ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

RAZER: Laury na targach CES w Las Vegas

Projekt Ariana

Podczas tegorocznych targów CES, projektor Razer prezentowany jako Projekt Ariana zdobył główną nagrodę jako najlepszy wśród zaprezentowanych na targach urządzeń gamingowych, a także wyróżnienie publiczności „People’s Choice“ przyznawane przez czytelników serwisu Engadget – oficjalnego partnera medialnego targów.

Projekt Ariana przetwarza dane w czasie rzeczywistym, aby przenieść doświadczenia z gry w przestrzeń całego pokoju. System dostosowuje wyświetlany obraz elementów gry do rozmiarów, kształtów i elementów znajdujących się w pokoju, w tempie, które do tej pory osiągalne było tylko na ekranie.

Projekt Ariana widzimy jako kierunek, w którym gaming podąży w przyszłości, aby osiągnąć jeszcze wyższy poziom immersji. To także doskonały pokaz możliwości naszego system podświetleń Razer Chroma” powiedział Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO Razer. „Miło jest widzieć, że zarówno konsumenci jak i redaktorzy publikacji technologicznych podzielają nasz entuzjazm i widzą jak wiele to urządzenie może wnieść do życia graczy. Projekt Ariana to rzeczywistość wirtualna – ale bez niewygodnych gogli, bez ciągnących się wszędzie kabli i dająca możliwość doświadczania świata gry wszystkim obecnym w pokoju”.

Inżynierowie z firmy Razer osiągnęli niesamowite efekty, dzięki wykorzystaniu technologii podświetleń Razer Chroma i połączeniu jej z laserowymi czujnikami głębi, projekcją obrazu 4K oraz wsparciem integracji w grach. Przy pracach nad projektem korzystano ze wsparcia deweloperów i wydawców. Projektor oferuje także personalizowane podświetlenie, w połączeniu z innymi urządzeniami gamingowymi produkowanymi przez Razer, oświetlenie ambientowe oraz surround sound dzięki urządzeniom certyfikowanym przez THX. Każdy z elementów współpracuje z grami w czasie rzeczywistym, dzięki wykorzystaniu platformy Razer Chroma, zapewniającej zintegrowane rozwiązania dedykowane wizualnej i dźwiękowej immersji.

Razer planuje rozwinąć koncepcję Projektu Ariana w produkt konsumencki jeszcze przed końcem 2017 roku. Firma zapowiada, że będzie bacznie przyglądać się opiniom użytkowników na profilach społecznościowych – tak na Facebooku jak i Twitterze – dzięki czemu gracze otrzymają możliwość wpłynięcia na kierunek rozwoju projektu.

Razer, wiodąca globalna marka lifestylowa dla graczy, zdobyła nagrodę dla najlepszego urządzenia na targach po raz siódmy z rzędu, bijąc tym samym swój zeszłoroczny rekord najdłuższej serii wygranych. Ceniony producent high-endowej elektroniki od siedmiu lat wywozi z Las Vegas nagrodę główną, co jest wynikiem bez precedensu w 50-letniej historii targów, na których corocznie pokazywanych jest ponad 20 000 urządzeń producentów z całego świata.

Wśród nagród, które Razer zdobył w dotychczasowych edycjach mamy tytuły „Best of CES”, „People’s Voice” w latach 2011 i 2012, „Best of Show”, „Best Gaming” i „People’s Voice” w 2013 roku, „Best PC” i „People’s Choice” w 2014 roku, „Best Gaming” i „People’s Choice” w 2015 roku, i wreszcie „Best PC” i „People’s Choice” w 2016 roku.

Nie tylko Projekt Ariana zapewnił firmie Razer uwagę odwiedzających targi w Las Vegas. Duże zainteresowanie i emocje budził również „Projekt Valerie”. Wyposażony w trzy 17,3-calowe ekrany 4K laptop od chwili ujawnienia zdobył już 19 różnych nagród od publikacji takich jak PC Mag, Time.com, Fox News, Popular Mechanics, CNET i innych.

„Projekt Valerie” jest pierwszym na świecie laptopem z trzema wbudowanymi monitorami na pokładzie. Każdy z 17,3” wyświetlaczy 4K IGZO wyposażono w technologię NVIDIA G-SYNC, zdolnej zaprezentować najpłynniejszą animację ukazującą rozgrywkę w 180 stopniach NVIDIA Surround View. Koncepcja zyskała sobie także uznanie wśród pracujących kreatywnie profesjonalistów, którzy widzą w urządzeniu wielki potencjał zastosowań poza gamingiem.

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube