Natec Maxi Mouse Pad – Time Zone Map

Podkładka pod mysz z edukacyjnym akcentem

Więcej...

Rapoo 8200P

Klawiatura i mysz - zestaw dla każdego

Więcej...

Genesis Titan 660 Plus

Prosta obudowa o sporych możliwościach

Więcej...

Genesis Xenon 200

Mysz dla graczy

Więcej...

Natec Zebu

Prosty plecak na laptopa i coś jeszcze

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUS: 5 nowych rekordów z płytą główną ASUS ROG Rampage IV Black Edition

Na OC Main Event w San Francisco, który został zorganizowany 10 września br. przez firmy ASUS, Corsair® i Intel®, overclockerzy wspólnie z przedstawicielami zespołów R&D zaprezentowali swoje niezwykłe możliwości i sprawność w tuningu komponentów komputerowych. Podczas spotkania ustanowili 5 nowych rekordów świata wykorzystując płytę główną ASUS ROG Rampage IV Black Edition.

Do San Francisco na OC Main Event zostali zaproszeni najsłynniejsi overclockerzy z całego świata, by wspólnie z inżynierami ROG podjąć wyzwanie pobicia nowych światowych rekordów w benchmarkach: 3DMark® 11Entry, 3DMark® 11 Performance, 3DMark® Fire Strike, Cinebench oraz w podkręcaniu 4-kanałowego zestawu pamięci. Uczestnicy mieli do dyspozycji płytę główną Rampage IV Black Edition, kartę graficzną ASUS GeForce® GTX Titan, najnowszy procesor Intel® Core™ i7 Extreme Edition 4-tej generacji oraz pamięci Corsair Vengeance® Extreme i Dominator® Platinum DDR3.
Jesteśmy dumni, że seria płyt głównych ASUS X79 zdominowała overclockerskie rankingi, a z jej udziałem światowe rekordy zostały pobite aż 26 razy” – powiedział Jackie Hsu, Corporate Vice President oraz General Manager of Worldwide Sales, Open Platform Business Group w firmie ASUS. „Wyniki uzyskane na OC Main Event w San Francisco pokazują jak wiele można osiągnąć łącząc światowej klasy inżynierów R&D z entuzjastami o niesamowitym talencie i umiejętnościach”.
Xavier Laurent, Director of Product Marketing w firmie Corsair dodał: “W naszej firmie produkty tworzone są przez entuzjastów dla entuzjastów. Dołączenie do wydarzenia z naszymi pamięciami Corsair Dominator Platinum and Vengeance Pro było dla nas naturalnym krokiem. Również dlatego, że partnerowały mu firmy o podobnym do naszego profilu - ASUS i Intel. Sukces OC Main Event w San Francisco pokazuje jak silną społecznością są entuzjaści oraz umacnia nasze zaangażowanie w tego typu działania.”
Wyjątkowe zespoły i 5 rekordów
Na zaproszenie firmy ASUS w San Francisco pojawiły się takie sławy jak: 8 Pack, Dumo, Fugger, Gunslinger i Rbuass. Wspólnie z inżynierami ASUS ROG Coolice, Raja oraz Shamino utworzyli niezwykle mocny zespół. Ich ogromne doświadczenie pozwoliło wycisnąć ze sprzętu wszystko, co tylko było możliwe.
8 Pack, Gunslinger, Rbuass and Shamino skupili się na wymagającym benchmarku 3DMark® w poczwórnej konfiguracji SLI™. Ustanowili światowe rekordy uzyskując 38231 punktów w trybie Entry, 38227 w Performance i 32268 w Fire Strike. W tym samym czasie, Fugger and Raja, odnotowali w benchmarku Cinebench wynik 17.65 punktów w kategorii 6-rdzeniowych procesorów. Z kolei Coolice and Dumo we współpracy z Corsair® przyśpieszyli 4 moduły pamięci Vengeance® Extreme DDR3 do 3,900MHz, ustanawiając również w tej kategorii nowy rekord świata.
Stworzona do grania, gotowa do podkręcania
Płyta główna ROG Rampage IV Black Edition została naszpikowana innowacyjnymi technologiami i rozwiązaniami, które odpowiadają na najbardziej wymagające oczekiwania graczy oraz ekstremalnych overclockerów. Na jej pokładzie znajdziemy między innymi moduł odpowiadający za precyzyjną regulację napięcia i stabilne zasilanie (Extreme Engine DIGI+ III), OC Panel, czyli konsolę ułatwiającą dostosowanie ustawień i technologię SupremeFX, która dostarcza wysokiej jakości dźwięk, porównywalny z kartami dźwiękowymi.
Pozostałe funkcje i szczegółowa specyfikacja zostaną ogłoszone po oficjalnej premierze produktu.

 

Komentarze zostały wyłączone