ERATO Verse

Małe koreczki w uszach od dobrej muzyki

Więcej...

Lanberg RO-120GE

Mały router do prostych zastosowań

Więcej...

Sennheiser IE 80S

Słuchawki bardzo uniwersalne

Więcej...

TP-LINK Archer C6

Transmisja danych z prędkością 1200 Mbp

Więcej...

UPS PowerWalker DC Secure Adapter 12V

Zasilacz z funkcją UPS-a

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUS: 5 nowych rekordów z płytą główną ASUS ROG Rampage IV Black Edition

Na OC Main Event w San Francisco, który został zorganizowany 10 września br. przez firmy ASUS, Corsair® i Intel®, overclockerzy wspólnie z przedstawicielami zespołów R&D zaprezentowali swoje niezwykłe możliwości i sprawność w tuningu komponentów komputerowych. Podczas spotkania ustanowili 5 nowych rekordów świata wykorzystując płytę główną ASUS ROG Rampage IV Black Edition.

Do San Francisco na OC Main Event zostali zaproszeni najsłynniejsi overclockerzy z całego świata, by wspólnie z inżynierami ROG podjąć wyzwanie pobicia nowych światowych rekordów w benchmarkach: 3DMark® 11Entry, 3DMark® 11 Performance, 3DMark® Fire Strike, Cinebench oraz w podkręcaniu 4-kanałowego zestawu pamięci. Uczestnicy mieli do dyspozycji płytę główną Rampage IV Black Edition, kartę graficzną ASUS GeForce® GTX Titan, najnowszy procesor Intel® Core™ i7 Extreme Edition 4-tej generacji oraz pamięci Corsair Vengeance® Extreme i Dominator® Platinum DDR3.
Jesteśmy dumni, że seria płyt głównych ASUS X79 zdominowała overclockerskie rankingi, a z jej udziałem światowe rekordy zostały pobite aż 26 razy” – powiedział Jackie Hsu, Corporate Vice President oraz General Manager of Worldwide Sales, Open Platform Business Group w firmie ASUS. „Wyniki uzyskane na OC Main Event w San Francisco pokazują jak wiele można osiągnąć łącząc światowej klasy inżynierów R&D z entuzjastami o niesamowitym talencie i umiejętnościach”.
Xavier Laurent, Director of Product Marketing w firmie Corsair dodał: “W naszej firmie produkty tworzone są przez entuzjastów dla entuzjastów. Dołączenie do wydarzenia z naszymi pamięciami Corsair Dominator Platinum and Vengeance Pro było dla nas naturalnym krokiem. Również dlatego, że partnerowały mu firmy o podobnym do naszego profilu - ASUS i Intel. Sukces OC Main Event w San Francisco pokazuje jak silną społecznością są entuzjaści oraz umacnia nasze zaangażowanie w tego typu działania.”
Wyjątkowe zespoły i 5 rekordów
Na zaproszenie firmy ASUS w San Francisco pojawiły się takie sławy jak: 8 Pack, Dumo, Fugger, Gunslinger i Rbuass. Wspólnie z inżynierami ASUS ROG Coolice, Raja oraz Shamino utworzyli niezwykle mocny zespół. Ich ogromne doświadczenie pozwoliło wycisnąć ze sprzętu wszystko, co tylko było możliwe.
8 Pack, Gunslinger, Rbuass and Shamino skupili się na wymagającym benchmarku 3DMark® w poczwórnej konfiguracji SLI™. Ustanowili światowe rekordy uzyskując 38231 punktów w trybie Entry, 38227 w Performance i 32268 w Fire Strike. W tym samym czasie, Fugger and Raja, odnotowali w benchmarku Cinebench wynik 17.65 punktów w kategorii 6-rdzeniowych procesorów. Z kolei Coolice and Dumo we współpracy z Corsair® przyśpieszyli 4 moduły pamięci Vengeance® Extreme DDR3 do 3,900MHz, ustanawiając również w tej kategorii nowy rekord świata.
Stworzona do grania, gotowa do podkręcania
Płyta główna ROG Rampage IV Black Edition została naszpikowana innowacyjnymi technologiami i rozwiązaniami, które odpowiadają na najbardziej wymagające oczekiwania graczy oraz ekstremalnych overclockerów. Na jej pokładzie znajdziemy między innymi moduł odpowiadający za precyzyjną regulację napięcia i stabilne zasilanie (Extreme Engine DIGI+ III), OC Panel, czyli konsolę ułatwiającą dostosowanie ustawień i technologię SupremeFX, która dostarcza wysokiej jakości dźwięk, porównywalny z kartami dźwiękowymi.
Pozostałe funkcje i szczegółowa specyfikacja zostaną ogłoszone po oficjalnej premierze produktu.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube