Sennheiser Momentum In-Ear Wireless Black

Dobre brzmienie to nie wszystko

Więcej...

Xblitz X5

Wideorejestrator montowany nad lusterkiem

Więcej...

Asustor AS4002T

NAS godny uwagi

Więcej...

Lenovo L27i-28

Prostota i elegancja

Więcej...

SanDisk Ultra USB Typ-C

Mały ale sprawny

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
54% użytkowników internetu w wieku powyżej 25 lat obawia się włamania na swoje konta w mediach społecznościowych
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ZOTAC: 10 lat sukcesów marki

Specjalna edycja ZOTAC VR GO z plecakiem

ZOTAC International, światowy producent innowacyjnych rozwiązań, świętuje 10 lat sukcesów w branży technologicznej na globalnej konferencji prasowej w MIRA HOTEL w Hong Kongu, podczas której zostaną zaprezentowane specjalnie przygotowane z tej okazji produkty, odbędzie się także turniej ZOTAC WORLD CUP.

"Chciałbym wyrazić uznanie dla naszych pracowników, za ich niestrudzoną pracę przez ostatnie 10 lat" - powiedział Tony Wong, CEO ZOTAC International. "Od momentu, gdy rozpoczęliśmy umieszczanie logo ZOTAC na naszych produktach, nie przestaliśmy szukać nowych, lepszych rozwiązań. Naszym celem jest, aby ZOTAC znalazł się w każdej używanej technologii".

Na konferencji prasowej, która odbędzie się w Hong Kongu, przedstawimy specjalną limitowaną serię produktów w trzech głównych kategoriach - karty graficzne, mini-PC oraz dyski SSD. Produkty te posiadają jeszcze większą wydajność oraz dodatkowe funkcjonalności w porównaniu z konkurencyjnymi produktami. Ponadto w trakcie imprezy zostanie pokazany nasz długo oczekiwany mieszczący się w plecaku system wirtualnej rzeczywistości - ZOTAC VR GO.

Pierwszym z czterech zademonstrowanych produktów jest karta graficzna ZOTAC GeForce GTX 1080 ArcticStorm Thermaltake 10 Year Anniversary Edition. Dzięki połączeniu projektowania ZOTAC i inżynierii Thermaltake, powstała doskonała karta graficzna chłodzona cieszą. Zbudowana na bazie nowej płytki PCB z 16-fazowym układem zasilania (zamiast tradycyjnych 8+2-faz), oferuje znaczącą poprawię stabilności przy wysokim taktowaniu zegarów. Kolejną cechą, która zapewnia użytkownikom więcej kontroli jest wsparcie dla dual-BIOS, a także możliwość przełączania BIOS’ów przy użyciu narzędzia FIRESTORM.

"To wielki zaszczyt współpracować z ZOTAC przy tworzeniu chłodzonej cieczą karty graficznej ZOTAC 10th Anniversary GeForce GTX 1080. Liczymy na dalszą współpracę przy rozwoju wielu jeszcze bardziej ekscytujących produktów"- powiedział Kenny Lin, Prezes i Dyrektor Generalny firmy Thermaltake.

Dopełnieniem każdej karty graficznej ZOTAC GeForce GTX 1080 ArcticStorm Thermaltake 10 Year Anniversary Edition jest limitowana edycja ZOTAC SLI HB Bridge. Funkcjonujący na podstawie protokołu NVIDIA SLI HB, mostek ZOTAC SLI HB zapewnia wyższą przepustowość transferu między kartami graficznymi opartymi na architekturze NVIDIA Pascal™.

Także linia mini-PC z nowym 10 Year Anniversary Edition MAGNUS EN1080 wykorzystuje zaawansowany system chłodzenia cieczą. To kolejny rozdział w historii chłodzenia cieczą kompaktowych mini-PC ZOTAC. Jest to pierwszy mini-PC, wyposażony w kartę graficzną GeForce GTX 1080, która zapewnia najwyższą wydajność w grach i rozrywce. Rocznicowa wersja MAGNUS EN1080 otrzymała specjalnie zaprojektowaną obudowę oraz system oświetlenia SPECTRA.

Kolejnym produktem jest ZOTAC SONIX SSD. 10 Year Anniversary Edition SONIX SSD zapewnia ekstremalną szybkość transmisji danych, przesyłanych z prędkością do 2800 MB/s. Specjalna okolicznościowa edycja przekracza tę wartość do 10%. SONIX posiada także oświetlenie LED.

I wreszcie, system wirtualnej rzeczywistości w plecaku ZOTAC VR GO, który oferuje elegancki design, wyjątkową łatwość użytkowania i doskonałą wydajność. Poprzednia wersja systemu zrobiła olbrzymie wrażenie na odwiedzających targi Computex 2016, zapewniając bezprecedensową możliwość swobodnego przemieszczania się użytkownika VR bez ograniczających ruch przewodów.

Nowa wersja VR GO jest lżejsza, wytrzymalsza i łatwiejsza w użyciu.

Dzięki zastosowaniu karty graficznej GeForce GTX 1070 wydajność gier i wirtualnej rzeczywistości przekroczyła nowy poziom realizmu. VR GO jest wyposażony w hot-swap zasilania zapewniający ciągłość rozgrywki. Zarządzanie przewodami jest wyjątkowo proste, ponieważ gniazda HDMI i USB znajdują się w górnej części urządzenia, a niewykorzystane przewody mogą zostać ukryte wewnątrz.

Tworząc przyszłość, jesteśmy zobowiązani do zwracania uwagi nie tylko na rozwiązania sprzętowe, ale także do poszukiwania nowych kierunków innowacji. Skupiając się na wielu platformach, w tym sprawdzonych rozwiązaniach graficznych i informatycznych, wdrażamy technologie, produkty i usługi, które będą w stanie znacząco wpłynąć na równowagę sił na rynku.

 

 

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube