Tracer Torn

Bojowa mysz w natarciu

Więcej...

Lenovo Yoga 920-13IKB Glass

Uniwersalizm pełną gębą

Więcej...

Lioncast LX20

Proste ale dobre słuchawki dla graczy

Więcej...

A4TECH Bloody B180 RGB

Klawiatura z szeroką gamą podświetleń

Więcej...

Sennheiser GSP 500

Sennheiser to również słuchawki dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ICY DOCK: Elastyczna wymiana dysków z Icy Dock MB524SP-B

Icy Dock MB524SP-B

FlexiDOCK MB524SP-B jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto potrzebuje szybkiego dostępu do danych z wielu dysków twardych lub SSD: pracownicy branży medialnej, którzy edytują i przenoszą duże pliki, specjaliści zajmujący się odzyskiwaniem danych, którzy nieustannie wymieniają dyski i technicy utrzymujący regularne kopie zapasowe ważnych danych.

flexiDock to jakość i łatwość użycia profesjonalnego rozwiązania na rynku konsumenckim. Dzięki obsłudze maksymalnie czterech dysków twardych 2,5'' lub dysków SSD, MB524SP-B potrzebuje tylko jednego gniazda 5,25". Beztackowa konstrukcja nie posiada drzwiczek, umożliwiając wyłączanie napędów w kilka sekund. Jest to ulepszenie wielu tradycyjnych stacji dokujących do twardego dysku. Łatwy w użyciu przycisk wysuwania umożliwia szybkie wysuwanie napędów w płynny sposób. Poszczególne przyciski zasilania dla każdej z zatok, pozwalają na włączanie i wyłączanie napędów w jednej chwili. Metalowa konstrukcja z systemem wentylacji współpracuje z regulowanym 40-milimetrowym wiatrakiem, zapewniając cichą pracę i zachowanie napędu w optymalnej temperaturze.
Pierwsza na świecie profesjonalna stacja dokująca w zatoce 5,25"
MB524SP-B przekształca niewykorzystaną wnękę 5,25" w stację dokującą SSD/HDD, aby łatwo używać wielu dysków razem. FlexiDOCK instaluje się do systemu w ciągu kilku minut za pomocą kilku śrub, po czym jest gotowy do pracy. Po zainstalowaniu flexiDOCK MB524SP-B obsługuje do 4x dysków SAS/SATA o przekątnej 2,5”' lub SSD o wysokości od 5 mm do 9,5 mm. Obsługuje również szybkość transferu SATA 6Gb/s i funkcję hot-swap, przy użyciu napędów w pełnym zakresie.
Różnorodne projekty
Podczas pracy z wieloma dyskami ciągła wymiana między zasobnikami napędu może spowolnić przepływ pracy. Właśnie dlatego tacki i drzwiczki zostały wycofane z nowego modelu flexiDOCK MB524SP-B. Ten nowy system pozwala na włożenie napędów w kilka sekund, zmniejszając bałagan i chroniąc dyski przed zagrożeniami. Po włożeniu dysku do modułu flexiDOCK zostanie wyświetlony przycisk wysuwania wraz z lampką aktywności napędu LED. Aby wysunąć napęd, wystarczy nacisnąć przycisk wysuwania z powrotem, a napęd wyskoczy. W każdej chwili możesz wyłączyć zasilanie każdego napędu, naciskając przycisk zabezpieczający.
Specyfika zawodowa
Dzięki nowym rozwiązaniom użytkownik ma możliwość szybkiej i łatwej wymiany dysków SSD lub napędów. Specjaliści video i pasjonaci używają tej funkcji, aby szybko edytować filmy, gdy duże projekty wymagają wielu dysków. Gracze mają możliwość łatwego dodawania pamięci SSD do swojego systemu bez potrzeby rozbierania komputera i radzenia sobie z przewodami. Specjaliści IT i technicy komputerowi używają tej funkcji do szybkiego testowania wielu napędów w tym samym czasie. Twórcy systemów używają flexiDOCK, aby utrzymać różne systemy operacyjne fizycznie oddzielone, zwiększając wydajność i bezpieczeństwo aplikacji.
Zbudowany dla funkcjonalności
flexiDOCK został zaprojektowany do obsługi profesjonalnych aplikacji przy jednoczesnym utrzymaniu przyjaznego dla konsumenta punktu cenowego. Prędkość wentylatora może być regulowana. Pozwala to obniżyć jego szybkość w trakcie normalnej pracy oraz zwiększyć przy dużym obciążeniu, redukując emisję hałasu i utrzymując dyski w optymalnej temperaturze podczas ich użycia.

Poszczególne przyciski zasilania mogą bezpiecznie zamknąć napęd, oszczędzając energię i zwiększając bezpieczeństwo. Wszystkie cztery napędy mogą być zasilane z jednego 15-pinowego złącza zasilania, co zmniejsza bałagan spowodowany zwykle przez wiele napędów. FlexiDOCK obsługuje również zatrzaski i kable danych, zapewniając, że napęd nie rozłączy się przypadkowo podczas pracy. Metalowa obudowa z wytrzymałego tworzywa jest trwała i zapewnia najlepszą ochronę oraz jest objęta pełną 3-letnią gwarancją na wszystkie wady.
Sugerowane aplikacje
Kopia zapasowa danych, klonowanie dysków, edycja audio i wideo, cyfrowe analizy, odzyskiwanie dysku, komputery przenośne, systemy montowania centrów datacenter/rack i dowolnych aplikacji wymagającej wymiany na gorąco.
Kluczowe cechy
- Obsługuje dokowanie do 4 x 2,5" SAS / SATA HDD / SSD z funkcją wymiany hot-swap SATA (5 mm - 9,5 mm)
- Pasuje do dowolnej zatoki 5,25"
- Metalowa konstrukcja z ABS zapewnia pełną ochronę
- Całkowicie beztackowa konstrukcja nie wymaga żadnych śrub ani uchwytów
- Bezdrzwiowa obudowa umożliwiają szybką wymianę
- Duże indywidualne przyciski wysuwania dysku
- Pojedynczy przycisk zabezpieczający przed nieuprawnionym dostępem do napędu z niebieską diodą aktywności napędu
- Wysokowydajny wentylator chłodzący 40mm z łatwą dostępną prędkością obrotową wentylatora
- Napędzane wszystkie cztery dyski z jednego 15-pinowego złącza zasilania
- Obsługuje SAS i SATA z blokadą zatrzaskową
- Instalacja napędu dysków wgłębnych w pełni chroni dyski przed możliwymi uszkodzeniami
- Specjalnie zaprojektowane szczeliny wentylacyjne zapewniają maksymalne chłodzenie pasywne

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube