ADATA P10500

Kieszonkowy power bank

Więcej...

Fritz!Box 4040

Sympatyczny router do domu

Więcej...

Rapoo V500S

Mechaniczna klawiatura dla graczy

Więcej...

Lenovo Star Wars Jedi Challenges

Rozszerzona rzeczywistość od Lenovo

Więcej...

ADATA P20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

LINKSYS: Firma uzupełnia rodzinę urządzeń MU-MIMO

Router Linksys

Na samym początku do internetu podłączaliśmy tylko komputery. Z czasem w naszych domach zagościły konsole, które oferowały możliwość rozgrywek online. Jeszcze później przyszedł czas na smartfony, tablety, laptopy. Aktualnie coraz popularniejsze stają się inteligentne gadżety (zegarki, opaski), systemy monitoringu i urządzenia automatyki domowej. Rola routera, kart sieciowych i wzmacniaczy zasięgu WI-FI jest coraz większa. Rodzina urządzeń MU-MIMO od firmy Linksys to sprzęt, który powinien znaleźć się w każdym nowoczesnym, inteligentnym domu.

Linksys EA9500 - trzy zakresy pracy dla najbardziej wymagających

Router EA9500 to idealne rozwiązanie dla rozrywki i pracy w jednym. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wydajnie pracował w domu (np. prowadząc wideokonferencje), podczas gdy Twoje dzieci w pokoju obok oglądają film w rozdzielczości 4K lub prowadzą intensywną rozgrywkę online.

Urządzenie oferuje 3 niezależne pasma WiFi umożliwiające bardzo szybkie połączenie o łącznej wartości do 5.3 Gb/s. Dla tego urządzenia wręcz idealne są aplikacje wykorzystujące wysoką przepustowość: wideokonferencje, strumieniowanie materiałów wideo i rozgrywki online. Dla połączeń mniej wymagających z powodzeniem można wykorzystywać pasmo 2.4 GHz.

Linksys RE7000 - jeszcze większy zasięg WiFi bez strat jakości

MU-MIMO – najnowsza technologia szybkiej łączności bezprzewodowej w standardzie AC, która pozwala na jednoczesne strumieniowanie multimediów o wysokiej rozdzielczości oraz rozgrywki online na wielu urządzeniach.
Automatyczny i bezproblemowy roaming – Twoje urządzenia bezprzewodowe będą automatycznie przyłączały się do silniejszej sieci WiFi, podczas gdy Ty poruszając się po domu i jego okolicy nawet nie zauważysz momentu przełączenia. Usługa działa w urządzeniach serii MAX-STREAM™.
Zasięg do 930 m² – zwiększ zasięg swojego routera bezprzewodowego do 930m² eliminując martwe strefy.
Technologia Spot Finder – łatwa w użyciu technologia, która w kilku prostych krokach pozwala ustalić najlepsze miejsce instalacji wzmacniacza tak, aby wzmocnienie sygnału było jak najlepsze.
Działa z każdym routerem – urządzenie współpracuje z każdym dostępnym na rynku routerem bezprzewodowym.
Technologia Cross-Band – maksymalizuje efektywność jednoczesnego korzystania z obu pasm do szybkiego transferu danych i nieprzerwanego strumieniowania muzyki, wideo i gier.
Jednoczesna praca w dwóch pasmach (2.4GHz + 5 GHz) – urządzenie zapewnia silniejsze połączenie w szerszym zakresie niż jedno pasmo.
Kształtowanie wiązki – optymalizuje wydajność poprzez skoncentrowanie wiązki sygnału bezprzewodowego do podłączonych urządzeń.
Port Gigabit Ethernet – transfer danych 10 razy szybszy niż w przypadku standardu Fast Ethernet.

Linksys WUSB6100M - przygotuj swój komputer na sieć nowej jakości

Najważniejsze funkcje:

MU-MIMO - karta sieciowa USB Linksys WUSB6100M to idealne uzupełnienie routera i wzmacniacza WIFI, która pozwoli osiągać najlepsze wyniki nawet na starszych komputerach
Dwa zakresy pracy - dzięki dwóm pasmom masz możliwość wygodnej pracy i podziału zadań - dla mniej wymagających czynności warto skorzystać z pasma o częstotliwości 2.4GHz, natomiast przy tych zaawansowanych (strumieniowanie wideo, audio, rozgrywki online) - z wydajnego pasma o częstotliwości 5GHz.