Natec Maxi Mouse Pad – Time Zone Map

Podkładka pod mysz z edukacyjnym akcentem

Więcej...

Rapoo 8200P

Klawiatura i mysz - zestaw dla każdego

Więcej...

Genesis Titan 660 Plus

Prosta obudowa o sporych możliwościach

Więcej...

Genesis Xenon 200

Mysz dla graczy

Więcej...

Natec Zebu

Prosty plecak na laptopa i coś jeszcze

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ICY DOCK: Bezpieczeństwo Twoich dysków z Icy Dock MB411SKO-B

Icy Dock MB411SKO-B

IcyDock przedstawia ToughArmor MB411SKO-B – w pełni metalową stację dokującą na dysk twardy SAS/SATA o przekątnej 2,5 cala, która została zaprojektowana tak, aby pasować do 12,7-milimetrowego gniazda ODD lub jakiegokolwiek FDD. MB411SKO-B wykorzystuje wytrzymałą, metalową konstrukcję w celu zapewnienia maksymalnej żywotności, dzięki czemu jest w stanie znieść najtrudniejsze warunki. Szuflada EZ Slide Micro zapewnia możliwość "wymiany na gorąco", gwarantując łatwą obsługę.

Dzięki wyjątkowej konstrukcji MB411SKO-B jest doskonałym magazynem danych przeznaczonym do użytku w systemach o ograniczonej powierzchni.Doskonale się sprawdzi w przechowywaniu danych w systemach OEM/ODM, systemach sterowania, fabrycznych systemach automatyki, komputerach w systemie rack, serwerach rack i urządzeniach IPC.
Niemal tak smukły, jak napęd 2,5"
Konstrukcja ToughArmor MB411SKO-B jest niezwykle cienka, a jej rozmiar jest tak mały, jak 2,5-calowy HDD, co czyni go urządzeniem doskonale oszczędzającym przestrzeń. Te niewielkie wymiary pozwalają MB411SKO-B zmieścić się w dowolnym systemie, który ma ściśle ograniczone miejsce, takie jak komputery przenośne i systemy wbudowane. Jest to również doskonałe mobilne rozwiązanie rack dla systemów OEM/ODM, które mają ograniczoną przestrzeń. Dzięki temu konstruktorzy mogą łatwo skonfigurować system z MB411SKO-B bez marnowania miejsca.
Zaprojektowany dla smukłego napędu optycznego i dyskietek
MB411SKO-B został zaprojektowany tak, aby pasował zarówno do smukłej zatoki ODD, jak i FDD. Aby użyć go we wnęce FDD, wystarczy odkręcić trzy śruby z metalowego uchwytu ODD, a następnie wyjąć uchwyt ODD z urządzenia – jest gotowy do użycia. Dzięki MB411SKO-B możesz szybko dodać 2,5-calowy dysk twardy/SSD do konstrukcji, która posiada cienką zatokę ODD lub FDD. Możesz także zaktualizować ją o 2,5-calowy dysk SSD, co znacznie poprawi ogólną wydajność systemu.
Zdejmowalna konstrukcja z maksymalną ochroną
Podajnik EZ Slide Micro wspiera "wymianę na gorąco" i sprawia, że w przypadku awarii obsługa nie sprawia żadnych problemów. Dzięki prostej obsłudze, czas jego wymiany jest bardzo niski. Taca jest przystosowana do dysków HDD lub SSD o wysokości 7-9,5 mm. Tworzy tym samym 2,5-calową zatokę na dowolny standardowy napęd SATA/SAS. Po zamknięciu zatrzasku system Eagle Hook utrzymuje dyski bezpiecznie w obudowie.
MB411SKO-B jest nie tylko solidną metalową konstrukcją. Dzięki zastosowaniu zamykanego podajnika został wprowadzony nowy poziom bezpieczeństwa najważniejszych danych. Nowa, zintegrowana taca zamykana na kluczyk zapobiega nieautoryzowanemu dostępowi do napędu, tym samym zniechęca do kradzieży i zapobiega przypadkowemu wypchnięciu dysku podczas użytkowania.
Za sprawą wykorzystanego materiału, który może przetrwać długie lata, MB411SKO-B jest w stanie pracować w najtrudniejszych warunkach. Wytrzymała metalowa konstrukcja ToughArmor jest idealna dla rozwiązań przemysłowych, które mogą wymagać certyfikatu niepalności, ponieważ urządzenie to jest zgodne z jej wymaganiami. Ze względu na wysoką jakość komponentów MB411SKO-B może być stosowany w różnych systemach korporacyjnych, w tym wojskowych i kryminalistycznych. Znajdzie również swoje zastosowanie w produkcji np. W wbudowanych systemach sterowania i fabrycznych systemach automatyki.
Wygodne funkcje
Zamontowana z przodu dioda LED przekazuje informacje o stanie dysku. Technologia Active Power (APT) umożliwia włączenie zasilania tylko wtedy, gdy dysk znajduje się wewnątrz obudowy. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia system Eagle Hook, który gwarantuje, że dysk nie wysunie się, gdy nie jest używany. Co więcej, ToughArmor MB411SKO-B obsługuje 7-pinowe złącze SATA z zastrzaskiem, więc nie musisz się martwić o przypadkowe odłączenie kabla. Gdy zostanie on podłączony, zablokuje się i pozostanie na miejscu.

Komentarze   

# Michał 2017-09-21 09:33
Wygląda na solidny sprzęt
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować