Lenovo IdeaPad 720

Elegancki notebook w średniej cenie

Więcej...

Genesis Xenon 400

Sprawna mysz to podstawa

Więcej...

ROG Strix Fusion Wireless

Wysoka jakość i dobre brzmienie

Więcej...

Cooler Master MasterBox Lite 5

Prosta ale elegancka

Więcej...

Fury Thunderjet Gaming Combo Set

3 w 1 czyli wygodny pakiet dla gracza

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ZOTAC: Plecak ZOTAC VR GO to wolność, komfort i swoboda wirtualnej rzeczywistości

ZOTAC VR GO

ZOTAC International, światowy lider w dziedzinie innowacji, zaprezentował całkowicie nowy, mieszczący się w plecaku system wirtualnej rzeczywistości - ZOTAC VR GO. Po raz pierwszy pokazany na targach Computex 2016, teraz oferuje zwiększoną wydajność i wytrzymałość.

“VR GO - innowacyjny system wirtualnej rzeczywistości, pozwalający użytkownikom na jeszcze pełniejsze doświadczanie wirtualnych światów" - powiedział Tony Wong, CEO ZOTAC International. "Chcemy zapewnić naszym użytkownikom rozwiązanie, które łączy w sobie łatwość obsługi, niewielkie rozmiary, wysoką wydajność oraz doskonałą jakość obrazu. VR GO - jest najlepszym rozwiązaniem dla wirtualnej rzeczywistości."

ZOTAC VR GO - to naprawdę przenośny system wirtualnej rzeczywistości. Zbudowany z należytą dbałością o każdy detal, poczynając od platformy sprzętowej po komfortowe wykończenie. VR GO zapewnia wyjątkową wydajność dzięki zastosowaniu karty graficznej NVIDIA GeForce GTX 1070 oraz procesora Intel
Core i7. Inteligentna konstrukcja i skuteczne chłodzenie pozwoliły pozbyć się ograniczeń dotyczących czasu pracy, a także zmniejszyć hałas do minimum.
Plecak posiada zabezpieczające paski na piersi i talii, dzięki czemu użytkownicy mogą swobodnie poruszać się po wirtualnych światach.

Na imponującą długość pracy VR GO wpływają dwie główne cechy konstrukcyjne:
- obecność dwóch wymiennych baterii, które pozwalają nawet na 2 godziny ciągłego działania;
- zmiana baterii bez wyłączania systemu, która otwiera możliwości dla niemal nieograniczonego czasu pracy. Ładowanie akumulatorów odbywa się za pomocą dostarczanej w zestawie stacji dokującej. Ponadto, dzięki zastosowaniu diod LED, użytkownicy mogą z łatwością monitorować poziom naładowania baterii.

"Przy opracowywaniu VR GO, zwróciliśmy szczególną uwagę na wygodę użytkownika" - powiedział Jacky Huang, dyrektor ZOTAC International, odpowiedzialny za Mini PC. "Chcemy, aby użytkownicy mogli całkowicie zanurzyć się w wirtualnej rzeczywistości, uwalniając się od krępujących ich kabli i przewodów zasilających."

Zazwyczaj systemy umieszczane są w pewnej odległości od użytkownika. VR GO łamie tę tradycję i wyznacza nowy standard dla urządzeń przenośnych. Aby zapewnić odpowiedni poziom komfortu, wytwarzane ciepło wydmuchiwane jest z dala od użytkownika, a specjalne kanały wentylacyjne pokrywające plecak, chłodzą plecy, pozwalając ciału oddychać nawet podczas dłuższych sesji.

Równomierny rozkład ciężaru komponentów systemu, jak również zastosowanie piankowego wypełnienia oparcia pleców oraz pasków na ramiona pozwoliło uzyskać ergonomiczny komfort.

Plecak VR GO - to kolejny krok w kierunku zapewnia efektu całkowitego zanurzenia w wirtualnej rzeczywistości, którą można obsługiwać nie tylko jako platformy mobilnej, ale także jako kompletny zamiennik stacjonarnego Mini PC, co czyni ten produkt idealnym rozwiązaniem dla zastosowaniach domowych, komercyjnych i przemysłowych. VR GO posiada preinstalowany systemem operacyjny Windows 10 Home i jest gotowy do pracy natychmiast po rozpakowaniu. Tradycyjnie, tak jak wszystkie Mini PC, także ZOTAC ZBOX VR GO pozwala na łatwą i szybką modyfikację dysku i pamięci.

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube