foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

 Liczne atrakcje od firmy HyperX dla fanów gier na Intel Extreme Masters 2017!

W ramach globalnych finałów kolejnego sezonu Intel Extreme Masters, firma HyperX zaplanowała liczne atrakcje dla wszystkich tych, którzy uwielbiają gry i nowe technologie. Na specjalnie przygotowanym stoisku HyperX, oprócz turniejów i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, na odwiedzających czekać będą polscy i zagraniczni gracze oraz najnowsze urządzenia producenta.

Jedną z czekających atrakcji będą spotkania z profesjonalnymi zawodnikami ze sponsorowanych przez HyperX drużyn e-sportowych, goście zza granicy: Hotted, Koolein, Marcella czy znani polscy gracze i influencerzy, z którymi marka współpracuje m.in.: Lothar (G2 Esports), Łosiu, Bungo21, Yuuhi, Veneea, BandiT czy Brunecia. To niepowtarzalna okazja do zrobienia sobie z nimi pamiątkowego zdjęcia, otrzymania autografów, zadania kilku pytań czy nawet zmierzenia się w wirtualnym pojedynku. Co więcej, na stoisku czekać będzie strefa VR oraz specjalnie przygotowana strefa streamu, z której wspomniani wyżej goście będą prowadzić transmisję live na swoich kanałach.

Każdy z odwiedzających będzie miał szansę zdobyć atrakcyjne nagrody podczas turniejów, konkursów i innych aktywności organizowanych przez cały okres trwania Intel Extreme Masters na stoisku HyperX.

HyperX zadbał by zaspokoić także prawdziwych entuzjastów wydajności i fanów moddingu . Ekipa Unique Customs zaprezentuje 5 niesamowitych zestawów, do których budowy wykorzystali podzespoły marki HyperX. Jest to grupa sześciu moderów, którzy postanowili połączyć swoje doświadczenie i pasje, aby tworzyć niepowtarzalne projekty. Wśród prac znajdzie się komputer bez kabli czy w pełni autorska obudowa.

Wszyscy odwiedzający stoisko będą mogli zapoznać się i samodzielnie sprawdzić oficjalne peryferia Intel Extreme Masters, czyli słuchawki HyperX Cloud, Cloud II, Cloud Revolver oraz klawiatury Alloy FPS, a także pamięci RAM i dyski SSD. W samej strefie, będą również dostępne najnowsze urządzenia dla graczy, które jeszcze w tym roku pojawią się w sprzedaży.
Dodatkowo, producent we współpracy ze sklepem Komputronik przygotował strefę sprzedaży, w której uczestnicy imprezy będą mogli zakupić produkty marki w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube