ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ICY DOCK: EZ-Dock Lite pomoże zachować porządek!

EZ-Dock Lite pomoże zachować porządek!

Nadmiar obowiązków i informacji nie służy zachowaniu porządku na biurku. Dlatego oprócz dobrego organizera potrzebny jest specjalny adapter EZ-Dock Lite ze stacją dokującą od marki Icy Dock. To połączenie funkcjonalności i ciekawego designu.

Nowoczesne funkcje
MB881U3-1SA 2.5" & 3.5" SATA i IDE ze stacja dokującą jest idealnym urządzeniem dla wszystkich osób,które potrzebują wysokiej jakości adaptera do dysku twardego. Posiada nowy interfejs USB 3.0 z transferem do 5 Gb/sec, ale jest również zgodny wstecz z USB 2.0. Model ten będzie działać zarówno z dyskami SATA jak i IDE a z komputerem łączy się za pomocą interfejsu USB 3.0. Możemy podłączać zarówno dyski 2.5" jak i 3.5" a zasilanie pobierane jest za pomocą kabla USB lub w przypadku większych dysków, 3.5" za pomocą zewnętrznego zasilacza. Przycisk włącz/wyłącz ułatwia oszczędzanie energii i wydłuża żywotność napędu. Jest kompatybilny z każdym komputerem z systemem Windows lub Mac'iem.

Istotne korzyści
Urządzenie jest niewielkich rozmiarów, co pozwala zaoszczędzić miejsce na biurku. Zapewnia doskonałe chłodzenie dysku, chroniąc go przed przegrzaniem. Brak zbędnych kabli, pozwala na łatwe korzystanie. MB881U3-1SA posiada zdejmowany stojak, który można usunąć z adaptera i urządzenie staje się bardziej mobilne. Nowoczesny design sprawia, że nie wygląda on brzydko. Wręcz przeciwnie może być częścią wystroju wnętrza.

ICY DOCK od ponad 13 lat zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją urządzeń peryferyjnych. Marka skupia się na ciągłym rozwoju technologii produktów. Dzięki temu wykreowała skuteczne procedury tworzenia nowych urządzeń w celu zaspokojenia wymagań rynku i potrzeb konsumentów.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube