Rapoo V280

Ciekawa mysz dla graczy

Więcej...

JBL Inspire 700 for Women

Słuchawki stworzone specjalnie dla kobiet

Więcej...

Navitel DVR MSR700

Mała, ale sprawna kamera samochodowa

Więcej...

Genesis GX58

Mysz dla snajperów

Więcej...

Asustor AS3204T

Skromny ale potężny NAS

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

TENDA: AC15 – inteligentny, dwupasmowy router.

AC15 – inteligentny, dwupasmowy router

Tenda Technology, wiodący dostawca urządzeń sieciowych poinformował o wprowadzeniu na polski rynek modelu AC15. Jest to bezprzewodowy router AC1900. Zaprojektowano go specjalnie do tworzenia multimedialnych sieci. Urządzenie oferuje bardzo dobre parametry zachowując atrakcyjną cenę dla użytkownika końcowego.

Główne właściwości
• Maksymalna prędkość 11ac do 1900 Mbps umożliwiająca równoczesny przesył w standardzie 802.11ac w paśmie 5 GHz przy 1300 Mbps i w standardzie 802.11n w paśmie 2,4 GHz przy 600 Mbps.
• Szybki, dwurdzeniowy procesor Broadcom z pamięcią DDR3
• Trzy anteny zewnętrzne oferujące duży zasięg, wzmacniacze o dużej mocy
• Port USB 3.0 umożliwiający szybki dostęp do danych
• Inteligentne zarządzanie pracą sieci bezprzewodowej, które przyczynia się do ekologicznego korzystania z sieci
• Technologia Beamforming+, która zwiększa zakres dla urządzeń pracujących w standardzie 802.11ac
Tenda AC15 – zbuduj multimedialną sieć
Router Tenda AC15 oferuje prędkość przesyłu danych do 1900 Mbps. Urządzenie posiada wbudowane wzmacniacze o dużej mocy, a także trzy zewnętrzne anteny. Jest także wyposażone w technologię Beamforming+. Właściwości te sprawiają, że router AC15 umożliwia korzystanie ze strumieniowania danych bez opóźnień podczas gry, a także nieprzerwaną transmisję wideo w obrębie naszej sieci. Przedsiębiorstwo nie zapomina o ekologii i oszczędzaniu energii. Model AC15 wyposażony jest w funkcję inteligentnego grafika sieci bezprzewodowej. Pozwala on na automatyczne włączanie i wyłączanie sieci Wi-Fi w celu przejścia w tryb niskiego poboru energii.

Wysoka wydajność priorytetem
Tenda AC15 jest zaprojektowany w taki sposób, aby oferować najwyższą prędkość dla wszystkich urządzeń. Całkowita prędkość routera sięga aż 1900 Mbps. Dzięki procesorowi Broadcom model ten oferuje nieprzerwaną szerokopasmową transmisję danych. Za sprawą wysokiej klasy podzespołów możliwe jest korzystanie z takich rozrywek jak oglądanie wideo w wysokiej jakości, czy granie w gry on-line.
Kolejną ważną cechą routera jest duży zasięg sygnału bezprzewodowego. To dzięki wzmacniaczom o dużej mocy jak i zewnętrznym antenom o dużej wydajności. Pozwalają one na zwiększenie zakresu wykrywania sieci oraz oferują dużą stabilność łącza. Model AC15 wykorzystuje technologię Beamforming+. Skupia ona sygnały bezprzewodowe w urządzeniu odbiorczym zamiast zwykłego wysyłania sieci w głównym kierunku. Technologia ta ogranicza zakłócenia pochodzące z innych urządzeń, dzięki czemu otrzymujemy silne połączenie z siecią bezprzewodową.
Tenda AC15 wyposażony jest w port USB 3.0. Za jego pomocą możemy podłączyć do sieci drukarkę lub dysk zewnętrzny. Pozwoli to na dzielenie się plikami z innymi użytkownikami naszej sieci. Co ciekawe, serwery FTP i druku pozwalają na łatwe drukowanie plików nawet wtedy, kiedy jesteśmy poza domem.
Inteligentne zarządzanie i łatwa konfiguracja routera
Routery firmy Tenda wyposażone są w funkcję inteligentnego zarządzania siecią Wi-Fi. Za jej pomocą możemy ustawić idealny dla nas zakres czasowy, a AC15 automatycznie wyłączy i włączy sieć bezprzewodową a także wskaźniki diod LED. Pozwoli to na obniżenie poboru mocy. Wszystko dzieje się bez naszej ingerencji, dlatego nie musimy o tym myśleć. Router zrobi to za nas.
Inżynierowie firmy Tenda wiedzą, że konfiguracja routera może być kłopotliwa. Dlatego też stworzyli przyjazny i łatwy kreator ustawień, który w intuicyjny sposób poprowadzi nas przez proces pierwszego użycia routera. Dodatkowo za pomocą smartfona, czy tabletu możemy dowolnie konfigurować nasz sprzęt. Nie tylko za pośrednictwem przeglądarki, lecz także aplikacji mobilnej Tenda.

Dostępność i cena
Router Tenda AC15 dostępny jest u autoryzowanych dystrybutorów firmy w Polsce. Jego cena oscyluje w granicach 400 złotych brutto. Więcej informacji na temat tego modelu można znaleźć na oficjalnej stronie producenta.

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube