ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CREATIVE: Poszerza się seria popularnych słuchawek Aurvana

Podczas targów IFA, odbywających się w Berlinie między 6 a 11 września, marka Creative zaprezentuje kilka najnowszych produktów, cechujących się zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi oraz niezwykle stylowym designem.Pierwszymi nowościami są zestawy słuchawkowe z linii Aurvana - ta szczególnie lubiana i ceniona przez użytkowników seria, poszerzona zostaje o trzy modele: Aurvana Platinum, Aurvana Gold oraz Aurvana Live!2.

Premierowe zestawy, podobnie jak znane już urządzenia z tej linii, oferują dźwięk w jakości studyjnej, przy zachowaniu przystępnej ceny. Dodatkowo wzbogacono je o najnowsze technologie i funkcjonalności.

Najbardziej zaawansowaną z nowości jest bezprzewodowy zestaw Aurvana Platinum. To w pełni profesjonalny zestaw słuchawkowy, wyposażony w potężne 50-milimetrowe przetworniki dźwięku, podkreślające siłę basów, ostrość tonów wysokich oraz wyrazistość wokali. Premierowym rozwiązaniem zastosowanym w słuchawkach Aurvana Platinum jest autorska technologia ShareMe. Umożliwia ona równoczesne odtwarzanie dźwięku w dwóch zestawach, poprzez ich bezprzewodowe połączenie. Dzięki tej funkcjonalności dwóch użytkowników, każdy na własnych słuchawkach, może jednocześnie słuchać tego samego źródła - odtwarzanej z jednego nadajnika muzyki czy też emitowanego w telewizji filmu.

Aurvana Platinum, podobnie jak zaprezentowane wcześniej w tym roku nowości Creative, korzysta ze standardu łączności NFC, umożliwiającego wyjątkowo szybkie i łatwe parowanie słuchawek z nadajnikiem za pomocą jednego ich zetknięcia. Aurvana Platinum wygodnie połączyć można również z urządzeniami nieposiadającymi funkcji NFC, korzystając z modułu łączności bezprzewodowej Bluetooth. Dzięki kodekom aptX oraz AAC sygnał przesyłany do słuchawek dociera bez zakłóceń i opóźnień. Kolejnym przydatnym rozwiązaniem jest technologia Creative Multipoint, umożliwiająca łączenie się słuchawek z dwoma bezprzewodowymi nadajnikami jednocześnie. Oznacza to, że użytkownik na przykład podczas oglądania filmu na komputerze lub tablecie, może natychmiastowo, bez konieczności rozłączania i podłączania zestawu Aurvana do telefonu, odebrać pilne połączenie.

Zestaw Platinum wyposażono w cztery mikrofony, których zadaniem jest jak najbardziej precyzyjne przechwytywanie dźwięku i dostarczanie go w krystalicznej jakości do uszu odbiorcy znajdującego się po drugiej stronie połączenia. Zaawansowana technologia aktywnej redukcji hałasu wycisza ok. 90% odgłosów pochodzących z otoczenia, oferując jednocześnie wybór zoptymalizowanych ustawień do wykorzystania w zależności od tego, z jakiego miejsca prowadzona jest rozmowa - z pociągu lub głośnego pokoju.

Drugim z nowych modeli słuchawek Creative jest bezprzewodowy zestaw Aurvana Gold, korzystający z łączności Bluetooth. Został on wyposażony w 40-milimetrowe neodymowe przetworniki dźwięku oraz pakiet technologii zapewniających wyjątkową wygodę korzystania. Podobnie, jak słuchawki Platinum, tak i model Aurvana Gold, korzysta z technologii ShareMe, standardu łączności NFC oraz aktywnej redukcji odgłosów z otoczenia, będącej w stanie wyciszyć ok. 85% niepożądanych zakłóceń. W zestaw wbudowane zostały dwa mikrofony, dzięki którym możliwe jest prowadzenie wysokiej jakości rozmów telefonicznych.

Trzecią premierą nowej serii Aurvana jest zestaw Aurvana Live!2. To ulepszony i odświeżony wizualnie model niezwykle popularnych słuchawek Aurvana Live!, jednego z najchętniej wybieranych zestawów firmy Creative. Podobnie, jak pierwsza wersja, tak i jej następczyni oferuje niezwykle bogaty i przestrzenny dźwięk wydobywający się z 40-milimetrowych przetworników neodymowych, którego szczegółowość i wyrazistość podkreślają kompozytowe membrany z biocelulozy, wykorzystane w zestawie. Zestaw Aurvana Live!2 wzbogacony został również o wbudowany mikrofon umożliwiający prowadzenie rozmów telefonicznych i internetowych. Słuchawki dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych - czarno-srebrnej i czarno-czerwonej.

Cena i dostępność
Nowe słuchawki z serii Creative Aurvana dostępne będą w październiku 2013 roku. Ich ceny wynosić będą:
Aurvana Platinum - 1199 PLN
Aurvana Gold - 799 PLN
Aurvana Live!2 - 499 PLNKomentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube