Lenovo IdeaPad 720

Elegancki notebook w średniej cenie

Więcej...

Genesis Xenon 400

Sprawna mysz to podstawa

Więcej...

ROG Strix Fusion Wireless

Wysoka jakość i dobre brzmienie

Więcej...

Cooler Master MasterBox Lite 5

Prosta ale elegancka

Więcej...

Fury Thunderjet Gaming Combo Set

3 w 1 czyli wygodny pakiet dla gracza

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUS: Finał ASUS Open Overclocking Cup 2013 już w październiku

Najlepsi overclockerzy z Europy spotkają się 5 października br. w Moskwie podczas finału ASUS Open Overclocking Cup 2013 – aż pięciu z nich to Polacy. Zawody odbędą się podczas targów Igromir 2013 w centrum wystawienniczym Crocus Expo. Przy organizacji firmie ASUS partnerować będzie Corsair®.

Najlepsi zawodnicy, duże emocje
W finale ASUS Open Overclocking Cup 2013 weźmie udział 13 drużyn z Europy i Wspólnoty Niepodległych Państw – zwycięzcy AOOC 2012 oraz te, które zostały zakwalifikowane w drodze eliminacji. Polskę będą reprezentować: Xtreme Addict (ubiegłoroczny zwycięzca), Ryba i Marta oraz TM3K- & Qjak.
Skład finału to najlepsi overclockerzy w Europie, którzy mają na swoim koncie rekordowe wyniki i nieprzerwanie zajmują wysokie pozycje w rankingu na HWBot.org. Z pewnością podczas zbliżającej się imprezy zaprezentują swoje wyjątkowe umiejętności i dostarczą fanom wielu emocji. W platformach znajdą się komponenty komputerowe sygnowane ASUS Republic of Gamers i Corsair®.
Jak będzie wyglądał finał?
Finał AOOC 2013 odbędzie się 5 października br., podczas odbywających się w Moskwie targów Igromir 2013. Dzień rozpocznie się od ceremonii otwarcia o godzinie 10:00, a zakończy ogłoszeniem wyników i wręczeniem nagród o godzinie 18:00.

Plan dnia:
10:00 – AOOC 2013 otwarcie
10:00 – 13:00 – Overclocking: konkurencja 2D
13:00 – 17:30 – Overclocking: konkurencja 3D
17:30 – 18:00 – Ceremonia wręczenia nagród
Zasady finału AOOC 2013
Zawody będą składały się z dwóch części: 2D i 3D. uczestnicy będą mogli wybrać jeden z dwóch benchmarków 2D: maksymalne taktowanie procresora (CPU-Z) oraz najlepszy czas w Super Pi 32M (taktowanym zegarem 5500 MHz). W konkurencji 3D, obowiązkowy dla wszystkich będzie 3DMark Fire Strike Extreme. Wybierać będą mogli z kolei pomiędzy 3DMark03 and 3DMark11 Performance. Podsumowując przy wyniku końcowym będą brane pod uwagę trzy zmienne: najlepszy wynik 2D, najlepszy wynik z pierwszej części 3D i wynik 3DMark Fire Strike Extreme. Wyniki będą przeliczane na punkty, a ta drużyna, która uzyska ich najwięcej zostanie nowym mistrzem ASUS Open Overclocking Cup.
Uczestnicy otrzymają do dyspozycji najlepsze komponenty komputerowe dostarczone przez firmy: ASUS, Corsair® and Intel. W platformie znajdą się: płyta główna ASUS Maximus VI Extreme, która ma już na swoim koncie kilka światowych rekordów i pamięci Corsair Vengeance Pro 2800 MHz, które są w stanie pracować przy taktowaniu powyżej 4 GHz.
Wśród nagród przygotowanych przez organizatorów znajdują się:
• Dla każdej z drużyn biorącej udział w finale: dwie płyty główne ASUS Maximus VI Extreme i dwie karty graficzne ASUS GTX 780 DirectCU II.
• Dodatkowo dla trzech najlepszych drużyn: pula nagród 5 tys. USD, procesor Intel Core i7-4770K I pamięci Corsair Vengeance Pro 2800MHz.

ASUS Open Overclocking Cup 2013 będzie relacjonowany przez światowej sławy overclockerów: Semjons “TaPaKaH” Avdejevs i Petri “SF3D” Korhonen.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube