ADATA HD710 Pro

Wytrzymały dysk dla mobilnych

Więcej...

Logitech Z200 Stereo Speakers

Eleganckie głośniki do komputera

Więcej...

ADATA SD600

Dysk kieszonkowy

Więcej...

Cooler Master Masterkeys Pro S

Klawiatura dla prawdziwych graczy

Więcej...

E’NOD Waveport

Słuchawki dla aktywnych

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

MIO: Całodzienny pomiar tętna oraz monitorowanie wszelkiej aktywności

MIO Slice

Mio SLICE to rewolucyjny zegarek fitness, który został zaprojektowany w oparciu o wyniki wieloletnich badań HUNT Health Study przeprowadzanych na Norweskim Uniwersytecie Nauki i Technologii. Wykorzystuje on zaawansowany, a jednocześnie bardzo prosty w obsłudze algorytm PAI™ (Personal Activity Intelligence), który analizuje naszą całodzienną aktywność fizyczną z użyciem bardzo dokładnego czujnika pulsu (w tym tętna spoczynkowego) oraz wbudowanych sensorów ruchu.

PAI™ interpretuje wyniki za Ciebie podając jeden czytelny rezultat końcowy, uwzględniając przy tym m.in. pracę Twojego serca. Co ważne - PAI działa zarówno w trakcie każdej aktywności ruchowej, jak i podczas wykonywania zajęć niezwiązanych z typowym wysiłkiem sportowym, takich jak yoga, a nawet prace w ogrodzie czy zabawa z dziećmi. Z PAI™, Twój cel jest prosty: utrzymać wynik powyżej 100. Niezależnie od Twojej kondycji, PAI analizuje Twój wiek, płeć, tętno i daje Ci spersonalizowany wynik aktywności, pokazujący co musisz zrobić do osiągnięcia celu – prosta,a zarazem bardzo skuteczna metoda na zachowanie optymalnego stanu zdrowia - wydłużając tym samym długość życia i redukując ryzyko występowania chorób.

Dodatkowe funkcje przydatne na co dzień Ciągła analiza i interpretacja wyników to nie wszystko co potrafi Mio Slice - na co dzień to również bardzo praktyczne urządzenie, które spełnia kilka innych przydatnych funkcji, takich jak:

• monitorowanie snu – automatyczne sprawdzenie i analiza ilości i jakości naszego snu

• powiadomienia ze smartfona – odbieranie powiadomień o przychodzących połączeniach lub wiadomościach SMS,

przydatne np. podczas uprawiania wszelkich aktywności fizycznych, gdy nie mamy pod ręką naszego telefonu

• pomiar tętna - zawsze precyzyjny wynik dzięki zaawansowanemu czujnikowi z sensorem optycznym

• monitorowanie każdej aktywności fizycznej – rejestrowanie kroków, spalonych kalorii czy przebytego dystansu

• wodoodporność – urządzenie można bez problemu używać do głębokości 30 m

Wygodna i darmowa aplikacja

Dzięki bezpłatnej aplikacji Mio PAI na systemy iOS oraz Android bez problemu sprawdzisz swój aktualny stan punktów PAI, przeanalizujesz w jakim okresie zdobyłeś ich najwięcej oraz sprawdzisz inne swoje aktywności w tym: ilość przebytych kroków, dystans czy dane dotyczące snu. Wszystkie te informacje przedstawione są w przejrzysty sposób za pomocą czytelnych wykresów i diagramów, które pozwalają na błyskawiczną analizę i łatwą interpretację danych.

Mio Slice oprócz zaawansowanej technologii to na co dzień również bardzo stylowy i estetyczny zegarek na rękę, dostępny w różnych rozmiarach oraz wersjach kolorystycznych. Produkt dostępny jest w dobrych sklepach internetowych i stacjonarnych na terenie całego kraju. Sugerowana cena detaliczna wynosi 599 zł. 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube