Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ICY DOCK: FlexCage - kompaktowy design i inteligentne chłodzenie

ICY DOCK FlexCage

Obudowa marki Icy Dock FlexCage MB975SP-B to połączenie innowacyjności i praktycznych rozwiązań. Kompaktowy design i odpowiednie chłodzenie zapewniają łatwość użytkowania oraz bezpieczeństwo zamontowanych dysków. To idealny sprzęt na zbliżające się lato.

FlexCage MB975SP-B to obudowa 5-w-3 z serii Tray-less dla dysków twardych. Przy użyciu jak najmniejszej ilości zatok 5,25 gwarantuje maksymalizację gęstości pamięci masowej. Poszczególne przyciski zasilania zapewniają pełną kontrolę nad dyskami. Urządzenie pozwala na Hot Swap, czyli możliwość wymiany przy włączonym zasilaniu.

Kompaktowy design
Obudowa została zaprojektowana tak, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń i umożliwić montaż 5 x 3.5” SATA / SAS 6GBit/s zajmując jedynie trzy zatoki 5,25”. FlexCage wymaga jedynie trzech 15-pinowych wtyczek, aby zasilić do pięciu 3,5” twardych dysków. W celu zwiększenia wygody, nasz beztackowy system nie wymaga użycia śrub i narzędzi podczas montażu i demontażu dysków, czyniąc wymianę dysków twardych bezproblemową.

Inteligentne chłodzenie
FlexCage został wyposażony w duży 80 mm wentylator, który wciąga zimne powietrze poprzez przednią część obudowy, schładzając dyski i wyrzucając ciepłe powietrze poprzez tylne kratki wentylacyjne. Dostępne są 3 prędkości wentylatora, w zależności od potrzeb. Możliwe jest także wybranie opcji automatycznej, która określa temperaturę dysków i odpowiednio zmienia swoją prędkość obrotową. Prowadzi to do zmniejszenia zużycia energii, zminimalizowania hałasu oraz zwiększenia żywotności wentylatora. Dołączony wentylator może być łatwo zdemontowany i wymieniony, ponieważ element ten jest w pełni demontowalny i kompatybilny z większością jednostek o tym samym rozmiarze. Aby rozszerzyć listę kompatybilnych wentylatorów, kieszeń wyposażona jest w łatwo dostępne wtyczki 2 i 3-pinowe.

Wytrzymała i bezpieczna konstrukcja
FlexCage MB975SP-B posiada obudowę ze stopów aluminium i zupełnie czarne, matowe wykończenie zewnętrzne. Pasuje bezproblemowo do obudów komputerowych największych entuzjastów. Urządzenie posiada również aktywny system zasilania Active Power Technology, który dba, aby wentylator i dioda LED pracowały tylko wtedy, gdy dyski twarde są zamontowane. Z przodu urządzenia znajdują się indywidualne przyciski zasilania i wskaźniki LED, które informują o mocy i statusie aktywności dysku. Dla pełnego bezpieczeństwa dysków każde drzwiczki z osobna zawierają wielozatrzaskowy mechanizm, który chroni przed ich przypadkowym otwarciem.

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube