ostrzeżeń głosowych kierowanych do przechodniów lub intruzów. Jeśli znajdą się oni w zasięgu obszaru patrolowanego przez kamerę, automatycznie uruchamiana jest opcja nagrywania dzięki wykrywaniu ruchu w kadrze. Istnieje też możliwość rejestrowania nagrywanych obrazów wprost na karcie Micro SD/SDHC, którą umieszcza się w dedykowanym slocie. To eliminuje konieczność stosowania komputerów lub sieciowych rejestratorów.

Ceny i dostępność: Sugerowana cena detaliczna wynosi około 2000 zł brutto. Produkt jest już dostępny w sprzedaży detalicznej.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube