Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

D-LINK: Szybkie Wi-Fi bez kompromisów dzięki nowej generacji routerów AC

Router DIR-895L

D-Link, globalny producent urządzeń sieciowych, wprowadza do swojego portfolio routery z nowej rodziny MU-MIMO ULTRA Performance. Zaprojektowano je z myślą o wymagających użytkownikach oczekujących rozwiązań bezprzewodowych wysokiej jakości, pozwalających bezproblemowo przesyłać strumieniowo filmy w jakości 4K oraz grać w gry online na wielu urządzeniach jednocześnie. Dwa nowe modele DIR-885L oraz DIR-895L, które charakteryzują się zwiększonym zasięgiem sieci bezprzewodowej.

Trójzakresowy router DIR-895L oferuje łączną przepustowość do 5,3 Gbit/s, a dwuzakresowy DIR-885L przesyła dane z maksymalną szybkością do 3,15 Gbit/s. Praca w wielu zakresach umożliwia efektywne wykorzystanie dostępnej przepustowości. W paśmie 2,4GHz można przeglądać zasoby Internetu, czatować lub sprawdzać pocztę, a w tym samym czasie w paśmie 5 GHz strumieniowo odtwarzać filmy w jakości 4K, grać w gry online lub prowadzić internetowe rozmowy telefoniczne.

Zastosowanie najnowszych technologii istotnie poprawiło zarówno siłę sygnału sieci bezprzewodowej, jak też przepustowość. Dzięki temu użytkownicy otrzymują routery, które sprostają nawet ich najbardziej wygórowanym wymaganiom co do stabilności sygnału Wi-Fi, szybkości przesyłania danych, zasięgu oraz bezpieczeństwa. Natomiast nowoczesne wzornictwo routera z charakterystycznymi kanciastymi wykończeniami, komponuje się z wystrojem nowoczesnych domów.
Nowe routery umożliwiają jednoczesne korzystanie z szybkich i stabilnych połączeń w całym domu przez wiele urządzeń. To zasługa technologii Multi User-Multiple Input, Multiple Output (MU-MIMO), która umożliwia zwielokrotnienie szybkości przesyłania danych. Natomiast funkcje SmartConnect oraz Advanced Quality of Service (QoS) aktywnie przypisują najlepsze możliwe połączenie dla każdego urządzenia osobno, zarówno w paśmie 2,4 jak i 5 GHz, optymalizując wydajność sieci i gwarantując minimalne obciążenie w poszczególnych pasmach. Z kolei technologia Advanced AC SmartBeam aktywnie przekierowuje sygnał Wi-Fi tam, gdzie jest potrzebny, znacząco zwiększając szybkość przesyłania danych i pokrycie sygnałem sieci bezprzewodowej każdego zakątka domu.
Przeznaczony dla przeglądarek, intuicyjny kreator instalacji z obsługą ekranu dotykowego lub aplikacja mobilna QRS (Quick Router Setup) umożliwiają uruchomienie i rozpoczęcie korzystania z routerów ULTRA Performance w kilka minut.

Funkcje routerów obejmują:
• Najnowszy standard łączności bezprzewodowej 802.11ac Wave 2
• Łączna szybkość sieci w trzech zakresach sięgająca 5,3 Gbit/s (DIR-895L), łączna szybkość sieci w dwóch zakresach do 3,15 Gbit/s (DIR-885L)
• Funkcja MU-MIMO udostępniającą dużą przepustowość dla wielu urządzeń jednocześnie
• Rozszerzone pokrycie sygnałem z wykorzystaniem funkcji „AC Beamforming” zwiększające zasięg
• SmartConnect: optymalizacja połączenia Wi-Fi i ochrona przed obniżającym wydajność wpływem starszych urządzeń
• Gigabitowe porty WAN i LAN dla szybkich połączeń kablowych
• Aplikacja mydlink Lite dająca zdalny podgląd sieci i zarządzanie nią
• Łatwe i bezpieczne podłączenie urządzeń z wykorzystaniem mechanizmu WPS oraz szyfrowania WPA i WPA2
• Port USB 3.0, mydlink SharePort i DLNA ułatwiające dzielenie się i przesyłanie multimediów

Dostępność i cena
Routery z rodziny ULTRA Performance D-Linka będą dostępne dla klientów z Polski w maju tego roku. Cenę modelu DIR-885L ustalono na 859 zł, natomiast w przypadku DIR-895L wynosi ona 1359 zł.

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube