ERATO Verse

Małe koreczki w uszach od dobrej muzyki

Więcej...

Lanberg RO-120GE

Mały router do prostych zastosowań

Więcej...

Sennheiser IE 80S

Słuchawki bardzo uniwersalne

Więcej...

TP-LINK Archer C6

Transmisja danych z prędkością 1200 Mbp

Więcej...

UPS PowerWalker DC Secure Adapter 12V

Zasilacz z funkcją UPS-a

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

LINKSYS: Firma uzupełnia rodzinę urządzeń MU-MIMO

Router Linksys

Na samym początku do internetu podłączaliśmy tylko komputery. Z czasem w naszych domach zagościły konsole, które oferowały możliwość rozgrywek online. Jeszcze później przyszedł czas na smartfony, tablety, laptopy. Aktualnie coraz popularniejsze stają się inteligentne gadżety (zegarki, opaski), systemy monitoringu i urządzenia automatyki domowej. Rola routera, kart sieciowych i wzmacniaczy zasięgu WI-FI jest coraz większa. Rodzina urządzeń MU-MIMO od firmy Linksys to sprzęt, który powinien znaleźć się w każdym nowoczesnym, inteligentnym domu.

Linksys EA9500 - trzy zakresy pracy dla najbardziej wymagających

Router EA9500 to idealne rozwiązanie dla rozrywki i pracy w jednym. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wydajnie pracował w domu (np. prowadząc wideokonferencje), podczas gdy Twoje dzieci w pokoju obok oglądają film w rozdzielczości 4K lub prowadzą intensywną rozgrywkę online.

Urządzenie oferuje 3 niezależne pasma WiFi umożliwiające bardzo szybkie połączenie o łącznej wartości do 5.3 Gb/s. Dla tego urządzenia wręcz idealne są aplikacje wykorzystujące wysoką przepustowość: wideokonferencje, strumieniowanie materiałów wideo i rozgrywki online. Dla połączeń mniej wymagających z powodzeniem można wykorzystywać pasmo 2.4 GHz.

Linksys RE7000 - jeszcze większy zasięg WiFi bez strat jakości

MU-MIMO – najnowsza technologia szybkiej łączności bezprzewodowej w standardzie AC, która pozwala na jednoczesne strumieniowanie multimediów o wysokiej rozdzielczości oraz rozgrywki online na wielu urządzeniach.
Automatyczny i bezproblemowy roaming – Twoje urządzenia bezprzewodowe będą automatycznie przyłączały się do silniejszej sieci WiFi, podczas gdy Ty poruszając się po domu i jego okolicy nawet nie zauważysz momentu przełączenia. Usługa działa w urządzeniach serii MAX-STREAM™.
Zasięg do 930 m² – zwiększ zasięg swojego routera bezprzewodowego do 930m² eliminując martwe strefy.
Technologia Spot Finder – łatwa w użyciu technologia, która w kilku prostych krokach pozwala ustalić najlepsze miejsce instalacji wzmacniacza tak, aby wzmocnienie sygnału było jak najlepsze.
Działa z każdym routerem – urządzenie współpracuje z każdym dostępnym na rynku routerem bezprzewodowym.
Technologia Cross-Band – maksymalizuje efektywność jednoczesnego korzystania z obu pasm do szybkiego transferu danych i nieprzerwanego strumieniowania muzyki, wideo i gier.
Jednoczesna praca w dwóch pasmach (2.4GHz + 5 GHz) – urządzenie zapewnia silniejsze połączenie w szerszym zakresie niż jedno pasmo.
Kształtowanie wiązki – optymalizuje wydajność poprzez skoncentrowanie wiązki sygnału bezprzewodowego do podłączonych urządzeń.
Port Gigabit Ethernet – transfer danych 10 razy szybszy niż w przypadku standardu Fast Ethernet.

Linksys WUSB6100M - przygotuj swój komputer na sieć nowej jakości

Najważniejsze funkcje:

MU-MIMO - karta sieciowa USB Linksys WUSB6100M to idealne uzupełnienie routera i wzmacniacza WIFI, która pozwoli osiągać najlepsze wyniki nawet na starszych komputerach
Dwa zakresy pracy - dzięki dwóm pasmom masz możliwość wygodnej pracy i podziału zadań - dla mniej wymagających czynności warto skorzystać z pasma o częstotliwości 2.4GHz, natomiast przy tych zaawansowanych (strumieniowanie wideo, audio, rozgrywki online) - z wydajnego pasma o częstotliwości 5GHz.

 

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube