Genesis Krypton 700

Bardzo kolorowa mysz

Więcej...

Genesis Vanad 750

Mouse bungee godny uwagi

Więcej...

DOD LS475W

Wideorejestrator samochodowy z GPS

Więcej...

Cooler Master MasterMouse S

Prosta mysz dla graczy

Więcej...

Genesis Radon 600 Virtual 7.1 Headset

Słuchawki z dźwiękiem 7,1

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CES: Innowacje przyszłości na CES 2017

Logo CES

Jubileuszowa, 50. edycja CES 2017, odbyła się w dniach 5-8. stycznia 2017 roku w Las Vegas. Rekordowa pod wieloma względami impreza na ponad 220 000 metrów kwadratowych zgromadziła ponad 3800 wystawców, w tym niespotykaną liczbę 600 start-upów w Eureka Park. Organizatorem targów CES 2017 jest Consumer Technology Association (CTA).

To najlepszy sposób na świętowanie 50. urodzin CES – z największą w historii powierzchnią wystawienniczą, na której możemy oglądać wszystkie technologie jutra” powiedział Gary Shapiro, Prezes i CEO CTA. „Produkty i usługi pokazane na CES 2017 zrewolucjonizuję praktycznie każdy aspekt naszego życia. Od nowinek związanych z wirtualną rzeczywistością, poprzez rozwiązania dla inteligentnego domu autonomiczne pojazdy, roboty, wearables czy technologie związane ze zdrowiem – CES 2017 prezentuje przyszłość i to, co ona oznacza dla nas i naszego świata.

Podczas otwarcia CES 2017 CTA przedstawiło dane z dorocznego raportu odnośnie rynku nowych technologii, w których pokazała rozwój i trendy ponad 100 kategorii produktów. Prezentacja z wynikami badań dostępna jest na stronie CTA.tech.

Gościem honorowy otwarcia CES 2017 był założyciel i CEO NVIDIA, Jen Hsun Huang, który zapowiedział wiele nowości i przełomowych rozwiązań – wśród nich nową odsłonę popularnej gry Mass Effect Andromeda czy usługę streamingowania danych GeForce NOW™, która zamieni dowolny komputer PC w potężną maszynę do grania w chmurze. Juang zapowiedział także nową wersję Shield TV (od teraz Shield) – wspierającą 4k HDR zarówno dla gier jak i tworzenia filmów dzięki pierwszej na świcie platformie multimedialnej 4K HDR. Wsparciem dla sztucznej inteligencji (ang. Artificial Intelligence, AI) w Shield będzie NVIDIA SPOT, urządzenie typu plug-in, które rozpoznaje i rozumie poszczególne języki i pozwala spersonalizować AI pod kątem indywidualnych preferencji. Prezes NVIDIA zapowiedział także premierę Xaviera - opartego na AI superkomputera przeznaczonego do wykorzystania w pojazdach, w tym w tworzonym przez NVIDIĘ BB8, a także nowe funkcje w opartych na NVIDIA AI rozwiązaniach dla samochodów, które ostrzegą kierowcę o zagrożeniach na drodze, a także umożliwią rozpoznawanie mimiki twarzy oraz poleceń głosowych w celu dalszej poprawy bezpieczeństwa jazdy. Huang zapowiedział także rozszerzenie współpracy z Audi w zakresie rozwoju sztucznej inteligencji dla kolejnej generacji autonomicznych samochodów, które zdaniem firm wyjadą na drogi już w 2020 roku.

CES 2017 to także seria wydarzeń towarzyszących. Jednym z najważniejszych był największy w historii CES Unveiled – spotkanie dla przedstawicieli mediów z całego świata, w którym wzięło udział 190 firm (18% więcej niż w 2016 roku), w tym aż 60 start-upów. W wydarzeniu uczestniczyło ponad 2000 dziennikarzy, którzy mieli okazję zobaczyć przedpremierowe nowinki i innowacje. Więcej szczegółów na temat CES Unveiled tutaj.

W tym roku po raz pierwszy podczas CES zorganizowano pełne dwa dni premierowych konferencji poszczególnych firm – z okazji do pokazania swoich najnowszych rozwiązań skorzystało 28 koncernów, m.in. BMW (prototyp BMW 7 – w pełni autonomiczny sedan), Bosch (projekt personalizowanego autonomicznego samochodu), Huawei (Honor 6X z podwójną kamerą), Hyundai (IONIC Scooter), LG (LG Signature OLED TV W zwany też „Wallpaper TV”), Panasonic (aparat LUMIX GH5 z opcją wsparcia 6k), Qualcomm (nowy procesor mobilny w technologii 10 nm Snapdragon 835), Samsung (technologia Wash and FlexDry), Sony (nowe ekrany CLEDIS - Crystal LED Integrated Structure), Toyota (Conept-i, autonomiczny samochód pozwalający na interakcję z wbudowaną AI).
Organizowane przez CTA targi CES 2017 są największym na świecie wydarzeniem skupiającym wszystkich kluczowych graczy działających na rynku elektroniki użytkowej. Ich ostatnia edycja odbyła w dniach 5-8. stycznia 2017 roku w Las Vegas. Więcej informacji na temat wystawców i premier dostępne jest na CES.tech.

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube