Lenovo IdeaPad 720

Elegancki notebook w średniej cenie

Więcej...

Genesis Xenon 400

Sprawna mysz to podstawa

Więcej...

ROG Strix Fusion Wireless

Wysoka jakość i dobre brzmienie

Więcej...

Cooler Master MasterBox Lite 5

Prosta ale elegancka

Więcej...

Fury Thunderjet Gaming Combo Set

3 w 1 czyli wygodny pakiet dla gracza

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

PHILIPS: Nowe monitory UltraColor

Nowy monitor Phlipsa UltraColor

Firma MMD, zajmująca się globalną sprzedażą i marketingiem monitorów PHILIPS, przedstawia najnowsze monitory z technologią UltraColor. 24-calowy 246E7QDAB oraz 27-calowy 276E7QDAB charakteryzują się szerokim spektrum wyświetlanych kolorów, rozdzielczością Full HD oraz eleganckim designem w stylowej oprawie w odcieniach czerni. Monitory zostały wyposażone we wbudowane głośniki z cyfrowym dźwiękiem.

Bogactwo kolorów z technologią UltraColor

Technologia UltraColor gwarantuje doskonałą jasność i głębię kolorów, która sprawdzi się zarówno podczas korzystania z rozrywki w domowym zaciszu, jak i w użytkowaniu rozmaitych aplikacji. Wyświetlacz pokrywa 85% przestrzeni kolorów NTSC, w odróżnieniu od standardowego pokrycia na poziomie 72%. W przeciwieństwie do typowych ulepszeń zmieniających balans bieli tylko programowo, innowacyjna technologia UltraColor pozwala na bezpośrednie sterowanie ciekłymi kryształami w panelu na poziomie chemicznym.

Dostrzegamy ogromne zainteresowanie wysoką jakością wyświetlanych kolorów wśród użytkowników domowych, co jeszcze kilka lat temu było domeną profesjonalistów. Monitory z technologią UltraColor zapewniają użytkownikom indywidualnym doskonały obraz podczas korzystania z domowej rozrywki. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wykończenie monitorów pasowało do domowego zacisza, nie wprowadzając biurowej atmosfery – komentuje Artem Khomenko, Product Manager monitorów PHILIPS w MMD na rynku europejskim.

Elegancki design

Najnowsze monitory z serii E-Line spełniają oczekiwania użytkowników ceniących stylowy design. Smukłe wykończenie w błyszczącym odcieniu czerni z eleganckim metalowym stojakiem oraz system estetycznego umiejscowienia kabli to elementy wyróżniające monitory wśród innych modeli na rynku. Krawędzie zostały pokryte taflą szkła, a wyjątkowo wąskie obramowanie minimalizuje efekt rozproszenia użytkownika. Monitor wyposażono w przycisk EasySelect, umożliwiający szybki dostęp do ustawień monitora w menu ekranowym.

Nowoczesne technologie

Prezentowane modele zostały wyposażone w technologie, które wzbogacają jakość wyświetlanego obrazu. Technologia SmartContrast gwarantuje najlepsze odwzorowanie ciemnych odcieni wyświetlanych kolorów. Analiza zawartości ekranu pozwala na automatyczne dopasowanie intensywności kolorów oraz podświetlenia. Specjalny tryb ekonomiczny monitorów sprawdza się w warunkach biurowych, optymalizując jasność wyświetlanych treści i pozwalając tym samym na redukcję kosztów zużytej energii. Autorska technologia SmartImage Lite dokładnie analizuje zawartość ekranu. W rezultacie dynamicznie poprawia kontrast, nasycenie kolorów i ostrość obrazu, w oparciu o wybrany przez użytkownika scenariusz. Funkcja Flicker-free koryguje jasność oraz ogranicza migotanie, zapewniając mniejsze zmęczenie oczu i wygodę podczas użytkowania.

Podłączenie urządzeń mobilnych

Technologia MHL pozwala na wyświetlanie treści z urządzeń mobilnych na ekranie monitora. Najnowsze modele PHILIPS umożliwiają tym samym czerpanie przyjemności z gier, oglądania zdjęć czy też wideo na dużym ekranie w rozdzielczości Full HD oraz z cyfrowym dźwiękiem płynącym z wbudowanych głośników, przy jednoczesnym ładowaniu urządzeń przenośnych.

Modele 246E7QDAB i 276E7QDAB będą dostępne w sklepach we wrześniu 2016 roku.

Gwarancja i cena:
Sugerowana przez producenta cena detaliczna monitorów wynosi:
246E7QDAB – 819 zł
276E7QDAB – 1169 zł

Urządzenia objęte są trzyletnią gwarancją producenta w systemie door-to-door.

Specyfikacja techniczna:

Model PHILIPS 246E7QDAB / 276E7QDAB
Typ panelu LCD IPS
Typ podświetlenia System W-LED
Rozmiar panelu

246E7QDAB: 59,9 cm/ 23,6 cali

276E7QDAB: 68,6 cm/ 27 cali

Natywna rozdzielczość 1920 x 1080 @ 60 Hz
Kąty widzenia 178° (H) / 178° (V), @ C/R > 10
Maksymalna jasność podświetlenia 250 cd/m²
Kolory wyświetlacza 16,7 miliona kolorów
Odwzorowanie palety barw 85% NTSC oraz 120% sRGB
MHL Full HD z częstotliwością odświeżania 30 Hz
Udogodnienia
 • Wbudowane głośniki 2 x 3W
 • Funkcje: SmartImage, Volume, Input, Menu, Wyłącznik
 • Oprogramowanie SmartControl
 • SmartImage Lite
 • Blokada Kensington
 • Montaż VESA (100 x 100 mm)
 • Obsługa funkcji Plug & Play: DDC/CI, Mac OS X, sRGB, Windows 8.1 / 8 / 7
Złącza obrazu oraz audio
 • Wejście sygnału: VGA (analog), DVI-Dual Link (cyfrowy, HDCP), HDMI (cyfrowy, HDCP)
 • Sygnał wejściowy synchronizacji: oddzielna synchronizacja, synchronizacja na zielonym
 • Wejście/wyjście audio: Wyjście HDMI Audio
Certyfikaty i atesty
 • CE Mark, FCC Class B, CUEAC, TCO-certified, TUV/ISO9241-307, VCCI, RCM, WEEE, CECP

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube