foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Logitech wspólnie z Media Markt na Warsaw Games Week 2016

Firma Logitech – wiodący producent akcesoriów dla graczy – weźmie udział w 2. edycji targów gier komputerowych i wideo Warsaw Games Week. Szwajcarska firma będzie jednym z partnerów technologicznych stoiska Media Markt, mieszącego się w hali nr 2. Odwiedzający będą mogli wziąć udział w turniejach Counter Strike: Global Offensive oraz konkursie na najszybszy przejazd w grze Forza Horizon 3. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody.

Od piątku do niedzieli wszyscy, którzy odwiedzą stoisko będą mogli zmierzyć się ze sobą w indywidualnych turniejach Counter Strike: Global Offensive w trybie Death Match. Każdego dnia zostaną rozdane wartościowe nagrody dla finalistów. Zwycięzcy otrzymają myszy G900, zdobywcy 2. miejsca myszki G PRO, a 3. – G302.
Kolejną atrakcją przygotowaną wspólnie przez firmy Logitech i Microsoft będzie konkurs na najszybsze okrążenie w grze Forza Horizon 3. Gracze będą mogli poczuć prawdziwe rajdowe emocje dzięki fotelom Playseat oraz kierownicom od Logitech. Konkurs potrwa od czwartku do soboty. Zdobywca najlepszego czasu otrzyma kierownice G920, kompatybilną z najnowszą generacją konsol Xbox oraz komputerami PC.
Dodatkowo firma Logitech wraz z siecią sklepów Media Markt i Saturn przygotowały dla gości specjalną ofertę z okazji Warsaw Games Week – przy zakupie dowolnego produktu Logitech G klienci otrzymają 50% zniżki na drugi produkt. Promocja obowiązywać będzie w dniach 13¬–16 października 2016 r. na terenie targów i w sklepach:
• Media Markt Marki,
• Media Markt Górczewska,
• Media Markt Aleja Krakowska
• Media Markt Ostrobramska
• Saturn Złote Tarasy
• Saturn Blue City
• Saturn Arkadia
• Saturn Janki
• Saturn Targówek
Ponadto odwiedzający stoisko będą mogli zobaczyć i przetestować najnowsze produkty dla graczy Logitech: serię Prodigy, słuchawki G933 w edycji limitowanej Snow, mysz G PRO oraz klawiaturę G810.
Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube