Lenovo IdeaPad 720

Elegancki notebook w średniej cenie

Więcej...

Genesis Xenon 400

Sprawna mysz to podstawa

Więcej...

ROG Strix Fusion Wireless

Wysoka jakość i dobre brzmienie

Więcej...

Cooler Master MasterBox Lite 5

Prosta ale elegancka

Więcej...

Fury Thunderjet Gaming Combo Set

3 w 1 czyli wygodny pakiet dla gracza

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

D-LINK: Nowa kamera zgodna z regułami IFTTT

Nowa kamera D-LINK


D-Link wiodący dostawca kamer IP w Europie, poinformował o wprowadzeniu na rynek pierwszej kamery ekosystemu automatyki domowej mydlink™ Home DCS-8200LH zgodnej z regułami IFTTT (If This Then That). Kamera panoramiczna mydlink™ Home HD umożliwia monitorowanie w pełnym kolorze i jakości HD 720p. Łatwa w instalacji udostępnia podgląd przy słabym oświetleniu z doskonałym czystym i panoramicznym obrazem. Reguły dla DCS-8200LH są dostępne w kanale IFTTT D-Link Connected Home Camera Channel.

Wraz z dodaniem modelu DCS-8200LH do ekosystemu mydlink Home zwiększyła się liczba dostępnych urządzeń domowej automatyki D-Linka współpracujących z IFTTT. Oprócz kamery należą do nich syreny, Smart Plug oraz czujniki ruchu i zalania.

Dzięki działaniom prowadzonym wspólnie z partnerami, jak w przypadku IFTTT, udostępniamy naszym klientom dodatkowe narzędzia, dzięki którym ich domy i biura staną się jeszcze bardziej bezpieczne i wygodne – powiedział Kamil Rusjan, Marketing Manager z D-Link Polska. - Z pomocą IFTTT użytkownicy mogą łączyć się z ekosystemem mydlink Home, co daje nieskończone możliwości tworzenia scenariuszy automatyzacji domu.

Rozpoczęcie obsługi kamery D-Linka przez Apple Home Kit i nową aplikację Home w systemie operacyjnym iOS 10, a teraz przez kanał IFTTT, to dowód na kontynuację programu, którego celem jest dostępność urządzeń domowej automatyki przez zaufane platformy. W kanale IFTTT D-Link Connected Home Camera Channel, użytkownicy znajdą nie tylko gotowe reguły. Mogą też utworzyć własne, umożliwiające łączenie się z kamerami mydlink Home przez aplikacje i urządzenia innych producentów w celu utworzenia w pełni zautomatyzowanego domowego systemu bezpieczeństwa lub systemu zarządzania domem.

Przykładowo użytkownicy mogą utworzyć regułę IFTTT, która umożliwi kamerze DCS-8200LH automatycznie rozpoczęcie nagrywania za każdym razem, gdy domownicy będą wychodzić z domu lub zapisywanie zrzutu ekranu, gdy zadzwoni dzwonek do drzwi. Dzięki dostępowi na żywo lub odtworzeniu zapisanego wideo w każdym miejscu przez tablet lub smartfon, właściciel domu może szybko sprawdzić, czy nie stało się nic, co wymaga natychmiastowej interwencji. Pozwala też przekonać się jakie wydarzenie uruchomiło czujnik ruchu lub co było powodem wszczęcia alarmu przez czujnik zalania.

DCS-8200LH umożliwia monitorowanie w pełnym, 180 stopniowym polu widzenia. Brak zniekształceń spowodowanych użyciem obiektywu typu „rybie oko” widoczne jest całe pomieszczenie. Dzięki temu nie ma konieczności użycia dodatkowych kamer lub korzystania z funkcji pochyłu i obrotu.

W przyszłości do linii kamer z obsługą reguł IFTTT dołączą kolejne urządzenia, w tym zewnętrzna całodobowa kamera HD (DCS-935LH) oraz model DCS-8300LH, przyczyniając się do jeszcze pełniejszej ochrony domu lub biura z użyciem nadzoru wizyjnego.

Dostępność
Bezpłatna aplikacja mydlink Home z obsługą IFTTT jest dostępna do pobrania dla systemów iOS i Android. IFTTT publikuje reguły obsługujące urządzenia D-Linka, które są dostępne pod adresem https://ifttt.com. 

 

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube