Logitech G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse

Ładna i elegancka mysz dla gaczy

Więcej...

ADATA D8000L

Power bank jak lampa

Więcej...

Asustor AS6302T

Ciekawy NAS od Asustor-a

Więcej...

Smartfon i wirtualna rzeczywistość

Jak dobrać telefon do wirtualnej rzeczywistości?

Więcej...

TP-LINK TL-PB20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

IRIS: IRIScan Book 5 - rewolucja w skanowaniu książek i artykułów

IRIScan Book 5

Masz w swoich zbiorach wiele ciekawych artykułów, ale nie chcesz przechowywać stosu gazet w mieszkaniu? Potrzebujesz mieć przy sobie tylko kilka stron z grubej książki? IRIS przekonuje, że jego skaner IRIScan Book 5 jest rozwiązaniem właśnie dla ciebie.

Producent starał się, by obsługa jego urządzenia była jak najprostsza. Wystarczy przejechać IRIScan Book 5 po wybranej stronie, by w ciągu sekundy lub dwóch zeskanować ją w wysokiej rozdzielczości. Urządzenie porusza się płynnie po kartkach dzięki kółkom umieszczonym pod skanerem. 

W sam raz do torby
Kompaktowych rozmiarów IRIScan Book 5 nie zajmuje wiele miejsca w torbie czy plecaku. Urządzenie nie wymaga do obsługi komputera, a dzięki ekranowi 1.5” z kolorowym wyświetlaczem, użytkownik od razu sprawdzi, czy dokument zeskanował się prawidłowo.
Pomieści naprawdę wiele
O długą i efektywną pracę skanera ma zadbać pojemna bateria Li-ion, ładowana przez złącze USB. W zestawie z IRIScan Book 5 znajduje się też karta MicroSD o pojemności 4 GB, na której zmieści się maksymalnie do 2000 plików JPEG (przy rozdzielczości 300 DPI i formacie A4 w kolorze).
Posłuchaj, mam tu taki artykuł…
Urządzenie IRIS daje swobodę przy wyborze sposobu późniejszego odczytania dokumentu. Dla własnej wygody i potrzeby użytkownik może konwertować zeskanowane pliki jako: JPEG, PDF, Word, Excel, e-Book, a nawet stworzyć plik dźwiękowy.
Skaner IRIScan Book 5 występuje w dwóch wariantach: wersja z Wifi kosztuje około 570 zł, natomiast zakup modelu korzystającego wyłącznie z kabla USB to koszt około 490 zł.

Dane techniczne:
• Rozdzielczość: 300/600/1200 DPI
• Format plików: JPEG/PDF/wielostronicowy PDF
• Rozmiar wyświetlacza: 1.5” kolorowy
• Złącze: Micro USB
• Karta: MicroSD 4 GB w zestawie; możliwość dokupienia MicroSDHC o maksymalnej pojemności 32 GB
• Żywotność baterii (skanowanie na kartę MicroSD): 100 stron dziennie po uprzednim naładowaniu (A4, 300 DPI, kolor)

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube