ADATA HD710 Pro

Wytrzymały dysk dla mobilnych

Więcej...

Logitech Z200 Stereo Speakers

Eleganckie głośniki do komputera

Więcej...

ADATA SD600

Dysk kieszonkowy

Więcej...

Cooler Master Masterkeys Pro S

Klawiatura dla prawdziwych graczy

Więcej...

E’NOD Waveport

Słuchawki dla aktywnych

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

KINGSTON: 30 lat firmy

Logo Kingston

Wszyscy uwielbiamy takie historie. To inspirujące, widzieć jak ludzie i firmy rozwijają się, ewoluują oraz zmieniają świat wokół nich. Taka jest historia firmy Kingston - od jednego pomysłu, który narodził się w 1987 r. do 3000 pracowników na całym świecie. Przebyliśmy długą drogę.

W tym roku świętujemy nasze 30-lecie w branży pamięci. Obecnie Kingston Technology jest największym niezależnym producentem pamięci na świecie.

Dołącz do naszej sentymentalnej podróży.

Boom!
Firma Kingston powstała w połowie lat osiemdziesiątych, w czasie kiedy coraz większą popularność zdobywały komputery stacjonarne oraz rosło zapotrzebowanie na pamięci. Inżynierowie John Tu oraz David Sun podjęli wyzwanie stawiane przez rynek. Pojedynczy moduł pamięci wewnętrznej (SIMM) był rewolucyjny, gdyż wykorzystywał starsze komponenty, które były wówczas dostępne na rynku. Współpraca inżynierów zrodziła nową technologię, nowy standard oraz nową firmę.

Globalny wzrost
Inc. Magazine w 1992 roku nazwał firmę Kingston najszybciej rozwijającą się firmą prywatną w Stanach Zjednoczonych. Nasza firma stale się rozwija. Powiększyliśmy nasze portfolio o produkty służące do przechowywania danych oraz produkty przenośne. Wkrótce zostaliśmy uznani za jedną z 500 największych firm prywatnych w Stanach Zjednoczonych. W 1995 roku dołączyliśmy do „klubu miliarderów” osiągając sprzedaż przekraczającą 1,3 mld dolarów.
Kolejnym krokiem było utworzenie naszej europejskiej siedziby w Wielkiej Brytanii w 1997 roku. Rok później Industry Week umieścił firmę Kingston na liście „Top 5 globalnych producentów”.

Świetne miejsce do pracy
Nasi pracownicy są głównym źródłem naszego sukcesu. W 1998 roku, po raz piąty z rzędu, Kingston został wymieniony na liście magazynu Fortune „100 najlepszych pracodawców”. Następnie, zostaliśmy wyróżnieni nagrodą firmy Dell „Diverse Supplier Award for Best Overall Performance” oraz „Excellence in Fairness” przyznawaną przez Instytut Great Place to Work.

Nowe millennium pamięci
Wkroczyliśmy w nową erę doskonałości. Kingston wciąż jest jedną z największych prywatnych firm w Ameryce, jednym z najlepszych światowych producentów i pracodawców. Uruchomiliśmy również wiodący w branży tester pamięci i otworzyliśmy największy na świecie koncentrator pamięci masowej w Chinach. Nasza submarka HyperX trafiła na rynek, szybko stając się najlepszym wyborem dla graczy i entuzjastów gamingu na całym świecie. Niedługo potem Kingston został wiodącym na świecie producentem modułów pamięci dla produktów pamięci innych firm.

Jako pierwsi wyprodukowaliśmy w pełni bezpieczną pamięć USB z 128-bitowym szyfrowaniem (późniejsze modele z szyfrowaniem 256-bitowym). Przełamaliśmy także barierę pojemności pamięci przekraczając 16GB za pomocą karty DIMM oraz stworzyliśmy bezprzewodową pamięć masową.
Przez ostatnie lata nie spowolniliśmy tempa naszego rozwoju, wciąż osiągamy kolejne kamienie milowe. W 2014 roku HyperX ustanowił rekord świata w podkręcaniu z najwyższą częstotliwością na świecie. Rok temu nabyliśmy technologie oraz zasoby IronKey USB firmy Imation.

Nasza przyszłość
Obchodząc 30 rocznicę działalności z niecierpliwością czekamy na kolejne niezapomniane osiągnięcia i wspaniałe wspomnienia.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube