Lenovo IdeaPad 720

Elegancki notebook w średniej cenie

Więcej...

Genesis Xenon 400

Sprawna mysz to podstawa

Więcej...

ROG Strix Fusion Wireless

Wysoka jakość i dobre brzmienie

Więcej...

Cooler Master MasterBox Lite 5

Prosta ale elegancka

Więcej...

Fury Thunderjet Gaming Combo Set

3 w 1 czyli wygodny pakiet dla gracza

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUS: 5 nowych rekordów z płytą główną ASUS ROG Rampage IV Black Edition

Na OC Main Event w San Francisco, który został zorganizowany 10 września br. przez firmy ASUS, Corsair® i Intel®, overclockerzy wspólnie z przedstawicielami zespołów R&D zaprezentowali swoje niezwykłe możliwości i sprawność w tuningu komponentów komputerowych. Podczas spotkania ustanowili 5 nowych rekordów świata wykorzystując płytę główną ASUS ROG Rampage IV Black Edition.

Do San Francisco na OC Main Event zostali zaproszeni najsłynniejsi overclockerzy z całego świata, by wspólnie z inżynierami ROG podjąć wyzwanie pobicia nowych światowych rekordów w benchmarkach: 3DMark® 11Entry, 3DMark® 11 Performance, 3DMark® Fire Strike, Cinebench oraz w podkręcaniu 4-kanałowego zestawu pamięci. Uczestnicy mieli do dyspozycji płytę główną Rampage IV Black Edition, kartę graficzną ASUS GeForce® GTX Titan, najnowszy procesor Intel® Core™ i7 Extreme Edition 4-tej generacji oraz pamięci Corsair Vengeance® Extreme i Dominator® Platinum DDR3.
Jesteśmy dumni, że seria płyt głównych ASUS X79 zdominowała overclockerskie rankingi, a z jej udziałem światowe rekordy zostały pobite aż 26 razy” – powiedział Jackie Hsu, Corporate Vice President oraz General Manager of Worldwide Sales, Open Platform Business Group w firmie ASUS. „Wyniki uzyskane na OC Main Event w San Francisco pokazują jak wiele można osiągnąć łącząc światowej klasy inżynierów R&D z entuzjastami o niesamowitym talencie i umiejętnościach”.
Xavier Laurent, Director of Product Marketing w firmie Corsair dodał: “W naszej firmie produkty tworzone są przez entuzjastów dla entuzjastów. Dołączenie do wydarzenia z naszymi pamięciami Corsair Dominator Platinum and Vengeance Pro było dla nas naturalnym krokiem. Również dlatego, że partnerowały mu firmy o podobnym do naszego profilu - ASUS i Intel. Sukces OC Main Event w San Francisco pokazuje jak silną społecznością są entuzjaści oraz umacnia nasze zaangażowanie w tego typu działania.”
Wyjątkowe zespoły i 5 rekordów
Na zaproszenie firmy ASUS w San Francisco pojawiły się takie sławy jak: 8 Pack, Dumo, Fugger, Gunslinger i Rbuass. Wspólnie z inżynierami ASUS ROG Coolice, Raja oraz Shamino utworzyli niezwykle mocny zespół. Ich ogromne doświadczenie pozwoliło wycisnąć ze sprzętu wszystko, co tylko było możliwe.
8 Pack, Gunslinger, Rbuass and Shamino skupili się na wymagającym benchmarku 3DMark® w poczwórnej konfiguracji SLI™. Ustanowili światowe rekordy uzyskując 38231 punktów w trybie Entry, 38227 w Performance i 32268 w Fire Strike. W tym samym czasie, Fugger and Raja, odnotowali w benchmarku Cinebench wynik 17.65 punktów w kategorii 6-rdzeniowych procesorów. Z kolei Coolice and Dumo we współpracy z Corsair® przyśpieszyli 4 moduły pamięci Vengeance® Extreme DDR3 do 3,900MHz, ustanawiając również w tej kategorii nowy rekord świata.
Stworzona do grania, gotowa do podkręcania
Płyta główna ROG Rampage IV Black Edition została naszpikowana innowacyjnymi technologiami i rozwiązaniami, które odpowiadają na najbardziej wymagające oczekiwania graczy oraz ekstremalnych overclockerów. Na jej pokładzie znajdziemy między innymi moduł odpowiadający za precyzyjną regulację napięcia i stabilne zasilanie (Extreme Engine DIGI+ III), OC Panel, czyli konsolę ułatwiającą dostosowanie ustawień i technologię SupremeFX, która dostarcza wysokiej jakości dźwięk, porównywalny z kartami dźwiękowymi.
Pozostałe funkcje i szczegółowa specyfikacja zostaną ogłoszone po oficjalnej premierze produktu.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube