ICYRaid MB662U3-2S-R1

NAS z ciekawymi rozwiązaniami

Więcej...

JBL E45 BT

Słuchawki bezprzewodowe dla miłośników dobrego brzmienia

Więcej...

Asustor 6102T

NAS dla profesjonalistów

Więcej...

Genesis Neon 350

Słuchawki do graczy

Więcej...

Media-tech MT4060

Wideorejestrator bez wyświetlacza

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

MIO: Całodzienny pomiar tętna oraz monitorowanie wszelkiej aktywności

MIO Slice

Mio SLICE to rewolucyjny zegarek fitness, który został zaprojektowany w oparciu o wyniki wieloletnich badań HUNT Health Study przeprowadzanych na Norweskim Uniwersytecie Nauki i Technologii. Wykorzystuje on zaawansowany, a jednocześnie bardzo prosty w obsłudze algorytm PAI™ (Personal Activity Intelligence), który analizuje naszą całodzienną aktywność fizyczną z użyciem bardzo dokładnego czujnika pulsu (w tym tętna spoczynkowego) oraz wbudowanych sensorów ruchu.

PAI™ interpretuje wyniki za Ciebie podając jeden czytelny rezultat końcowy, uwzględniając przy tym m.in. pracę Twojego serca. Co ważne - PAI działa zarówno w trakcie każdej aktywności ruchowej, jak i podczas wykonywania zajęć niezwiązanych z typowym wysiłkiem sportowym, takich jak yoga, a nawet prace w ogrodzie czy zabawa z dziećmi. Z PAI™, Twój cel jest prosty: utrzymać wynik powyżej 100. Niezależnie od Twojej kondycji, PAI analizuje Twój wiek, płeć, tętno i daje Ci spersonalizowany wynik aktywności, pokazujący co musisz zrobić do osiągnięcia celu – prosta,a zarazem bardzo skuteczna metoda na zachowanie optymalnego stanu zdrowia - wydłużając tym samym długość życia i redukując ryzyko występowania chorób.

Dodatkowe funkcje przydatne na co dzień Ciągła analiza i interpretacja wyników to nie wszystko co potrafi Mio Slice - na co dzień to również bardzo praktyczne urządzenie, które spełnia kilka innych przydatnych funkcji, takich jak:

• monitorowanie snu – automatyczne sprawdzenie i analiza ilości i jakości naszego snu

• powiadomienia ze smartfona – odbieranie powiadomień o przychodzących połączeniach lub wiadomościach SMS,

przydatne np. podczas uprawiania wszelkich aktywności fizycznych, gdy nie mamy pod ręką naszego telefonu

• pomiar tętna - zawsze precyzyjny wynik dzięki zaawansowanemu czujnikowi z sensorem optycznym

• monitorowanie każdej aktywności fizycznej – rejestrowanie kroków, spalonych kalorii czy przebytego dystansu

• wodoodporność – urządzenie można bez problemu używać do głębokości 30 m

Wygodna i darmowa aplikacja

Dzięki bezpłatnej aplikacji Mio PAI na systemy iOS oraz Android bez problemu sprawdzisz swój aktualny stan punktów PAI, przeanalizujesz w jakim okresie zdobyłeś ich najwięcej oraz sprawdzisz inne swoje aktywności w tym: ilość przebytych kroków, dystans czy dane dotyczące snu. Wszystkie te informacje przedstawione są w przejrzysty sposób za pomocą czytelnych wykresów i diagramów, które pozwalają na błyskawiczną analizę i łatwą interpretację danych.

Mio Slice oprócz zaawansowanej technologii to na co dzień również bardzo stylowy i estetyczny zegarek na rękę, dostępny w różnych rozmiarach oraz wersjach kolorystycznych. Produkt dostępny jest w dobrych sklepach internetowych i stacjonarnych na terenie całego kraju. Sugerowana cena detaliczna wynosi 599 zł. 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube