Mio Pilot 15LM

Nawigacje ciągle na topie

Więcej...

Audictus Explorer

Słuchawki godne uwagi

Więcej...

Cooler Master CM310

Szyk i elegancja

Więcej...

Plantronics BackBeat FIT 305

Nie liczy się rozmiar tylko jakość

Więcej...

Audictus Winner

Winner znaczy zwycięzca

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

LENOVO: Nowy format gamingowych pecetów z funkcjami wirtualnej rzeczywistości

Zestaw komputerowy Lenovo

Na targach gamescom® firma Lenovo udowodniła, że z zaawansowanych gier i wirtualnej rzeczywistości (VR) można korzystać niemal wszędzie, a to dzięki nowym komputerom dla graczy Lenovo ideacentre Y710 Cube i Lenovo ideacentre AIO Y910.

Choć wielu graczy rozgrywa cyfrowe bitwy na specjalnie zaaranżowanych gamingowych stanowiskach, to aż 47%1 gra bez przywiązania do biurka. Dlatego właśnie firma Lenovo opracowała ideacentre Y710 Cube i ideacentre AIO Y910 w minimalistycznych obudowach, aby zapewnić zapalonym graczom najwyższą wydajność zarówno w domu, jak i w dowolnym miejscu na świecie. Siedząc przy tradycyjnym biurku, jak i na kanapie użytkownicy nowych komputerów o formacie „kostki” oraz All-in-One mogą korzystać z najlepszych parametrów w grach niemal wszędzie.

Zabierz ideacentre Y710 Cube tam, gdzie chcesz
Ideacentre Y710 Cube wyposażony w uchwyt do wygodnego przenoszenia to komputer idealny dla osób, które chcą być cały czas w grze, niezależnie od miejsca, w którym przebywają w danej chwili. Zamknięty w eleganckiej obudowie w formie 7,4-kilogramowej „kostki” został wyposażony w najnowsze karty graficzne do modelu NVIDIA® GeForce® GTX 1080, procesory do Intel® Core™ i7 6. generacji oraz pamięci DDR4 do 32 GB - a to wszystko aby obsłużyć nawet najbardziej wymagające współczesne gry. Ideacentre Y710 Cube dzięki potężnej mocy obliczeniowej w czasie rzeczywistym pozwala na stabilną obsługę gamingu w rozdzielczości 4K oraz rozszerzonej rzeczywistości, a także na streaming online w wysokiej jakości. Urządzenie gwarantuje także płynną, wielozadaniową pracę na co dzień np. obliczenia w arkuszach kalkulacyjnych, czy streamowanie ulubionych filmów - akurat wtedy, gdy masz przerwę w grze.

Ideacentre Y710 Cube wyposażono w błyskawiczną kartę sieciową Killer™ DoubleShot™ Pro Wi-Fi, system operacyjny Windows® 10 Home, technologię dźwięku Dolby Audio™ oraz pojemne dyski twarde do 2 TB HDD lub 256 GB SSD, które pomieszczą całe kolekcje gier. Wszystkim użytkownikom, którzy chcą mieć jeszcze większą kontrolę w grze, Lenovo oferuje także wersję z wbudowanym, bezprzewodowym odbiornikiem Xbox One™ oraz kontrolerem. Odbiornik obsługuje do ośmiu padów Xbox One jednocześnie, umożliwiając wielogodzinną rozrywkę wraz z przyjaciółmi. Można także korzystać z tradycyjnych akcesoriów np. mechanicznej klawiatury Lenovo Y Series Gaming Mechanical Keyboard oraz myszki Lenovo Y Precision Mouse.

Lenovo ideacentre AIO Y910 — wielka moc bez wielkich rozmiarów
Ideacentre AIO Y910 to dowód na to, że sprzęt dla graczy nie musi zajmować całego pokoju. Wysoka wydajność znana z najmocniejszych pecetów o klasycznej wielkości obudowy została skoncentrowana w smukłym komputerze All-in-One (AIO). Dlatego można go ustawić w dowolnym miejscu, szczególnie tam, gdzie nie mieszczą się tradycyjne komputery. Wszystkie komponenty znajdują się w 27-calowym, bezramkowym monitorze QHD (2560x1440), co pozwala utrzymać wzorowy porządek na biurku, który nie będzie rozpraszał uwagi gracza w kluczowych momentach rozgrywki.

Nawet 44%1 użytkowników wykorzystuje komputery gamingowe także do pracy i rozrywki. Lenovo ideacenter AIO Y910 to sprzęt dla profesjonalnych graczy i miłośników VR, jak i wysokiej klasy elegancki komputer AIO do wydajnej pracy. Wyposażony w najnowsze karty graficzne do NVIDIA® GeForce® GTX 1080 lub AMD® Radeon™ RX 460, procesory Intel® Core™ do i7 6. gen., do 32 GB pamięci RAM DDR4 oraz dyski twarde do 2 TB HDD lub 256 GB SSD, Lenovo ideacentre Y910 sprawdzi się w roli wydajnego peceta do gier, wszechstronnego komputera dla całej rodziny oraz jako centrum rozrywki. System Windows 10 umożliwia korzystanie z popularnych programów biurowych, takich jak Microsoft® Word, Excel, czy Outlook®. Dodatkowo przy pomocy aplikacji Xbox system daje możliwość bezpośredniego streamingu gier z konsoli wprost na komputer.

Nowa forma obudowy Lenovo ideacentre AIO Y910 oferuje prosty sposób konfiguracji. Komputer jest niemal gotowy do użycia zaraz po wyjęciu z pudełka. Co najważniejsze, jest też łatwy w zarządzaniu i modyfikowaniu - po zdjęciu tylnego panelu zapewnia szybki dostęp do najważniejszych komponentów, umożliwia ich wymianę i rozbudowę zestawu. To ważne dla graczy, ponieważ niemal 50%1 z nich lubi nieustannie dostosowywać swoje komputery. Dwa głośniki Harman Kardon® o mocy 5 W emitują czysty dźwięk, a karta Killer DoubleShot Pro Wi-Fi redukuje opóźnienia w grach. Ultrapłaski wyświetlacz charakteryzuje się częstotliwością odświeżania na poziomie 144 Hz i czasem reakcji 5 ms, zapewniając taktyczną przewagę w rozgrywkach, gdzie liczy się każda milisekunda.

Dzięki funkcjom rozszerzonej rzeczywistości, streamingu online i realistycznej grafice, która przyćmiewa konsole, gracze mogą odkryć zupełnie nowe rodzaje doznań w świecie współczesnych gier” — powiedział Johnson Jia, senior vice president PC & Smart Device Business Group firmy Lenovo. „Nasze nowe komputery gamingowe Lenovo ideacentre Y710 Cube i Lenovo ideacentre AIO Y910 są efektem wielu lat przyglądania się ulubionym sposobom i miejscom grania. Chcieliśmy dać graczom więcej swobody w zupełnie nowym, unikalnym formacie obudowy komputerowej”.

Wszystkie produkty Lenovo są dostępne na stronie www.lenovo.com.
• Lenovo ideacentre Y710 Cube będzie dostępny od 899 EUR od sierpnia 2016 r.
• Lenovo ideacentre Y710 Cube VR-ready z kartą graficzną NVIDIA® GeForce® GTX 1070 będzie dostępny od 1699 EUR od września 2016 r.
• Lenovo ideacentre AIO Y910 będzie dostępny od 1799 EUR od września 2016 r.
• Lenovo ideacentre AIO Y910 VR-ready z kartą graficzną NVIDIA® GeForce® GTX 1070 będzie dostępny od 2199 EUR od października 2016 r.

Dostępność produktów w Polsce będzie potwierdzona w najbliższym czasie.Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube