Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUSTOR: Prywatna chmura dla fotografa

Prywatna chmura dla fotografa

Asustor przekonuje, że centralnie przechowywany, udostępniany, zarządzany i zabezpieczony fotograficzny dorobek, to przyszłość dla wszystkich fanów fotografii cyfrowej. Wygodne i bezpieczne rozwiązania jakim są dyski sieciowe wraz z funkcjonalnym oprogramowaniem ułatwią życie, zarówno profesjonalnym fotografom, jak i amatorom.

Entuzjaści posiadający dostęp do coraz lepszego sprzętu fotograficznego muszą być gotowi do przechowywania tysięcy fotografii w wysokiej rozdzielczości. Rozrastająca się baza zdjęć przybiera niekiedy niebotycznych rozmiarów, liczonych w gigabajtach. Przechowanie wszystkich danych bywało dotychczas kłopotliwe, zmuszając do inwestowania w kolejne mobilne nośniki danych.

Bezpieczna kopia to podstawa
Z pomocą fotograficznym fachowcom i wziętym entuzjastom przychodzi Asustor. Oferowane przez producenta rozwiązania umożliwiają skonfigurowanie własnej chmury z natychmiastowym dostępem do zgromadzonych informacji. Za bezpieczeństwo przechowywanych plików na dysku odpowiada technologia RAID. Ponadto możemy liczyć na bezproblemowe przerzucenie kopii zapasowej na inne urządzenie lub bezpośrednio do sieci.

Jeszcze więcej przestrzeni
NAS-y wyposażono w port USB oraz przycisk odpowiedzialny za szybkie dokonywanie kopii zapasowych zdjęć z dowolnego urządzenia: aparatu, smartfona czy pendrive’a. W przypadku rozrastającej się kolekcji zdjęć nie musimy martwić się o więcej miejsca. Dzięki funkcji MyArchive dyski pracujące w urządzeniu NAS mogą zostać zaadaptowane, jako podręczne archiwum kompatybilne z różnymi systemami plików.

Moja osobista chmura
Założenie osobistej chmury, z przypisanym indywidualnym identyfikatorem ID to kwestia zaledwie kilku kliknięć. Dzięki niej użytkownik ma dostęp do zgromadzonych danych z dowolnego miejsca na ziemi. Jedną z ważniejszych funkcji jest m.in. zdolność do przerzucania zdjęć we wskazane miejsce w sieci bez utraty ich pierwotnej jakości.

Galeria szyta na miarę
Posługując się aplikacją Photo Gallery App, stworzymy cyfrową galerię, którą następnie udostępnimy dowolnym osobom. Aby podzielić się albumem ze zdjęciami, wystarczy podesłać odbiorcy stosowny link. Rozwiązanie oferuje również możliwość zostawiania komentarzy przez innych, a także udostępnianie zdjęć na platformach typu Facebook czy Google+.

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube