ERATO Verse

Małe koreczki w uszach od dobrej muzyki

Więcej...

Lanberg RO-120GE

Mały router do prostych zastosowań

Więcej...

Sennheiser IE 80S

Słuchawki bardzo uniwersalne

Więcej...

TP-LINK Archer C6

Transmisja danych z prędkością 1200 Mbp

Więcej...

UPS PowerWalker DC Secure Adapter 12V

Zasilacz z funkcją UPS-a

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUSTOR: Jeszcze łatwiejsza obsługa NAS-a

Jeszcze łatwiejsza obsługa NAS-a Asustor-a

Asustor właśnie opublikował nową wersję autorskiego oprogramowania ADM, sygnowanego liczbami 3.0. Celem softu jest przede wszystkim ułatwienie użytkownikom korzystanie z NAS-ów. 

Zmiany związane z ADM 3.0 widać od razu: oprogramowanie oferuje bowiem nowy interfejs, oparty na rozwiązaniach znanych z tabletów. Teraz użytkownik może m.in. dostosować wielkości ikon i okienek aplikacji do rozdzielczości pulpitu. Producent ułatwił też dostęp do niektórych aplikacji: Photo Gallery, SoundsGood, LooksGood i Surveillance Center. 

Jeszcze więcej aplikacji
Wraz z ADM 3.0 zadebiutowały nowe aplikacje: Storage Manager pozwala w sposób przejrzysty zarządzać zainstalowanymi wewnątrz serwera dyskami twardymi, Activity Monitor umożliwia śledzenie pracy systemu w czasie rzeczywistym, a EZ Connect upraszcza połączenie z NAS-em przy pomocy innych urządzeń. Dodatkowo w nowej wersji oprogramowania Asustor udostępnił opcję szybkiej pomocy online.
Administrator na straży
Dzięki modyfikowalnym widżetom ADM 3.0 ułatwia administratorom monitorowanie NAS-a. Nowy soft wprowadza też system powiadomień, które admin może zaplanować dla pozostałych użytkowników NAS-a.
Połącz się z NAS-em
Producent zapewnia, że nowe oprogramowanie ma także znacznie uprościć konfigurację routera. Wystarczy uaktualnić odpowiednią aplikację do najnowszej wersji, by przy pomocy urządzenia mobilnego bezproblemowo połączyć się z NAS-em z każdego miejsca na świecie.
Do pracy, do domu
Już przy pierwszym uruchomieniu użytkownik zdecyduje, czy będzie wykorzystywał NAS-a do pracy, czy na własny użytek. Po dokonaniu wyboru system zainstaluje odpowiedni pakiet aplikacji, oszczędzając tym samym właścicielowi sporo czasu.
Warto podkreślić, że wcześniej istniała możliwość pobrania ze strony producenta wersji BETA ADM 3.0. Obecnie można ściągnąć oprogramowanie bezpośrednio przy pomocy NAS-a.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube