Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

SAMSUNG: Wyjątkowy telewizor UHD OLED na IFA 2013

Telewizor OLED, wyświetlający obraz w formacie UHD (Ultra High-Definition), jest urzeczywistnieniem idei zakładającej połączenie fantastycznego odwzorowania szczegółów obrazu w formacie UHD z doskonałym kontrastem i kolorami matrycy OLED.

Od ośmiu lat Samsung nieprzerwanie zajmuje pozycję lidera na światowym rynku telewizorów, co roku wprowadzając pionierskie innowacje, takie jak nowatorskie matryce, obraz 3D i inteligentne telewizory Smart TV – nie kryje dumy Hyun-Suk Kim, wiceprezes działu Visual Display w Samsung Electronics. W tym roku przedstawiamy naszą wizję przyszłości dla całej branży, której rozwój będzie bez wątpienia oparty o wierność odwzorowania i intensywność obrazu możliwą do uzyskania wyłącznie dzięki technologiom UHD i OLED.

Stworzony przez Samsung telewizor UHD to zupełnie nowy wymiar doznań wizualnych, zrodzony z innowacji. Ponad osiem milionów pikseli i rozdzielczość czterokrotnie wyższa niż w telewizorach Full HD sprawia, że obraz w najdrobniejszych nawet szczegółach jest ostry, wyraźny i zdumiewająco naturalny.

Z drugiej strony, opracowana przez Samsung technologia OLED, to ogromny krok naprzód w jakości obrazu, ostrości kontrastu i naturalności ruchu. Jest to możliwe dzięki pikselom, które same emitują światło. Połączenie fenomenalnej ostrości UHD z kontrastem i kolorami OLED jest początkiem zupełnie nowej generacji telewizorów.

Na targach IFA 2013 Samsung zaprezentował telewizory UHD OLED w dwóch opcjach – z płaskim ekranem oraz profilowanym. Profilowany ekran telewizora Curved UHD OLED jest łagodnie zaokrąglony, dzięki czemu pozwala widzowi zagłębić się w obrazie w sposób dotychczas znany jedynie z kina.

Obydwa warianty telewizorów UHD OLED są dostępne w wersji 55-calowej. Ponadto, Samsung oferuje także profilowany telewizor Curved OLED oraz pełną linii telewizorów UHD, w tym modele o przekątnych ekranu 110, 98, 85, 65 i 55 cali, które miały swoją europejską premierę także na targach IFA 2013.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube