Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ZOTAC: 10 lat sukcesów marki

Specjalna edycja ZOTAC VR GO z plecakiem

ZOTAC International, światowy producent innowacyjnych rozwiązań, świętuje 10 lat sukcesów w branży technologicznej na globalnej konferencji prasowej w MIRA HOTEL w Hong Kongu, podczas której zostaną zaprezentowane specjalnie przygotowane z tej okazji produkty, odbędzie się także turniej ZOTAC WORLD CUP.

"Chciałbym wyrazić uznanie dla naszych pracowników, za ich niestrudzoną pracę przez ostatnie 10 lat" - powiedział Tony Wong, CEO ZOTAC International. "Od momentu, gdy rozpoczęliśmy umieszczanie logo ZOTAC na naszych produktach, nie przestaliśmy szukać nowych, lepszych rozwiązań. Naszym celem jest, aby ZOTAC znalazł się w każdej używanej technologii".

Na konferencji prasowej, która odbędzie się w Hong Kongu, przedstawimy specjalną limitowaną serię produktów w trzech głównych kategoriach - karty graficzne, mini-PC oraz dyski SSD. Produkty te posiadają jeszcze większą wydajność oraz dodatkowe funkcjonalności w porównaniu z konkurencyjnymi produktami. Ponadto w trakcie imprezy zostanie pokazany nasz długo oczekiwany mieszczący się w plecaku system wirtualnej rzeczywistości - ZOTAC VR GO.

Pierwszym z czterech zademonstrowanych produktów jest karta graficzna ZOTAC GeForce GTX 1080 ArcticStorm Thermaltake 10 Year Anniversary Edition. Dzięki połączeniu projektowania ZOTAC i inżynierii Thermaltake, powstała doskonała karta graficzna chłodzona cieszą. Zbudowana na bazie nowej płytki PCB z 16-fazowym układem zasilania (zamiast tradycyjnych 8+2-faz), oferuje znaczącą poprawię stabilności przy wysokim taktowaniu zegarów. Kolejną cechą, która zapewnia użytkownikom więcej kontroli jest wsparcie dla dual-BIOS, a także możliwość przełączania BIOS’ów przy użyciu narzędzia FIRESTORM.

"To wielki zaszczyt współpracować z ZOTAC przy tworzeniu chłodzonej cieczą karty graficznej ZOTAC 10th Anniversary GeForce GTX 1080. Liczymy na dalszą współpracę przy rozwoju wielu jeszcze bardziej ekscytujących produktów"- powiedział Kenny Lin, Prezes i Dyrektor Generalny firmy Thermaltake.

Dopełnieniem każdej karty graficznej ZOTAC GeForce GTX 1080 ArcticStorm Thermaltake 10 Year Anniversary Edition jest limitowana edycja ZOTAC SLI HB Bridge. Funkcjonujący na podstawie protokołu NVIDIA SLI HB, mostek ZOTAC SLI HB zapewnia wyższą przepustowość transferu między kartami graficznymi opartymi na architekturze NVIDIA Pascal™.

Także linia mini-PC z nowym 10 Year Anniversary Edition MAGNUS EN1080 wykorzystuje zaawansowany system chłodzenia cieczą. To kolejny rozdział w historii chłodzenia cieczą kompaktowych mini-PC ZOTAC. Jest to pierwszy mini-PC, wyposażony w kartę graficzną GeForce GTX 1080, która zapewnia najwyższą wydajność w grach i rozrywce. Rocznicowa wersja MAGNUS EN1080 otrzymała specjalnie zaprojektowaną obudowę oraz system oświetlenia SPECTRA.

Kolejnym produktem jest ZOTAC SONIX SSD. 10 Year Anniversary Edition SONIX SSD zapewnia ekstremalną szybkość transmisji danych, przesyłanych z prędkością do 2800 MB/s. Specjalna okolicznościowa edycja przekracza tę wartość do 10%. SONIX posiada także oświetlenie LED.

I wreszcie, system wirtualnej rzeczywistości w plecaku ZOTAC VR GO, który oferuje elegancki design, wyjątkową łatwość użytkowania i doskonałą wydajność. Poprzednia wersja systemu zrobiła olbrzymie wrażenie na odwiedzających targi Computex 2016, zapewniając bezprecedensową możliwość swobodnego przemieszczania się użytkownika VR bez ograniczających ruch przewodów.

Nowa wersja VR GO jest lżejsza, wytrzymalsza i łatwiejsza w użyciu.

Dzięki zastosowaniu karty graficznej GeForce GTX 1070 wydajność gier i wirtualnej rzeczywistości przekroczyła nowy poziom realizmu. VR GO jest wyposażony w hot-swap zasilania zapewniający ciągłość rozgrywki. Zarządzanie przewodami jest wyjątkowo proste, ponieważ gniazda HDMI i USB znajdują się w górnej części urządzenia, a niewykorzystane przewody mogą zostać ukryte wewnątrz.

Tworząc przyszłość, jesteśmy zobowiązani do zwracania uwagi nie tylko na rozwiązania sprzętowe, ale także do poszukiwania nowych kierunków innowacji. Skupiając się na wielu platformach, w tym sprawdzonych rozwiązaniach graficznych i informatycznych, wdrażamy technologie, produkty i usługi, które będą w stanie znacząco wpłynąć na równowagę sił na rynku.

 

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube