Lenovo IdeaPad 720

Elegancki notebook w średniej cenie

Więcej...

Genesis Xenon 400

Sprawna mysz to podstawa

Więcej...

ROG Strix Fusion Wireless

Wysoka jakość i dobre brzmienie

Więcej...

Cooler Master MasterBox Lite 5

Prosta ale elegancka

Więcej...

Fury Thunderjet Gaming Combo Set

3 w 1 czyli wygodny pakiet dla gracza

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ICY DOCK: Elastyczna wymiana dysków z Icy Dock MB524SP-B

Icy Dock MB524SP-B

FlexiDOCK MB524SP-B jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto potrzebuje szybkiego dostępu do danych z wielu dysków twardych lub SSD: pracownicy branży medialnej, którzy edytują i przenoszą duże pliki, specjaliści zajmujący się odzyskiwaniem danych, którzy nieustannie wymieniają dyski i technicy utrzymujący regularne kopie zapasowe ważnych danych.

flexiDock to jakość i łatwość użycia profesjonalnego rozwiązania na rynku konsumenckim. Dzięki obsłudze maksymalnie czterech dysków twardych 2,5'' lub dysków SSD, MB524SP-B potrzebuje tylko jednego gniazda 5,25". Beztackowa konstrukcja nie posiada drzwiczek, umożliwiając wyłączanie napędów w kilka sekund. Jest to ulepszenie wielu tradycyjnych stacji dokujących do twardego dysku. Łatwy w użyciu przycisk wysuwania umożliwia szybkie wysuwanie napędów w płynny sposób. Poszczególne przyciski zasilania dla każdej z zatok, pozwalają na włączanie i wyłączanie napędów w jednej chwili. Metalowa konstrukcja z systemem wentylacji współpracuje z regulowanym 40-milimetrowym wiatrakiem, zapewniając cichą pracę i zachowanie napędu w optymalnej temperaturze.
Pierwsza na świecie profesjonalna stacja dokująca w zatoce 5,25"
MB524SP-B przekształca niewykorzystaną wnękę 5,25" w stację dokującą SSD/HDD, aby łatwo używać wielu dysków razem. FlexiDOCK instaluje się do systemu w ciągu kilku minut za pomocą kilku śrub, po czym jest gotowy do pracy. Po zainstalowaniu flexiDOCK MB524SP-B obsługuje do 4x dysków SAS/SATA o przekątnej 2,5”' lub SSD o wysokości od 5 mm do 9,5 mm. Obsługuje również szybkość transferu SATA 6Gb/s i funkcję hot-swap, przy użyciu napędów w pełnym zakresie.
Różnorodne projekty
Podczas pracy z wieloma dyskami ciągła wymiana między zasobnikami napędu może spowolnić przepływ pracy. Właśnie dlatego tacki i drzwiczki zostały wycofane z nowego modelu flexiDOCK MB524SP-B. Ten nowy system pozwala na włożenie napędów w kilka sekund, zmniejszając bałagan i chroniąc dyski przed zagrożeniami. Po włożeniu dysku do modułu flexiDOCK zostanie wyświetlony przycisk wysuwania wraz z lampką aktywności napędu LED. Aby wysunąć napęd, wystarczy nacisnąć przycisk wysuwania z powrotem, a napęd wyskoczy. W każdej chwili możesz wyłączyć zasilanie każdego napędu, naciskając przycisk zabezpieczający.
Specyfika zawodowa
Dzięki nowym rozwiązaniom użytkownik ma możliwość szybkiej i łatwej wymiany dysków SSD lub napędów. Specjaliści video i pasjonaci używają tej funkcji, aby szybko edytować filmy, gdy duże projekty wymagają wielu dysków. Gracze mają możliwość łatwego dodawania pamięci SSD do swojego systemu bez potrzeby rozbierania komputera i radzenia sobie z przewodami. Specjaliści IT i technicy komputerowi używają tej funkcji do szybkiego testowania wielu napędów w tym samym czasie. Twórcy systemów używają flexiDOCK, aby utrzymać różne systemy operacyjne fizycznie oddzielone, zwiększając wydajność i bezpieczeństwo aplikacji.
Zbudowany dla funkcjonalności
flexiDOCK został zaprojektowany do obsługi profesjonalnych aplikacji przy jednoczesnym utrzymaniu przyjaznego dla konsumenta punktu cenowego. Prędkość wentylatora może być regulowana. Pozwala to obniżyć jego szybkość w trakcie normalnej pracy oraz zwiększyć przy dużym obciążeniu, redukując emisję hałasu i utrzymując dyski w optymalnej temperaturze podczas ich użycia.

Poszczególne przyciski zasilania mogą bezpiecznie zamknąć napęd, oszczędzając energię i zwiększając bezpieczeństwo. Wszystkie cztery napędy mogą być zasilane z jednego 15-pinowego złącza zasilania, co zmniejsza bałagan spowodowany zwykle przez wiele napędów. FlexiDOCK obsługuje również zatrzaski i kable danych, zapewniając, że napęd nie rozłączy się przypadkowo podczas pracy. Metalowa obudowa z wytrzymałego tworzywa jest trwała i zapewnia najlepszą ochronę oraz jest objęta pełną 3-letnią gwarancją na wszystkie wady.
Sugerowane aplikacje
Kopia zapasowa danych, klonowanie dysków, edycja audio i wideo, cyfrowe analizy, odzyskiwanie dysku, komputery przenośne, systemy montowania centrów datacenter/rack i dowolnych aplikacji wymagającej wymiany na gorąco.
Kluczowe cechy
- Obsługuje dokowanie do 4 x 2,5" SAS / SATA HDD / SSD z funkcją wymiany hot-swap SATA (5 mm - 9,5 mm)
- Pasuje do dowolnej zatoki 5,25"
- Metalowa konstrukcja z ABS zapewnia pełną ochronę
- Całkowicie beztackowa konstrukcja nie wymaga żadnych śrub ani uchwytów
- Bezdrzwiowa obudowa umożliwiają szybką wymianę
- Duże indywidualne przyciski wysuwania dysku
- Pojedynczy przycisk zabezpieczający przed nieuprawnionym dostępem do napędu z niebieską diodą aktywności napędu
- Wysokowydajny wentylator chłodzący 40mm z łatwą dostępną prędkością obrotową wentylatora
- Napędzane wszystkie cztery dyski z jednego 15-pinowego złącza zasilania
- Obsługuje SAS i SATA z blokadą zatrzaskową
- Instalacja napędu dysków wgłębnych w pełni chroni dyski przed możliwymi uszkodzeniami
- Specjalnie zaprojektowane szczeliny wentylacyjne zapewniają maksymalne chłodzenie pasywne

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube