ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

COOLER MASTER: REV – nowatorska podstawka dla iPada

Cooler Master, jeden z czołowych producentów obudów, systemów chłodzenia, zasilaczy, peryferiów i akcesoriów dla komputerów oraz urządzeń przenośnych, zaprezentował nowatorską i bardzo praktyczną podstawkę dla iPadów – REV.

Solidna i funkcjonalna konstrukcja
REV to uniwersalna podstawka przeznaczona dla iPadów 2, 3 i 4 generacji, dzięki której użytkownicy mogą niemal dowolnie zmieniać ułożenie tabletu w trakcie pracy lub zabawy. Konstrukcja REV składa się z dwóch elementów – funkcjonalnego, aluminiowego stojaka/podstawki oraz specjalnego uchwytu, zapewniającego szybki montaż i swobodny dostęp do wszystkich portów iPada.

Do zabawy i do pracy
Podstawka REV doskonale sprawdzi się zarówno w biurze jak i w domu. Produkt Cooler Master umożliwia ustawienie tabletu w pozycji wertykalnej lub horyzontalnej. Ponadto regulowany kąt nachylenia gwarantuje także wygodne pisanie lub prowadzenie wideokonferencji z użyciem tabletu.
Podczas zabawy, ze szczególnym uwzględnieniem wszelkich gier wyścigowych, użytkownicy REV z pewnością docenią opcję swobodnego obracania, o 360 stopni, iPada (symulowanie kierownicy). Urządzenie pozwoli również na wygodne oglądanie filmów, korzystanie z komunikatorów czy przeglądanie zasobów internetu.

Połączenie wszystkich wymienionych powyżej zalet sprawia, że podstawka REV to wręcz wymarzone rozwiązanie dla posiadaczy tabletów firmy Apple. Dzięki szerokiej funkcjonalność oraz uniwersalności REV codzienna praca i zabawa z iPadem może być jeszcze przyjemniejsza i wygodniejsza.

REV typing 03

Podstawka REV będzie dostępna w sprzedaży od września bieżącego roku w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 299 złotych. Urządzenie objęte jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

 

Komentarze zostały wyłączone