Genesis Radon 720 Virtual 7.1 Headset

Słuchawki z mocnym powerem

Więcej...

Natec Crake

Mysz o nietypowym, bardzo nietypowym kształcie

Więcej...

Monitor Lenovo L24q

Elegancki monitor o nietuzinkowych możliwościach

Więcej...

Router TP-LINK M7200

Sieć WiFi w kieszeni

Więcej...

Genesis Xenon 400

Gamingowa elegancja w dłoni

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

SAMSUNG: Wyjątkowy telewizor UHD OLED na IFA 2013

Telewizor OLED, wyświetlający obraz w formacie UHD (Ultra High-Definition), jest urzeczywistnieniem idei zakładającej połączenie fantastycznego odwzorowania szczegółów obrazu w formacie UHD z doskonałym kontrastem i kolorami matrycy OLED.

Od ośmiu lat Samsung nieprzerwanie zajmuje pozycję lidera na światowym rynku telewizorów, co roku wprowadzając pionierskie innowacje, takie jak nowatorskie matryce, obraz 3D i inteligentne telewizory Smart TV – nie kryje dumy Hyun-Suk Kim, wiceprezes działu Visual Display w Samsung Electronics. W tym roku przedstawiamy naszą wizję przyszłości dla całej branży, której rozwój będzie bez wątpienia oparty o wierność odwzorowania i intensywność obrazu możliwą do uzyskania wyłącznie dzięki technologiom UHD i OLED.

Stworzony przez Samsung telewizor UHD to zupełnie nowy wymiar doznań wizualnych, zrodzony z innowacji. Ponad osiem milionów pikseli i rozdzielczość czterokrotnie wyższa niż w telewizorach Full HD sprawia, że obraz w najdrobniejszych nawet szczegółach jest ostry, wyraźny i zdumiewająco naturalny.

Z drugiej strony, opracowana przez Samsung technologia OLED, to ogromny krok naprzód w jakości obrazu, ostrości kontrastu i naturalności ruchu. Jest to możliwe dzięki pikselom, które same emitują światło. Połączenie fenomenalnej ostrości UHD z kontrastem i kolorami OLED jest początkiem zupełnie nowej generacji telewizorów.

Na targach IFA 2013 Samsung zaprezentował telewizory UHD OLED w dwóch opcjach – z płaskim ekranem oraz profilowanym. Profilowany ekran telewizora Curved UHD OLED jest łagodnie zaokrąglony, dzięki czemu pozwala widzowi zagłębić się w obrazie w sposób dotychczas znany jedynie z kina.

Obydwa warianty telewizorów UHD OLED są dostępne w wersji 55-calowej. Ponadto, Samsung oferuje także profilowany telewizor Curved OLED oraz pełną linii telewizorów UHD, w tym modele o przekątnych ekranu 110, 98, 85, 65 i 55 cali, które miały swoją europejską premierę także na targach IFA 2013.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube