ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

GAMDIAS: Szersza oferta sprzętu gamingowego na polskim rynku

Słuchawki HEBE M1 RGB

GAMDIAS, wiodący producent sprzętu gamingowego, rozszerza ofertę sprzedaży peryferii komputerowych dla graczy w Polsce. Już wkrótce na półki polskich sklepów trafi pełny zestaw asortymentu GAMDIAS stworzonego z myślą o wymagających rozgrywkach, w tym m.in.: słuchawki HEBE M1 RGB, klawiatura mechaniczna HERMES P1 RGB oraz myszka optyczna ZEUS P1 RGB. Producent, nawiązując w nazwach produktów do greckich bogów, gwarantuje mityczną jakość sprzętu w przyziemnej cenie. 

Słuchawki HEBE M1 RGB
Słuchawki gamingowe HEBE M1 wyposażono w technologię wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1, która dostarcza niesamowitych wrażeń dźwiękowych z efektem 3D. HEBE M1 posiadają precyzyjne, 50-milimetrowe przetworniki neodymowe, gwarantujące doskonały bas oraz świetne pozycjonowanie dźwięków z gier. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu użytkowania, produkt oferuje duże nauszniki wykończone skórzaną, miękką wkładką, która rewelacyjnie izoluje dźwięki z otoczenia. Dodatkowo, HEBE M1 wyekwipowano w inteligentny system wibracji oraz oszałamiające efekty podświetlenia RGB.

HEBE M1 posiadają zaawansowany, jednokierunkowy mikrofon gwarantujący świetne wyciszenie dźwięków z otoczenia. Mikrofon został schowany w kieszeni znajdującej się na lewym nauszniku, a dzięki gibkiej konstrukcji gracz łatwo może go dostosować do własnych preferencji. Za pomocą funkcjonalnego pilota można w łatwy sposób kontrolować głośność słuchawek oraz włączyć lub wyłączyć mikrofon, system wibracji i podświetlenie. Oprogramowanie GAMDIAS HERA pozwala na dowolne dostosowanie efektów RGB oraz zmianę opcji ustawień mikrofonu.

Klawiatura mechaniczna HERMES P1 RGB
HERMES P1 to klawiatura mechaniczna z odpinaną podkładką na nadgarstki o maksymalnej wadze do 1,5kg. HERMES P1 oferuje m.in.: wysokiej jakości konstrukcję stworzoną ze szczotkowanego aluminium, kompaktowy design, piękne podświetlenie RGB LED w palecie barw do 16.8 miliona kolorów i wieloma odmiennymi efektami świetlnymi, wbudowaną pamięć wewnętrzną, przyciski makro, certyfikowane przełączniki mechaniczne GAMDIAS Blue o wytrzymałości do 50 milionów kliknięć, pełny anti-ghosting i key rollover oraz częstotliwość raportowania na poziomie 1000 Hz.
Dodatkowo, klawiatura GAMDIAS posiada 6 dedykowanych przycisków multimedialnych, w tym m.in. przycisk pozwalający pominąć obecnie słuchaną piosenkę i przejść do następnej. Dostępne jest także darmowe oprogramowanie HERA, które pomoże graczom w pełni spersonalizować ustawienia klawiatury. Wszystkie te aspekty dostarczają graczom maksymalnego komfortu podczas nawet najbardziej zaciekłych rozgrywek.

Myszka optyczna ZEUS P1 RGB
ZEUS P1 to myszka o wadze 125 gram wyposażona w sensor optyczny z opcją ustawienia rozdzielczości do 12 000 DPI i polling rate 1000 Hz. Wysokiej jakości sensor gwarantuje idealną precyzję i dokładne przeniesienie nawet najdrobniejszego ruchu dłoni na ekran monitora. Osiem strategicznie rozmieszczonych oraz w pełni programowalnych przycisków można dowolnie dostosować dzięki oprogramowaniu GAMDIAS HERA. Autorski software pozwala na dowolne ustawienie kolorów i efektów 13 stref podświetlenia oraz zaprogramowanie do 5 profili, które można dowolnie zmieniać podczas rozgrywki. ZEUS P1 posiada gumowany kabel o długości 1,8 metra i gwarancję wytrzymałości przycisków głównych szacowaną na 20 milionów kliknięć.

Cena i dostępność
Słuchawki HEBE M1 RGB, klawiatura HERMES P1 RGB i myszka ZEUS P1 RGB są dostępne w sklepach ProCpu oraz Morele w cenie już od 149 zł (HEBE M1), od 279 zł (HERMES P1) lub 159 zł (ZEUS P1).