ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

GIGABYET: Nowe płyty główne GIGABYTE z serii Intel® H81 już dostępne!

Gigabyte Technology wiodący producent płyt głównych ogłasza wprowadzenie do sprzedaży nowej gamy płyt głównych z 8 serii. Płyty główne oparte na chipsecie Intel® H81 ze wsparciem dla procesorów Intel® Core™ 4 generacji LGA 1150. W ofercie znalazły się zarówno modele ATX jak również micro-ATX.

Podobnie jak w poprzednich seriach płyt głównych firma Gigabyte zadbała o dostarczenie produktów charakteryzujących się najwyższą jakością wykonania jak również trwałością. W tym celu w zastosowano najwyższej jakości komponenty pochodzące od renomowanych producentów a także technologie takie jak Ultra Durable™ wydłużające okres bezawaryjnego użytkowania płyty głównej. Dodatkowo wszystkie płyty z seri H81 zapewniają wsparcie dla technologii GIGABYTE UEFI DualBIOS ™, która dzięki zastosowaniu dwóch fizycznych układów BIOS znacząco zmniejsza ryzyko związane z uszkodzeniem BIOS płyty głównej. Fanów cyfrowej rozrywki z pewnością ucieszy bogata gama wyjść graficznych (HDMI, Display Port) oraz wsparcie dla technologii 4K, jak również dodatkowe porty USB 3.0.

Technologia GIGABYTE Ultra Durable™ 4 Plus
GIGABYTE Ultra Durable™ 4 Plus, to klucz do poprawy żywotności oraz zwiększenia wydajności płyt głównych. Technologia ta pomaga chronić komputer przed czynnikami, które najczęściej powodują jego usterki: wyładowaniami elektrostatycznymi, nagłą utratą zasilania oraz wysokimi temperaturami.

Bezpieczeństwo
Produkty GIGABYTE z serii 8 wyposażono w technologię DualBIOS™, która zapewnia działanie komputera nawet w przypadku uszkodzenia jednej z dwóch zaimplementowanych na płycie kości BIOSu.

Ochrona ESD dla portów LAN oraz USB 3.0

Nowa seria płyt głównych Gigabyte H81 wyznacza nowe standardy w zabezpieczeniu systemu przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Złącze karty sieciowej jak również złącza USB 3.0 wyposażone zostały w dedykowane filtry zabezpieczające przed wyładowaniami elektrostatycznymi jak również nagłymi skokami napięcia. Rozwiązanie to zapewnia jeszcze większą stabilność działania oraz znacząco zmniejsza awaryjność płyt głównych.

Dodatkowe złącza USB 3.0

Płyty główne Gigabyte z serii H81 wyposażone zostały w dodatkowe kontrolery portów USB 3.0 dzięki czemu oferują do 6 złącz USB 3.0 zapewniając użytkownikom szerokie możliwości wykorzystania nowoczesnych urządzeń USB 3.0 charakteryzujących się wysoką szybkością transmisji danych.

Wsparcie dla rozdzielczości 4K

Nowa rodzina płyt głównych Gigabyte H81 oferuje natywne wsparcie dla rozdzielczości ekranu 4K poprzez port HDMI lub DisplayPort. Nowa technologia wyświetlania obrazu w rozdzielczościach 4K (rozdzielczość 4 krotnie większa w porównaniu do standardu HD) zapewnia wyjątkowo realistyczny obraz z niedostępnym dla typowego standardu HD odwzorowaniem szczegółów.

Nowy UEFI DualBIOS™

GIGABYTE oddaje użytkownikom płyt głównych z serii 8 jeszcze bardziej intuicyjny i łatwy w obsłudze graficzny interfejs BIOSu. Za pomocą myszki można zmienić większość standardowych ustawień jak i podnieść wydajność płyty. Co więcej, każda z 3 serii płyt głównych otrzymała unikalny wygląd BIOSu.

Nowe GIGABYTE App Center

GIGABYTE App Center to narzędzie, które umożliwia łatwy dostęp do wszystkich aplikacji GIGABYTE. Posiada przejrzysty interfejs oraz modyfikowalny kolor skórki.

GIGABYTE App Center pozwala na szybki dostęp do:

• EasyTune
• @BIOS
• EZ Setup
• Live Updates
• USB Blocker
• On/Off Charge 2
• Smart Recovery
• Smart Time Lock

Płyty główne z serii H81:

GA-H81M-DS2V
GA-H81-D3
GA-H81M-HD3
GA-H81M-S1
GA-H81M-D2V
GA-H81M-D3V
GA-H81M-S2PH
GA-H81M-DS2
GA-H81M-S2PV
GA-H81-D3P
GA-H81.Amp-UP

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube