foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Gamingowe słuchawki HyperX Cloud Stinger

HyperX, oddział firmy Kingston Technology Company, Inc.,, otrzymał nagrodę iF Design Award 2017, jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. HyperX Cloud Stinger zostały nagrodzone w kategorii wzornictwa w zakresie zestawów słuchawkowych za niezwykły komfort użytkowania, wysoką jakość dźwięku oraz przemyślaną konstrukcję.

Chcieliśmy stworzyć słuchawki, które byłby w zasięgu każdego gracza, bez względu na wybraną przez niego platformę do gier” – mówi Edward Baily, Business Manager HyperX w regionie EMEA. „Dlatego też, podczas projektowania nowego produktu skupiliśmy się na kilku kluczowych elementach, takich jak: komfort użytkowania, wysoka jakość dźwięku oraz prostota konstrukcji. Słuchawki HyperX Cloud Stinger to urządzenie z kategorii premium, dostępne w atrakcyjnej cenie. ” – dodaje Edward Baily.

Święto designu organizowane jest już od 1953 roku przez niezależną organizację – iF International Forum Design GmbH z siedzibą w Hanowerze. Jury, składające się z 58 ekspertów w dziedzinie wzornictwa, nagrodziło słuchawki Cloud Stinger za wyrazisty i czysty dźwięk oraz wygodę użytkowania. Produkt wyposażony został w piankę zapamiętującą kształt ucha oraz 50mm kierunkowe przetworniki, po to aby każdy gracz mógł poczuć się jak profesjonalista. W ciągu pierwszych trzech lat funkcjonowania marki, HyperX sprzedał już ponad milion słuchawek.

Sukces HyperX Cloud Stinger to zasługa wszystkich zespołów R&D HyperX, które współpracowały ze sobą, aby stworzyć najlepszej jakości zestaw słuchawkowy w cenie nie przekraczającej 60 Euro”. – mówi Marc Bernier, lider zespołu Badań i Rozwoju HyperX.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube