Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

D-LINK: Pierwsza na świecie 180-stopniowa szerokokątna kamera dołączyła do portfolio urządzeń mydlink Home

Kamera D-LINK-a

D-Link globalny producent sprzętu sieciowego rozszerzył portfolio systemu inteligentnego domu mydlink Home o pierwszą na świecie panoramiczną kamerę HD o podglądzie w zakresie 180 stopni. 

Szeroki kąt podglądu gwarantuje, że do zarejestrowania wszystkich zdarzeń w nadzorowanym pomieszczeniu wystarcza tylko jedno urządzenie, nie ma też konieczności korzystania funkcji pochyłu lub obrotu. Kamera umożliwia prowadzenie całodobowego monitoringu, a dzięki diodom w podczerwieni nawet w zupełnej ciemności w odległości 5 metrów. Otrzymywany panoramiczny obraz jest kryształowo czysty w rozdzielczości 720p, a zastosowanie unikatowej technologii korekcji sprawia, że otrzymywany obraz jest bez zakłóceń. Kontrola kamery, która współpracuje z pozostałymi elementami systemu mydlink Home, odbywa się za pomocą smartfona lub tabletu przy użyciu bezpłatnej aplikacji mydlink™ Home.

- Panoramiczna kamera HD DCS-8200LH, od czasu premiery na Mobile World Congress, zbiera bardzo wysokie oceny użytkowników – powiedział Kamil Rusjan, Marketing Manager z D-Link Polska. - To nowy, bardzo innowacyjny element naszego systemu domowej automatyki. Łączy użytkowników z ich domami za naciśnięciem jednego przycisku i jest przykładem kierunku, w którym podąża D-Link przy opracowywaniu produktów.

Za każdym razem, gdy zostanie wykryty ruch lub dźwięk, wideo jest bezpośrednio nagrywane na urządzeniu bez konieczności korzystania z komputera. Jest to możliwe dzięki wyposażeniu kamery w gniazdo kart microSD. Nagrania, chronione przed dostępem postronnych osób, są dostępne z dowolnego miejsca na świecie z dostępem do Internetu przez smartfon lub tablet. Łatwa w użyciu kamera łączy się przez domową sieć Wi-Fi i nie wymaga profesjonalnych ustawień, dodatkowego urządzenia kontrolnego lub specjalistycznego oprogramowania. Co więcej, dzięki funkcji powiadomień kamera natychmiast informuje o wykryciu nietypowych zdarzeń, dodatkowo zabezpieczając dom 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu.

Kamera, jako element systemu mydlink Home, może inicjować działanie innych urządzeń. Przykładowo wykrycie nietypowego ruchu może spowodować automatyczne włączenie światła, alarmu syreny lub rozpoczęcie nagrywania. System mydlink™ Home umożliwia łączenie się z domem przy użyciu jednego mobilnego urządzenia. Kontrola nad inteligentnym domem odbywa się za pomocą bezpłatnej aplikacji mydlink™ Home, przeznaczonej dla smartfonów i tabletów z systemem Android i iOS. Z jej pomocą można skonfigurować system, wyznaczyć reguły automatyzacji domu i zarządzać wszystkimi urządzeniami. W każdej chwili można też rozbudować system o nowe urządzenia.

Panoramiczna kamera HD (DCS-8200LH) – dane techniczne
● 1/2.7” megapikselowa progresywna matryca CMOS
● Doświetlenie diodą w podczerwieni do 5 metrów
● Minimalne natężenie światła:
○ Kolor (Tryb dzienny), wyłączone diody w podczerwieni: 0,5 lux
○ B/W (Tryb nocny), włączone diody w podczerwieni: 0 lux
● Wbudowany moduł filtra podczerwieni (ICR)
● Cyfrowe przybliżenie 8X
● Ogniskowa 1.72mm
● Przesłona F2.0
● Kąty widzenia:
○ (H) 180°
○ (V) 120°
○ (D) 180°
● Technologia usuwania zniekształceń
● Minimalna odległość obiektu: 500mm
● Wbudowany mikrofon
● Wykrywanie ruchu i dźwięku

 Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube