foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Adapter dysków ICY DOCK

Adapter MB981U3N-1SA Icy Dock to urządzenie przenośne, pozwalające zaoszczędzić przestrzeń. Szybko i wygodnie transferuje dane. Posiada 5 cech, które powinien mieć każdy adapter. Tylko wtedy można w pełni spełnić wymagania użytkowników.

Funkcjonalność

Adapter MB981U3N-1SA obsługuje niemal wszystkie rodzaje napędów: ATA (IDE), SATA, 2,5” oraz 3,5”. Dzięki funkcji Plug&Play możliwa jest wsteczna kompatybilność do USB 2.0, co pozwala na korzystanie ze starszych urządzeń. Złącze SuperSpeed zapewnia bezproblemowe podpięcie dla nowoczesnych PC lub Maców. Adapter jest w pełni niezawodny, bez względu na rodzaj pozostałych urządzeń i akcesoriów.

Szybkość
Praktyczny adapter powinien mieć kolejną istotną cechę – szybkość. Użytkownicy często przesyłają dużą ilość danych, dlatego tak ważne jest, aby mogli to zrobić błyskawicznie. Icy Dock zapewnia maksymalną prędkość 5 Gb/s. Umożliwia to szybki transfer i ułatwia codzienną pracę.

Oszczędność miejsca
Minimalistyczny design MB981U3N-1SA pozwala na znaczne ograniczenie przestrzeni wykorzystując niewiele miejsca niezależnie od pozycji, w której jest ustawiony. Pozwala to na dostosowanie się do różnych powierzchni i sprawia, że adapter można wykorzystać praktycznie wszędzie. Takie urządzenie może się przydać w różnych sytuacjach i warto mieć je zawsze przy sobie. MB981U3N-1SA jest podręczny i można go łatwo przenosić.
Bezpieczeństwo
Zaimplementowane porty SATA i IDE w pełni zabezpieczają włożone dyski i pomagają przeciwdziałać utracie danych lub uszkodzeniom złączy napędów. Dodatkowo wyeksponowanie dysków twardych pozwala na w pełni pasywne rozpraszanie ciepła dla optymalizacji chłodzenia i poprawy wydajności.

Łatwy dostęp
Strategicznie rozmieszczone porty i beznarzędziowa konstrukcja sprawiają, że w MB981U3N-1SA można szybko wymieniać dyski, zaledwie w ciągu kilku sekund. Indywidualny przycisk zasilania służy także jako wskaźnik LED i pozwala użytkownikom zwiększyć żywotność napędów i oszczędzać energię, gdy te nie są używane. Każdy rodzaj dysku jest kompatybilny z adapterem, a jego użycie wymaga tylko 3 prostych kroków: włożenie dysku, podłączenie niezbędnych kabli i wciśnięcie przycisku zasilania.

Większość 2,5” HDD lub SSD może być napędzana przez pojedyncze połączenie USB. Dla dysków 3,5” SATA został dołączony niewielki zasilacz, zaś dla 3,5” IDE 4-pinowy kabel, aby zapewnić wystarczającą moc.

 

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube