ADATA HD710 Pro

Wytrzymały dysk dla mobilnych

Więcej...

Logitech Z200 Stereo Speakers

Eleganckie głośniki do komputera

Więcej...

ADATA SD600

Dysk kieszonkowy

Więcej...

Cooler Master Masterkeys Pro S

Klawiatura dla prawdziwych graczy

Więcej...

E’NOD Waveport

Słuchawki dla aktywnych

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CREATIVE: Najnowszy zestaw bezprzewodowy Hitz WP380

Do grona słuchawek, które po raz pierwszy zaprezentowane zostały przez markę Creative podczas tegorocznych targów IFA w Berlinie, dołączył najnowszy model z serii bezprzewodowych zestawów Hitz. Premierowe słuchawki Hitz WP380 wyposażone zostały we wbudowany moduł Bluetooth, nową, autorską technologią ShareMe oraz standard łączności NFC.

Najnowsza technologia ShareMe pozwala na równoczesne połączenie dwóch bezprzewodowych zestawów słuchawkowych Creative do jednego źródła nadawania, dzięki czemu ich użytkownicy mogą dzielić się w tym samym czasie tą samą ścieżką dźwiękową. Jest to doskonałe rozwiązanie w sytuacji, w której dwie osoby chcą jednocześnie słuchać na swoich słuchawkach tej samej muzyki, tego samego audiobooka lub wspólnie oglądać ten sam film.

Zaprojektowane tak, by zapewnić jak najwierniejsze odtwarzanie ścieżek dźwiękowych, włącznie z wyraźnie podkreślonymi basami, słuchawki Creative Hitz WP380 oferują również szereg przełomowych dodatków technologicznych, które czynią z nich zestaw idealny do współpracy z iPodami, iPadami, iPhone'ami oraz smartfonami i tabletami działającymi w oparciu o system Android. Wśród tych dodatków znalazły się standard łączności NFC, dzięki któremu możliwe jest połączenie słuchawek z nadajnikiem za pomocą jednego zetknięcia obu urządzeń oraz zaawansowane kodeki aptX i AAC umożliwiające przesyłanie krystalicznie czystego dźwięku bez opóźnień za pomocą bezprzewodowej technologii Bluetooth. Autorska technologia Creative Multipoint pozwala ponadto na równoczesne połączenie zestawu Hitz WP380 z aż dwoma inteligentnymi urządzeniami mobilnymi, np. z tabletem i smartfonem. Dzięki wszystkim tym rozwiązaniom słuchawki Creative Hitz WP-380 są jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie zestawów bezprzewodowych dostępnych obecnie na rynku.

34-milimetrowe przetworniki neodymowe, w które wyposażone zostały nowe słuchawki Creative, zapewniają wyjątkową jakość dźwięku, podczas gdy wbudowany, niewidoczny mikrofon wycisza hałasy dochodzące z otoczenia, poprawiając tym samym jakość rozmów telefonicznych.

Możliwość złożenia muszli słuchawkowych sprawia, że Creative Hitz WP380 zajmują niewiele miejsca podczas transportu, zaś dołączony do zestawu pokrowiec zapewnia im bezpieczeństwo i ochronę przed zarysowaniami.

Cena i dostępność
Zestaw słuchawkowy Creative Hitz WP380 dostępny będzie w sprzedaży w październiku 2013 roku. Jego cena wyniesie 399 PLN.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube