ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

FlexiDOCK to szybki i łatwy dostęp do danych

FlexiDOCK to szybki i łatwy dostęp do danych

FlexiDOCK od marki Icy Dock to pierwsza profesjonalna stacja dokująca dla 2,5'' dysków HDD i SSD – mieści się w 3,5'' stacji dyskietek. Funkcja hot-swap zapewnia szybki i łatwy dostęp do danych. Metalowa obudowa oraz specjalny system wentylacji to bezpieczeństwo dla dysków.

Pełna funkcjonalność
Dzięki FlexiDOCK MB522SP-B można w łatwy sposób zamienić napęd dyskietek w zatokę mogącą pomieścić dwa 2,5'' dyski HDD/SSD. Stacja dokująca obsługuje złącza SATA 6Gb/s. W przeciwieństwie do tradycyjnej stacji dokującej, w której dyski wystają z obudowy, FlexiDock posiada specjalny system wysuwania dysku, dzięki któremu dyski są w całości schowane w obudowie. Przycisk pozwala w łatwy sposób wysunąć dysk, a zawarta w nim dioda LED obrazuje stan w jakim znajduje się napęd. Metalowa obudowa i otwory wentylacyjne poprawiają rozpraszanie ciepła, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo dysków.

Dostępność dysków
FlexiDOCK MB522SP-B jest idealnym rozwiązaniem dla osób potrzebujących szybkiego dostępu do danych. Na przykład pracowników mediów, którzy umieszczają zdjęcia na dyskach SSD czy specjalistów IT, którzy robią często kopie zapasowe. Dzięki unikalnej konstrukcji stacji dokującej, użytkownicy mogą po prostu włożyć dysk do FlexiDOCK i zacząć pracę. Funkcja hot-swap pozwala jeszcze bardziej przyspieszyć pracę.

ICY DOCK od ponad 13 lat zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją urządzeń peryferyjnych. Marka skupia się na ciągłym rozwoju technologii produktów. Dzięki temu wykreowała skuteczne procedury tworzenia nowych urządzeń w celu zaspokojenia wymagań rynku i potrzeb konsumentów.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube