ERATO Verse

Małe koreczki w uszach od dobrej muzyki

Więcej...

Lanberg RO-120GE

Mały router do prostych zastosowań

Więcej...

Sennheiser IE 80S

Słuchawki bardzo uniwersalne

Więcej...

TP-LINK Archer C6

Transmisja danych z prędkością 1200 Mbp

Więcej...

UPS PowerWalker DC Secure Adapter 12V

Zasilacz z funkcją UPS-a

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

D-LINK: Nowa kamera zgodna z regułami IFTTT

Nowa kamera D-LINK


D-Link wiodący dostawca kamer IP w Europie, poinformował o wprowadzeniu na rynek pierwszej kamery ekosystemu automatyki domowej mydlink™ Home DCS-8200LH zgodnej z regułami IFTTT (If This Then That). Kamera panoramiczna mydlink™ Home HD umożliwia monitorowanie w pełnym kolorze i jakości HD 720p. Łatwa w instalacji udostępnia podgląd przy słabym oświetleniu z doskonałym czystym i panoramicznym obrazem. Reguły dla DCS-8200LH są dostępne w kanale IFTTT D-Link Connected Home Camera Channel.

Wraz z dodaniem modelu DCS-8200LH do ekosystemu mydlink Home zwiększyła się liczba dostępnych urządzeń domowej automatyki D-Linka współpracujących z IFTTT. Oprócz kamery należą do nich syreny, Smart Plug oraz czujniki ruchu i zalania.

Dzięki działaniom prowadzonym wspólnie z partnerami, jak w przypadku IFTTT, udostępniamy naszym klientom dodatkowe narzędzia, dzięki którym ich domy i biura staną się jeszcze bardziej bezpieczne i wygodne – powiedział Kamil Rusjan, Marketing Manager z D-Link Polska. - Z pomocą IFTTT użytkownicy mogą łączyć się z ekosystemem mydlink Home, co daje nieskończone możliwości tworzenia scenariuszy automatyzacji domu.

Rozpoczęcie obsługi kamery D-Linka przez Apple Home Kit i nową aplikację Home w systemie operacyjnym iOS 10, a teraz przez kanał IFTTT, to dowód na kontynuację programu, którego celem jest dostępność urządzeń domowej automatyki przez zaufane platformy. W kanale IFTTT D-Link Connected Home Camera Channel, użytkownicy znajdą nie tylko gotowe reguły. Mogą też utworzyć własne, umożliwiające łączenie się z kamerami mydlink Home przez aplikacje i urządzenia innych producentów w celu utworzenia w pełni zautomatyzowanego domowego systemu bezpieczeństwa lub systemu zarządzania domem.

Przykładowo użytkownicy mogą utworzyć regułę IFTTT, która umożliwi kamerze DCS-8200LH automatycznie rozpoczęcie nagrywania za każdym razem, gdy domownicy będą wychodzić z domu lub zapisywanie zrzutu ekranu, gdy zadzwoni dzwonek do drzwi. Dzięki dostępowi na żywo lub odtworzeniu zapisanego wideo w każdym miejscu przez tablet lub smartfon, właściciel domu może szybko sprawdzić, czy nie stało się nic, co wymaga natychmiastowej interwencji. Pozwala też przekonać się jakie wydarzenie uruchomiło czujnik ruchu lub co było powodem wszczęcia alarmu przez czujnik zalania.

DCS-8200LH umożliwia monitorowanie w pełnym, 180 stopniowym polu widzenia. Brak zniekształceń spowodowanych użyciem obiektywu typu „rybie oko” widoczne jest całe pomieszczenie. Dzięki temu nie ma konieczności użycia dodatkowych kamer lub korzystania z funkcji pochyłu i obrotu.

W przyszłości do linii kamer z obsługą reguł IFTTT dołączą kolejne urządzenia, w tym zewnętrzna całodobowa kamera HD (DCS-935LH) oraz model DCS-8300LH, przyczyniając się do jeszcze pełniejszej ochrony domu lub biura z użyciem nadzoru wizyjnego.

Dostępność
Bezpłatna aplikacja mydlink Home z obsługą IFTTT jest dostępna do pobrania dla systemów iOS i Android. IFTTT publikuje reguły obsługujące urządzenia D-Linka, które są dostępne pod adresem https://ifttt.com. 

 

 

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube