Genesis Krypton 700

Bardzo kolorowa mysz

Więcej...

Genesis Vanad 750

Mouse bungee godny uwagi

Więcej...

DOD LS475W

Wideorejestrator samochodowy z GPS

Więcej...

Cooler Master MasterMouse S

Prosta mysz dla graczy

Więcej...

Genesis Radon 600 Virtual 7.1 Headset

Słuchawki z dźwiękiem 7,1

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CREATIVE: Poszerza się seria popularnych słuchawek Aurvana

Podczas targów IFA, odbywających się w Berlinie między 6 a 11 września, marka Creative zaprezentuje kilka najnowszych produktów, cechujących się zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi oraz niezwykle stylowym designem.Pierwszymi nowościami są zestawy słuchawkowe z linii Aurvana - ta szczególnie lubiana i ceniona przez użytkowników seria, poszerzona zostaje o trzy modele: Aurvana Platinum, Aurvana Gold oraz Aurvana Live!2.

Premierowe zestawy, podobnie jak znane już urządzenia z tej linii, oferują dźwięk w jakości studyjnej, przy zachowaniu przystępnej ceny. Dodatkowo wzbogacono je o najnowsze technologie i funkcjonalności.

Najbardziej zaawansowaną z nowości jest bezprzewodowy zestaw Aurvana Platinum. To w pełni profesjonalny zestaw słuchawkowy, wyposażony w potężne 50-milimetrowe przetworniki dźwięku, podkreślające siłę basów, ostrość tonów wysokich oraz wyrazistość wokali. Premierowym rozwiązaniem zastosowanym w słuchawkach Aurvana Platinum jest autorska technologia ShareMe. Umożliwia ona równoczesne odtwarzanie dźwięku w dwóch zestawach, poprzez ich bezprzewodowe połączenie. Dzięki tej funkcjonalności dwóch użytkowników, każdy na własnych słuchawkach, może jednocześnie słuchać tego samego źródła - odtwarzanej z jednego nadajnika muzyki czy też emitowanego w telewizji filmu.

Aurvana Platinum, podobnie jak zaprezentowane wcześniej w tym roku nowości Creative, korzysta ze standardu łączności NFC, umożliwiającego wyjątkowo szybkie i łatwe parowanie słuchawek z nadajnikiem za pomocą jednego ich zetknięcia. Aurvana Platinum wygodnie połączyć można również z urządzeniami nieposiadającymi funkcji NFC, korzystając z modułu łączności bezprzewodowej Bluetooth. Dzięki kodekom aptX oraz AAC sygnał przesyłany do słuchawek dociera bez zakłóceń i opóźnień. Kolejnym przydatnym rozwiązaniem jest technologia Creative Multipoint, umożliwiająca łączenie się słuchawek z dwoma bezprzewodowymi nadajnikami jednocześnie. Oznacza to, że użytkownik na przykład podczas oglądania filmu na komputerze lub tablecie, może natychmiastowo, bez konieczności rozłączania i podłączania zestawu Aurvana do telefonu, odebrać pilne połączenie.

Zestaw Platinum wyposażono w cztery mikrofony, których zadaniem jest jak najbardziej precyzyjne przechwytywanie dźwięku i dostarczanie go w krystalicznej jakości do uszu odbiorcy znajdującego się po drugiej stronie połączenia. Zaawansowana technologia aktywnej redukcji hałasu wycisza ok. 90% odgłosów pochodzących z otoczenia, oferując jednocześnie wybór zoptymalizowanych ustawień do wykorzystania w zależności od tego, z jakiego miejsca prowadzona jest rozmowa - z pociągu lub głośnego pokoju.

Drugim z nowych modeli słuchawek Creative jest bezprzewodowy zestaw Aurvana Gold, korzystający z łączności Bluetooth. Został on wyposażony w 40-milimetrowe neodymowe przetworniki dźwięku oraz pakiet technologii zapewniających wyjątkową wygodę korzystania. Podobnie, jak słuchawki Platinum, tak i model Aurvana Gold, korzysta z technologii ShareMe, standardu łączności NFC oraz aktywnej redukcji odgłosów z otoczenia, będącej w stanie wyciszyć ok. 85% niepożądanych zakłóceń. W zestaw wbudowane zostały dwa mikrofony, dzięki którym możliwe jest prowadzenie wysokiej jakości rozmów telefonicznych.

Trzecią premierą nowej serii Aurvana jest zestaw Aurvana Live!2. To ulepszony i odświeżony wizualnie model niezwykle popularnych słuchawek Aurvana Live!, jednego z najchętniej wybieranych zestawów firmy Creative. Podobnie, jak pierwsza wersja, tak i jej następczyni oferuje niezwykle bogaty i przestrzenny dźwięk wydobywający się z 40-milimetrowych przetworników neodymowych, którego szczegółowość i wyrazistość podkreślają kompozytowe membrany z biocelulozy, wykorzystane w zestawie. Zestaw Aurvana Live!2 wzbogacony został również o wbudowany mikrofon umożliwiający prowadzenie rozmów telefonicznych i internetowych. Słuchawki dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych - czarno-srebrnej i czarno-czerwonej.

Cena i dostępność
Nowe słuchawki z serii Creative Aurvana dostępne będą w październiku 2013 roku. Ich ceny wynosić będą:
Aurvana Platinum - 1199 PLN
Aurvana Gold - 799 PLN
Aurvana Live!2 - 499 PLNKomentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube