foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Nowe podkładki pod myszki SteelSeries

SteelSeries, lider i innowator w dziedzinie tworzenia peryferii komputerowych, rozpoczyna sprzedaż nowej linii produktów z rodziny podkładek QcK. QcK Limited oraz QcK+ Limited są wersją rozwojową jednych z najpopularniejszych na świecie podkładek pod myszki. Nowe QcK oferują całkowicie odświeżony wygląd oraz inny niż dotychczas rodzaj wykorzystywanego materiału. Linia Limited łączy ze sobą nowatorskie rozwiązania w celu zwiększenia precyzji użytkowania myszek, komfortu i długowieczności podkładki oraz elegancką stylistykę.

Zaprojektowane dla graczy o wysokich wymaganiach, najnowsze podkładki SteelSeries posiadają krawędzie obszyte metodą never-fray, która zapewnia długotrwałą ochronę przed strzępieniem się materiału. QcK Limited oraz QcK+ Limited zostały wykonane z mikroskopijnie tkanego materiału, który optymizuje precyzję śledzenia zarówno dla sensorów optycznych, jak i laserowych. Duża liczba włókien oraz większa gęstość tkaniny poprzez minimalizację tarcia przyczynia się do zdecydowanego zwiększenia szybkości poruszania myszki. Dzięki takiemu rozwiązaniu, każdy z użytkowników najnowszych podkładek SteelSeries ma pełną kontrolę nad gryzoniem w trakcie nawet najbardziej wymagającej rozgrywki.

Nowe podkładki SteelSeries zapewniają perfekcyjną precyzję, ogromny komfort i niezwykłą wytrzymałość – komentuje Jason Christian, jeden z menedżerów SteelSeries. – Projektując nowe QcK i QcK+ wsłuchaliśmy się w głosy zarówno inżynierów, jak i profesjonalnych graczy oraz fanów naszej marki. Włączając nowe produkty do sprzedaży wiedzieliśmy, że gdy tylko podkładki trafią na rynek, staną się nieodłącznym elementem ekwipunku każdego gracza – dodaje Christian.

QcK Limited oraz QcK+ Limited posiadają gumowane, antypoślizgowe podłoże, które zapewnia stałe położenie na praktycznie dowolnej powierzchni nawet w trakcie najbardziej dynamicznych akcji. Podkładki, swoim wyglądem nawiązują do wzorów i kolorystyki pasków narciarskich, wykorzystywanych w podstawowej wersji najnowszych słuchawek SteelSeries Arctis 3, 5 i 7. Wymiary podkładek to 3mm grubości oraz 32 na 27cm w przypadku mniejszej wersji oraz 45 na 40cm w wariancie z „plusem”. Oba produkty pojawią się na polskim rynku pod koniec pierwszego kwartału 2017 roku, obecnie można je zakupić w oficjalnym sklepie na SteelSeries.com – QcK Limited w cenie 19,99 USD, zaś QcK+ Limited za 24,99 USD.

 

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube