foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Intel prezentuje nowe procesory Intel Core ósmej generacji

5 października 2017 r. na rynku pojawi się nowa rodzina procesorów Intel Core ósmej generacji do komputerów stacjonarnych. Powstała ona z myślą o graczach, twórcach treści i miłośnikach overclockingu, którym zależy na najwyższej wydajności. 

Użytkownicy mają do dyspozycji szeroką gamę opcji wydajnościowych w postaci procesorów linii „K” z odblokowanym mnożnikiem1, które zapewniają maksymalną elastyczność dostosowywania wydajności procesora na każdym poziomie i obsługę nawet 40 linii PCIe 3.0 z myślą o rozbudowie grafiki, pamięci masowej i modułu wejścia-wyjścia systemu. Zaprezentowanym układom towarzyszą nowe płyty główne oparte na chipsecie Intel Z370. Nowa rodzina modułów to także pierwszy w historii 6-rdzeniowy procesor Intel Core i5 i 4-rdzeniowy procesor Intel Core i3.
Flagowy procesor ósmej generacji, Intel Core i7-8700K, to najlepszy w historii procesor Intela do gier2. Dzięki technologii Intel® Turbo Boost 2.0 maksymalna częstotliwość pracy jednego rdzenia w trybie turbo sięga 4,7 GHz, co z kolei pozwala na komfortową pracę w aplikacjach jednowątkowych. Dla wielowątkowych aplikacji Intel® Turbo Boost 2.0 również dostarcza znaczącego wzrostu wydajności.
Płynna obsługa zaawansowanych gier i żywy obraz
W porównaniu z procesorami Intel Core siódmej generacji, nowe układy pozwalają zwiększyć liczbę klatek wyświetlanych na sekundę3 nawet o 25% w popularnych, wymagających grach, takich jak Gears of War* 4. Gry staja się coraz bardziej zaawansowane, obecnie kładzie się nacisk komunikację ze społecznością, dlatego niezwykle istotne jest połączenie wydajności z ekstremalną wielozadaniowością. Nowe procesory zapewniają więc nawet 2-krotnie szybszą5 obsługę gry, transmisji strumieniowej i nagrywania niż 3-letnie urządzenia.
Zaawansowane tworzenie treści
Procesory Intel Core ósmej generacji do komputerów stacjonarnych pozwalają zaoszczędzić czas i szybciej tworzyć treści, stanowiąc najlepszy wybór ze względu na szybkość, precyzję, możliwości, zgodność formatów oraz tworzenie i użytkowanie grafiki wysokiej jakości. Dzięki nim edytowanie sferycznych filmów w rozdzielczości 4K nie stwarza najmniejszego problemu i jest nawet o 32% szybsze6 niż przy użyciu procesorów poprzedniej generacji. Co więcej, nowa rodzina procesorów pozwala edytować treści nawet o 65% szybciej4 niż przy użyciu 3-letniego komputera PC.

Lepszy overclocking
W przypadku podkręcania wydajność ma znaczenie. Procesory Intel Core ósmej generacji z serii „K” (z odblokowanym mnożnikiem1) można podkręcać do wyższych poziomów niż urządzenia poprzednich generacji. Intel wprowadził w nich nowe funkcje, w tym indywidualne podkręcanie rdzeni, maksymalne przyspieszenie pamięci do 8400 MT/s, kontrolę opóźnień pamięci w czasie rzeczywistym, rozszerzoną kontrolę obniżania napięcia układu PLL, zoptymalizowane dostarczanie zasilania do obudowy oraz zaktualizowane funkcje Intel® Extreme Tuning Utility i Intel® Extreme Memory Profile.
Udoskonalona platforma
Nowy chipset Intel Z370 zapewnia lepsze dostarczanie mocy, umożliwiające nowym procesorom 6-rdzeniowym osiągnięcie maksymalnej wydajności. Optymalizuje też dostarczanie zasilania do obudowy na potrzeby podkręcania i przekierowywania pamięci. Czołowi dostawcy udostępnią ponad 50 nowych konstrukcji płyt głównych i systemów.
Jak przyspieszyć uruchamianie gier i wczytywanie projektów multimedialnych? Dodając pamięć Intel® Optane™ do komputera stacjonarnego z procesorem Intel Core ósmej generacji, można dodatkowo zwiększyć szybkość reakcji systemu, dzięki czemu działa on nawet 2,1-krotnie szybciej7 niż 5-letni komputer stacjonarny z samym dyskiem twardym.

 

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube