ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

AVERMEDIA: Jak zostać gwiazdą Internetu

Jak zostać gwiazdą Internetu

Życie gracza chcącego zaistnieć na YouTubie czy Twitchu nie jest usłane różami - zwłaszcza jeśli chodzi o uporanie się z technicznymi aspektami nagrywania filmów. Bez profesjonalnego sprzętu obraz traci często na jakości, co wpływa negatywnie na odbiór filmów przez widzów. Rozwiązaniem proponowanym przez firmę Avermedia jest Live Gamer Portable 2.

LGP 2 to karta przechwytująca obraz, mająca znacznie ułatwić streaming czy nagrywanie i udostępnianie filmów. Model ten jest gotowy do pracy od razu po podpięciu, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania, a do jego uruchomienia wystarczy wciśnięcie jednego przycisku. Produkt Avermedii działa nawet bez podłączenia do komputera, a gracz może dokonywać edycji wideo nawet w trakcie nagrywania.

Twój profil to Twoja wizytówka
Urządzenie nagrywa obraz w jakości Full HD, a filmy zapisywane są na karcie microSD. Zresztą samo LGP2 może również pełnić rolę czytnika kart. Do tego dochodzi też zaawansowane oprogramowanie RECentral 3, pozwalające m.in. na tworzenie tła dla swojego kanału czy wprowadzenie interaktywnych elementów, uatrakcyjniając tym samym wygląd kanału.
Niech usłyszy Cię świat
Wielu graczy ma spore problemy przy dodawaniu komentarzy do swoich filmów. W przypadku LGP2 dzięki dwóm stykowym złączom audio użytkownik może m.in. nagrywać dźwięk przez słuchawki z mikrofonem, a także prowadzić chat grupowy, zachęcając widzów do wzięcia udziału w streamie. Żeby jeszcze bardziej usprawnić funkcjonowanie kanału, LGP2 posiada opcję natychmiastowego udostępnienia nagrania w mediach społecznościowych.
Opcja dla zaawansowanych… i początkujących
Rejestrator Live Gamer Portable 2 kosztuje około 840 zł. Jednak dla osób, które dopiero zamierzają rozpocząć przygodę z nagrywaniem, Avermedia ma jeszcze jedną propozycję: model Live Gamer Portable Lite za 350 zł. Urządzenie to zostało stworzone z myślą o początkujących youtuberach, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę i potrzebują niedrogiego, prostego w obsłudze sprzętu nagrywającego w jakości 1080p30.
Zobacz wideo jak działa Live Gamer Portable 2.

Dane techniczne:
• Interfejs: USB plug & play
• Wejście: HDMI (LGP2 nie obsługuje oglądania/rejestrowania/streamingu sygnałów z zabezpieczeniem HDCP)
• Wyjście: HDMI pass-through
• Miksowanie audio: 4-stykowe złącze 3,5 mm (słuchawki), 4-stykowe złącze 3,5 mm (kontroler)
• Maksymalna rozdzielczość przechwytywania: 1080p60
• Obsługiwane rozdzielczości: 1080p, 1080i, 720p, 576p, 576i, 480p, 480i
• Format kodowania: MP4 (kodek: H.264 + AAC, MJPEG)
• Oprogramowanie: RECentral 3
• Kompatybilne oprogramowanie: zgodne z DirectShow, takie jak XSplit lub OBS
• Wymiary: 146,8 × 57 × 46,5 mm

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube