Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUSTOR: Jeszcze łatwiejsza obsługa NAS-a

Jeszcze łatwiejsza obsługa NAS-a Asustor-a

Asustor właśnie opublikował nową wersję autorskiego oprogramowania ADM, sygnowanego liczbami 3.0. Celem softu jest przede wszystkim ułatwienie użytkownikom korzystanie z NAS-ów. 

Zmiany związane z ADM 3.0 widać od razu: oprogramowanie oferuje bowiem nowy interfejs, oparty na rozwiązaniach znanych z tabletów. Teraz użytkownik może m.in. dostosować wielkości ikon i okienek aplikacji do rozdzielczości pulpitu. Producent ułatwił też dostęp do niektórych aplikacji: Photo Gallery, SoundsGood, LooksGood i Surveillance Center. 

Jeszcze więcej aplikacji
Wraz z ADM 3.0 zadebiutowały nowe aplikacje: Storage Manager pozwala w sposób przejrzysty zarządzać zainstalowanymi wewnątrz serwera dyskami twardymi, Activity Monitor umożliwia śledzenie pracy systemu w czasie rzeczywistym, a EZ Connect upraszcza połączenie z NAS-em przy pomocy innych urządzeń. Dodatkowo w nowej wersji oprogramowania Asustor udostępnił opcję szybkiej pomocy online.
Administrator na straży
Dzięki modyfikowalnym widżetom ADM 3.0 ułatwia administratorom monitorowanie NAS-a. Nowy soft wprowadza też system powiadomień, które admin może zaplanować dla pozostałych użytkowników NAS-a.
Połącz się z NAS-em
Producent zapewnia, że nowe oprogramowanie ma także znacznie uprościć konfigurację routera. Wystarczy uaktualnić odpowiednią aplikację do najnowszej wersji, by przy pomocy urządzenia mobilnego bezproblemowo połączyć się z NAS-em z każdego miejsca na świecie.
Do pracy, do domu
Już przy pierwszym uruchomieniu użytkownik zdecyduje, czy będzie wykorzystywał NAS-a do pracy, czy na własny użytek. Po dokonaniu wyboru system zainstaluje odpowiedni pakiet aplikacji, oszczędzając tym samym właścicielowi sporo czasu.
Warto podkreślić, że wcześniej istniała możliwość pobrania ze strony producenta wersji BETA ADM 3.0. Obecnie można ściągnąć oprogramowanie bezpośrednio przy pomocy NAS-a.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube