ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CREATIVE: Nowe karty dźwiękowe Sound Blaster dla jeszcze lepszych wrażeń akustycznych

Firma Creative kontynuuje przedstawianie nowości produktowych. Kolejną premierą, która po raz pierwszy ujrzała światło dzienne podczas berlińskich targów IFA, są trzy nowe modele kart dźwiękowych: zewnętrzna Sound Blaster Omni Surround 5.1 oraz dwie wewnętrzne Sound Blaster Audigy Rx i Sound Blaster Audigy Fx.

Zewnętrzna karta Omni Surround 5.1 to najnowszy dodatek do legendarnej rodziny kart Sound Blaster, z których od lat słynie marka Creative. Dzięki pakietowi profesjonalnych technologii SBX Pro Studio, Sound Blaster Omni Surround 5.1 pomaga w znaczny sposób polepszyć jakość
i uwydatnić wszystkie szczegóły odtwarzanego dźwięku. To jednak nie jedyna jej funkcjonalność. Nowa karta dźwiękowa wyposażona została również we wzmacniacz słuchawkowy umożliwiający obsługę słuchawek o impedancji 600 omów. Dzięki niemu nawet najbardziej wymagający słuchacze mogą wychwycić każdy detal docierającego do ich uszu dźwięku i cieszyć się nagraniami odtwarzanymi w jakości studyjnej.

Karta dźwiękowa Sound Blaster Omni Surround 5.1 oferuje nie tylko rewelacyjną jakość odtwarzanych ścieżek audio – pozwala ona również na nagrywanie niezwykle czystego i wyrazistego dźwięku, co docenić mogą między innymi osoby nagrywające podcasty lub muzykę udostępnianą następnie na platformach takich jak YouTube czy Vimeo. W kartę wbudowany został podwójny mikrofon, zaś po nagraniu dźwięk oczyszczony zostaje przez urządzenie ze wszelkich zakłóceń, dzięki autorskim technologiom Creative CrystalVoice.

PS-SB Omni Surr51 L angle R2A 15cm

Nowa karta dźwiękowa Sound Blaster jest wyjątkowo przyjazna w obsłudze. Proces instalacji odbywa się automatycznie, natychmiast po połączeniu karty kablem USB z laptopem lub komputerem stacjonarnym. Urządzenie wyposażone zostało również w panel sterowania Sound Blaster Omni, który zapewnia użytkownikom dostęp do zaawansowanych technologii SBX Pro Studio i CrystalVoice – dzięki możliwości ich modyfikacji, każdy posiadacz karty z łatwością może określić ustawienia najlepiej dostosowane do jego potrzeb oraz rodzaju odtwarzanego i nagrywanego dźwięku.

Wśród nowości Creative pojawiły się również dwie wewnętrzne karty dźwiękowe – Audigy Rx i Audigy Fx, które umożliwiają przeistoczenie płaskiej ścieżki audio dostarczanej przez oryginalne komponenty komputera w niezwykle bogaty i przestrzenny dźwięk, całkowicie odmieniający oblicze odtwarzanego materiału. Audigy Rx to zaawansowana wewnętrzna karta dźwiękowa 7.1 PCIe, zaś Audigy Fx to wewnętrzna karta 5.1 PCIe. Obydwie karty oferują wzmacniacze słuchawkowe o impedancji 600 omów, odstęp sygnału od szumu na poziomie 106dB oraz możliwość pełnego dostosowania ustawień do własnych potrzeb za pomocą paneli sterowania. Ponadto w kartę Sound Blaster Audigy Rx wbudowany został podwójny mikrofon pozwalający na jednoczesne nagrywanie dźwięku przez kilka osób.

Nowe karty dźwiękowe Creative Sound Blaster dostępne będą w sprzedaży w pierwszej połowie października 2013. Ich cena wyniesie:

Sound Blaster Omni Surround 5.1 – 329 PLN
Sound Blaster Audigy Rx – 289 PLN
Sound Blaster Audigy Fx – 169 PLN

 

Komentarze zostały wyłączone