Asus Blue Cave

Router jak... pralka

Więcej...

Onyx Boox Max 2

Czytnik w rozmiarze MEGA

Więcej...

Adaptery sieciowe Green Cell

Zasilanie bez względu na wszystko

Więcej...

Philips LCD Curved Ultrawide

Elegancki monitor z zakrzywionym ekranem

Więcej...

ADATA P20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CREATIVE: 30 lat kart dźwiękowych z najnowszymi modelami AE-5 na Gamescom 2017

Karta dźwiękowe Creative

Creative Technology Ltd ogłosiła dziś, że będzie świętować 30-lecie udźwiękawiania komputerów PC na słynnych niemieckich targach gier, Gamescom 2017. Creative od lat znany jest z tego, że dźwięk w grach PC odbywa się dzięki kartom Sound Blaster®. Właśnie wprowadzeniem kolejnej rewolucji multimedialnej z kartami, firma Creative zaprezentuje się na Gamescom. Po raz pierwszy w Europie pokaże nową kartę dźwiękową następnej generacji: Sound BlasterX AE-5.

Sound BlasterX AE-5: nowa era w grach komputerowych

Ta karta dźwiękowa posiada najlepszy na świecie wzmacniacz słuchawkowy dla komputerów PC. Sound BlasterX AE-5 zapewnia najwyższą jakość dźwięku dzięki wysokiej mocy oddzielnemu wzmacniaczowi słuchawkowemu Xamp – zasilającemu oddzielnie każdy kanał dając 122dB 32-bit/384kHz ESS Sabre™DAC, zbudowanemu na audiofilskiej jakości kompaktowych komponentach z zastosowaniem własnych technologii poprawy dźwięku Sound Blaster.

AE-5 to również pierwsza na świecie karta dźwiękowa ze zintegrowanym kontrolerem RGB, zasilana przez Aurora Reactive Lighting, która pozwala użytkownikom na personalizację platformy wyposażonej w 16,8 miliona kolorów. Dodatkowo z możliwością przymocowania do czterech pasków świetlnych o długości 30 cm każdy, aby poprawić wygląd jednostki centralnej gracza. Niestandardowa płyta PCB daje również świecące efekty przez trzy strony karty lampy RGB, w tym logo na obudowie AE-5. Tył karty zawiera białe wzory geometryczne, które odzwierciedlają światła, wyróżniające charakter AE-5

Sound BlasterX AE-5 ze zintegrowanym kontrolerem RGB Powers Up LED Strips

Dzięki zaawansowanemu przetwarzaniu dźwięku w celu lepszego urzeczywistnienia imponującego dźwięku przestrzennego 7.1, AE-5 obsługuje także zupełnie nowy Radar Scout, technologię audio do gier, która łączy urządzenia PC i urządzenia przenośne, a także wprowadza na nowe komputery i laptopy gry i rozrywkę akustycznie zaawansowane. Gracze mogą teraz nie tylko cieszyć się niesamowitym dźwiękiem, ale także będą mogli zobaczyć umiejscowienie źródeł dźwięku na swoich inteligentnych urządzeniach.

30 lat karty dźwiękowej: świętuj z nami
Creative uczci 30-lecie karty dźwiękowej w kabinie Sound BlasterX (Box 20) w hali 5.1. Goście mogą spodziewać się wspaniałych wydarzeń na scenie i ekscytujących pokazach pod hasłem "magicznego" numeru 30. Gospodarzem i mistrzem ceremonii będzie Frank Schilde (w programie między innymi):
• Interaktywne przedstawienia sceniczne, prezentacje produktów i wiele innych atrakcji
• Wywiady z najlepszymi europejskimi graczami e-sportu z zespołu FIFA Epsilon eSports oraz z zespołem Hearthstone firmy CompLexity Gaming
• Urodziny freebies
• Konkursy z nagrodami

Strefy gier BlasterX
Odwiedzający stoisko Sound BlasterX otrzymają również okazję do zapoznania się z Sound BlasterX Katana – pierwszym na świecie systemem audio, współpracującym z grami oraz zestawów słuchawkowych Sound BlasterX i wysokowydajnych platform do gier w strefach gier BlasterX. Wiodące europejskie i amerykańskie drużyny e-sportowe, epsilon eSports i compLexity Gaming również będą tam grać z uczestnikami w popularne "strzelanki".

Strefy gier, wspólnie sponsorowane przez wiodącego producenta monitorów gier, AOC International, producenta sprzętu do gier, Scuf Gaming®, sprzedawcy sprzętu komputerowego z siedzibą w Niemczech, Caseking.de. Gamewarez i Creative, będą również oferować wysokiej jakości krzesła klasy premium noblechairs dla graczy zainspirowane luksusowymi wnętrzami samochodów sportowych - wszystkie zaprojektowane w Niemczech.

Stoisko BlasterX zostanie podzielone na trzy ekscytujące strefy dla uczestników, którzy doświadczą pełnego wachlarza gier i rozrywki: "Strefy PC Gaming", które zawierają najnowsze gry, Gaming Zone, gdzie gracze mogą Cieszyć się najnowszymi PS4 ™ FIFA 17 i strefą Sound BlasterX Katana z dedykowanym pomieszczeniem dźwiękowym.

Pełna seria Sound BlasterX zostanie pokazana na Gamescom 2017, w Kolonii, w Niemczech, w hali 5.1, na stoisku 20. Aby dowiedzieć się więcej o Sound BlasterX na Gamescom 2017 i seriach Sound BlasterX, przejdź do witryny Creative.com.