ADATA P10500

Kieszonkowy power bank

Więcej...

Fritz!Box 4040

Sympatyczny router do domu

Więcej...

Rapoo V500S

Mechaniczna klawiatura dla graczy

Więcej...

Lenovo Star Wars Jedi Challenges

Rozszerzona rzeczywistość od Lenovo

Więcej...

ADATA P20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

SAMSUNG: Wyjątkowy telewizor UHD OLED na IFA 2013

Telewizor OLED, wyświetlający obraz w formacie UHD (Ultra High-Definition), jest urzeczywistnieniem idei zakładającej połączenie fantastycznego odwzorowania szczegółów obrazu w formacie UHD z doskonałym kontrastem i kolorami matrycy OLED.

Od ośmiu lat Samsung nieprzerwanie zajmuje pozycję lidera na światowym rynku telewizorów, co roku wprowadzając pionierskie innowacje, takie jak nowatorskie matryce, obraz 3D i inteligentne telewizory Smart TV – nie kryje dumy Hyun-Suk Kim, wiceprezes działu Visual Display w Samsung Electronics. W tym roku przedstawiamy naszą wizję przyszłości dla całej branży, której rozwój będzie bez wątpienia oparty o wierność odwzorowania i intensywność obrazu możliwą do uzyskania wyłącznie dzięki technologiom UHD i OLED.

Stworzony przez Samsung telewizor UHD to zupełnie nowy wymiar doznań wizualnych, zrodzony z innowacji. Ponad osiem milionów pikseli i rozdzielczość czterokrotnie wyższa niż w telewizorach Full HD sprawia, że obraz w najdrobniejszych nawet szczegółach jest ostry, wyraźny i zdumiewająco naturalny.

Z drugiej strony, opracowana przez Samsung technologia OLED, to ogromny krok naprzód w jakości obrazu, ostrości kontrastu i naturalności ruchu. Jest to możliwe dzięki pikselom, które same emitują światło. Połączenie fenomenalnej ostrości UHD z kontrastem i kolorami OLED jest początkiem zupełnie nowej generacji telewizorów.

Na targach IFA 2013 Samsung zaprezentował telewizory UHD OLED w dwóch opcjach – z płaskim ekranem oraz profilowanym. Profilowany ekran telewizora Curved UHD OLED jest łagodnie zaokrąglony, dzięki czemu pozwala widzowi zagłębić się w obrazie w sposób dotychczas znany jedynie z kina.

Obydwa warianty telewizorów UHD OLED są dostępne w wersji 55-calowej. Ponadto, Samsung oferuje także profilowany telewizor Curved OLED oraz pełną linii telewizorów UHD, w tym modele o przekątnych ekranu 110, 98, 85, 65 i 55 cali, które miały swoją europejską premierę także na targach IFA 2013.

Komentarze zostały wyłączone